Салат одеський кучерявець технологія вирощування :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Полив » Салат одеський кучерявець технологія вирощування

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Салат одеський кучерявець технологія вирощування

Технологія вирощування салату на грядці і в теплиці, як виростити салат на підвіконні

Найкраще садити салат після овочів, під які вносили органічні добрива. Повертати його на місце, де він ріс до цього, слід не раніше ніж через два або три роки. Дуже добре вирощувати салат поруч з усіма видами капусти, редьки і редиски.

Він вміє відлякувати земляних блішок, які шкодять цим культурам. Корисно його садити і поруч зі шпинатом, суницею, горохом, томатом, квасолею і огірком. Для нього самого корисно бути сусідами з цибулею, який відлякує попелиць.

Не потрібно садити його поруч з високими заростями буряка і моркви. Він має потребу в деякому затіненні, але лише в деякому - високі зарості можуть нашкодити його правильному формуванню. Слід пам'ятати, що качанний салат є нітратонакопітелем.

Тому для нього азотовмісні добрива потрібно обмежити. До того ж не треба його садити на компостну грядку і розміщувати в тіні.

Вирощування салату - підготовка грунту і посадка

Перед тим, як висаджувати насіння, грунт необхідно ретельно підготувати. Слід обов'язково видалити всі брили і грудки. У тому випадку якщо вона підвищеної кислотності, то її вапнують. Під перекопування восени вносять перегній. Восени або навесні вносять мінеральні добрива.

А також калійну сіль, суперфосфат і сірчанокислий амоній. Салат це однорічна рослина. Холодостійка і скоростигла. Насіння можна висівати під зиму.

Термін: наприкінці жовтня або на початку листопада. Ранньостиглі сорти висівають з квітня місяця по травень місяць. Середньостиглі і пізньостиглі сорти з квітня місяця і до середини червня. Глибина посадки 1 см.

Насіння дрібне, тому для зручності посадки їх можна попередньо змішати з піском. Можна спочатку посіяти салат в ящики. Через три або чотири дні з'являться сходи.

При появі двох повноцінних листочків розсаду пікірують. При появі чотирьох - висаджують на постійне місце.

Вирощування листового салату - догляд за посадками

Посадкам потрібна висока вологість. Це стосується як грунту, так і повітря. Але при надмірній волозі зростає ризик утворення грибків. Це істотно знижує кількість хорошого врожаю.

Потрібно стежити за тим, щоб на поверхні грунту не утворювалася затверділа кірка. Тому що вона може перешкодити проростають сходам.

Качановий салат також можна вирощувати і розсадою. Натягнута плівка допоможе прискорити отримання врожаю. При вирощуванні листового салату полив проводять один раз в тиждень прохолодною водою. У тому випадку якщо при посадці грунт була досить заправлена, подальшу підгодівлю можна не проводити.

Посадки потрібно оберігати від борошнистої роси і від крайового опіку. Борошнистою росою найменше вражаються Берлінський жовтий, Московський парниковий і нові сорти. Застосування пестицидів для цього роду рослин заборонено.

Вирощування салату в теплиці

Для вирощування салату в теплиці найкраще підійдуть сорти Ризький і Московський парниковий. Грунт краще використовувати високоплодородних, яка багата органічними речовинами. У ґрунтових теплицях посадку проводять семістрочнимі стрічками.

Вирощування салату гідропонним методом в Марій Ел

Рядовим способом в стелажних парниках, теплицях і укриттях. Рослини можуть виконувати і роль ущільнювача в міжряддях для томатів і огірків. Догляд полягає головним чином в поливах, розпушуванні і провітрюванні.

Коли молоде листя досягне довжини в 8 см, можна буде починати збір врожаю. Його проводять в один прийом. Рослини висмикують з коренем, струшують землю і видаляють загнили листя.

Не варто проводити збір відразу після поливу. Вологі рослини при зберіганні загинє. З цієї ж причини не варто мити зібраний урожай. Найкращий час доби для цієї процедури - ранок. Тоді рослини ще свіжі і охолоджені.

При необхідності можна також зривати і окремі листочки. Якщо теплиця обігрівається, то урожай готовий в кінці квітня. У необогреваемой на початку місяця травня.

Трохи пізніше в укриттях і парниках.

Вирощування салату в домашніх умовах

Для вирощування салату на підвіконні найчастіше вибирають сорти Травневий, Одеський, Качановий. Скоростиглі сорти. Для вирощування салату в домашніх умовах потрібен контейнер. Обсяг ємності буде залежати від виду рослини.

Грунт повинна бути максимально вологоємність. Можна приготувати спеціальну суміш. Як дренаж підійде синтепон.

Якщо його скласти в кілька разів, він вбере в себе достатньо вологи і зволожить повітря. Створити парниковий ефект можна за допомогою поліетиленової плівки. Молоді рослини мають потребу у великій кількості води.

Коренева система невелика, і тому погано справляється з цією потребою. Щоденне обприскування з пульверизатора поліпшить стан посадок. Контейнери зручно поливати з лійки. Найкраще купувати лійку з тонким носиком.

Згодом посадки стане густішим, і поливати буде не так просто. Насіння висівають в контейнери з сумішшю рядковим способом. Загущать не слід. Землю ущільнюють за допомогою малярного валика, поливають і натягують плівку. Її знімають, коли з'являються сходи.

Проводять проріджування. Рихлити землю в контейнері можна - можна пошкодити коріння. Щотижня проводять добриво рослин.

Якщо світла недостатньо, то встановлюють лампу денного світла.

Вирощування салату на гідропоніці

Брак зелені в раціоні допоможе заповнити вирощування салату на гідропоніці. Конвеєри з вирощування рослин методом проточної гідропоніки дозволяють донести до споживача всі цінні та поживні властивості продукту. Різні датчики, які стежать за утриманням оптимальних параметрів, дозволяють отримати якісний урожай.

Для такої технології вирощування салату найкраще підходять такі сорти:

Технологія вирощування салату на присадибній ділянці

Вирощування листового салату є дуже простим і вигідним справою. Як і вирощування щавлю, вирощування салату дозволяє отримати ранню весняну вітамінну продукцію як для власного користування, так і для продажу на ринку.

В даному матеріалі Розглядається технологія вирощування листового салату в домашніх умовах , т. Е. На присадибній ділянці, або у себе на дачі, або навіть як додаткову культуру в ЛПГ. Салат можна вирощувати не тільки ранньою весною, але і цілий рік. Влітку і восени на городі, взимку - в теплиці або прямо вдома, якщо для цього є необхідна опалювальне приміщення (для цього необхідно заздалегідь приготувати ємності з землею) .Щоб виростити найраніший салат у вашій місцевості, необхідно скористатися плівковими укриттями - парниками.

Отже, як ми всі робимо: 2. Після того, як земля хоч трохи прогріється, відкидаємо плівку з парника і висіває насіння салату. Якщо земля досить тепла, то для прискорення появи сходів насіння перед посівом можна замочіть.3.

Сіємо насіння листового салату так: робимо в землі борозенки на відстані один від одного приблизно 20 см. Проливали борозенки водою (зрозуміло не крижаною) і рівномірно розсипаємо насіння салату по борозенками не надто густо, але і не дуже рідко.

  Я беру насіння салату в щіпку (так так вони дуже дрібні) і розсипав їх суцільно, правда потім виходить загущений салат. Але ви завжди можете його проредіть.4. Присипаємо насіння салату тонким шаром пухкої землі (приблизно 0,5 см) .5.

Знову натягуємо на парник плівку. Власне, ви можете спочатку посіяти салат, а тільки потім встановити парник, щоб він вам не заважав. Або використовувати розбірний або переносний парник.

Порада: якщо земля занадто волога, переміщатися по грядці можна і потрібно по дошці. Це потрібно для того, щоб не втоптувати даремно грядку.

 Проклали перед собою дошку, і вперед. Далі необхідно стежити за температурним режимом в парнику: коли жарко - відкриваємо, на ніч - знову натягуємо плівку. Коли листя салату досягнуть 10 см - його можна зрізати і вживати. Взагалі-то, розмір листя салату залежить від його сорту.

Так що дивіться самі, щоб ваш салат не переріс. Одночасно можна посіяти салат і у відкритий грунт. Салат спокійно переносить навіть легкі заморозки. Салат буде рости набагато повільніше, і готова продукція з'явитися набагато пізніше.

Як говориться - «відчуйте різницю» Втім, можна скористатися нетканим покривним матеріалом, і вкривати салат на ніч і при заморозках. Але щось цей самий нетканий покривний матеріал в нашій місцевості поки особливо ніхто не застосовує. Ціна у нього вище ніж на плівку.

І купити його поки не просто - треба їхати в який-небудь великий садовий гіпер-маркет або замовляти по інтернету. Хоча річ, звісно, перспективна. Але повернемося до вирощування салату.

Він любить полив. Любить сонце (в тіні краще не садити). Любить прополку і розпушування (коли вже добре вкоренитися).

  Можна підгодувати салат (в міру) якимось комплексним добривом. Слід зауважити, що салат не дуже вимогливий до родючості грунту. Шкідників у нього поки немає -   Травить хімією його не треба. Правда, у мене на городі дрібні паростки салату клює пташки.

До речі про пташок, деякі люди в наших краях вирощують салат не для себе, і не на продаж, а як раз для птиці, яку вирощують у себе на подвір'ї. А що? Де ще безкоштовно взяти вітаміни для домашніх тварин ранньою весною.

Сіяти салат можна під зиму. Є навіть спеціальний сорт «Зима» фірми «Седекія». Садять пізньої осені, на зиму вкривають осіннім листям, а навесні місце посадки вкривають плівкою. Правда, при такому способі посадки дружних сходів навесні вам ніхто не гарантує.

Сортів салату дуже багато. Це «зима», «літній золотий», «космос», «смарагдовий», «вітамінний» і т. Д. І т. П.

Є навіть таке чудо як сорт «салат польовий« Валерьянніца »- природний антидепресант, лікує нирки і авітаміноз (як написано на упаковці). Сортів салату багато - всі вони відрізняються кольором, видом, термінами дозрівання. У цій статті Технологія вирощування салату дана на прикладі сорту кучерявець Одеський . Це такий трохи кучерявий класичний сорт, користується популярністю на ринку.

 Салат на ринку продається в пучках. Як робити пучки - вже було описано на цій сайті. Насіння листового салату ви можете заготовити самі. Залиште на весняні грядці кілька рослин - нехай старіють і стрілку.

Коли насіння на цих рослинах дозріють - побачите самі. Отже, листовий салат можна вирощувати весь сезон , використовуючи для цього декілька ділянок з різними термінами посіву насіння, восени - знову вирощуємо під плівкою.   Продавати теж можна весь сезон.

Пік продажів - рання весна і пізня осінь.

Будь-які скоростиглі сорти з не дуже розвиненою кореневою системою можна вирощувати в домашніх умовах цілий рік. Тільки взимку, коли сонячний день дуже короткий, необхідно досвечивать лампами. Для вирощування листового салату на підвіконні підійдуть звичайні горщики для кімнатних квітів висотою не менше 10 см. На дно обов'язково насипаємо дренаж (керамзит, галька або інший матеріал) шаром 2 - 3 см.

Горщик заповнюємо грунтом з городу з додаванням перепрілого гною і піску. У грунті робимо маленькі поглиблення, максимум 0,5 см. Відстань між лунками 2 - 3 см. Проливати їх водою.

Потім в кожну луночку кладемо по 1 - 2 насінини салату. Присипаємо грунтом і поливаємо водою. Накриваємо горщик целофановою плівкою. Найкраще поставити горщик на підвіконня на заскленій лоджії, так як листовий салат не любить занадто гарячого повітря і високих температур, які можуть його чекати на підвіконні над радіатором опалення.

На заскленій лоджії буде в самий раз. Через 5 - 7 днів з'являться сходи салату. Плівку знімаємо. Тепер необхідно стежити, щоб грунт під салатом не пересихала. Постійно поливаємо рослини і влаштовуємо «душ» з пульверизатора.

Обов'язково тільки ввечері. Коли висота листя досягне приблизно 8 - 10 см, можна зривати їх і вживати в їжу. Приблизно через 5 - 7 тижнів після посіву можна буде вживати весь кущик салату. Тоді бажано провести повну зрізання куща, залишивши тільки корінь.

Ще зовсім трохи, тиждень - дві, рослина буде їстівним, відросте ніжні короткі листочки, але потім воно пустить стрілку з насінням. Тоді видаляємо його з горщика повністю.

Догляд

Догляд за посівами листового салату полягає тільки в своєчасному поливі, розпушуванні грунту і видаленні бур'янів. Поливати необхідно раз в день в посушливу погоду і 2 - 3 рази на тиждень в прохолодну і похмуру. Найкраще це робити дощуванням після заходу сонця.

Поливати салат з лійки в жаркий день не можна , так як мокре листя зів'януть. Підживлення проводити не обов'язково, так як культура скоростигла. Краще всі необхідні мікроелементи внести заздалегідь.

Тільки у виняткових випадках можна поєднати полив з підгодівлею, додавши в відро трохи гною і ретельно розвішані його в воді. Боротися зі шкідниками листового салату з допомогою хімічних засобів не можна. Можна використовувати тільки натуральні засоби, часникові настої, біопрепарати. У разі виявлення хвороби на рослині салату (кореневої гнилі або іншого), його необхідно відразу ж повністю видалити, щоб хвороба не поширювалася.

Збір і зберігання врожаю

Збирати салат можна тоді, коли його листя досягнуть оптимальної для вживання довжини, т. Е. Не менше 8 см. Можна зривати окремі листя і вживати їх в їжу в цей же день або зривати цілу рослину і зберігати в холодильнику. Зривати листя салату можна Тільки вранці в суху погоду, так як мокре листя не зберігається навіть одного дня.

Після того, як листя зірвали, їх акуратно укладають в целофановий пакет і кладуть в холодильник. Там вони можуть пролежати до 1 - 1,5 тижнів, потім почнуть псуватися. При кімнатній температурі листової салат не зберігається. Тільки при зниженій.

Мити листя можна тільки перед самим вживанням і бажано відразу їх просушити, інакше вони втратять деякі смакові якості. Листовий салат - весняно-осінній рослина. Виростити його влітку в жарку погоду досить складно, та й не потрібно.

На той час дозріває море інших корисних і смачних трав. А ось ранньою весною салат - порятунок від авітамінозу і весняної депресії. Сійте і їжте на здоров'я!

Як виростити салат?

03.04.2013 18: 00Салат - одна з найбільш ранніх зеленних культур, яку можна виростити на дачі. Уже через місяць-півтора після посіву варто приступати до його збирання, а перші багате на вітаміни листя дозріють всього за кілька тижнів.

Консультант : Юрій Слєпцов, кандидат сільськогосподарських наук, Національний? університет біоресурсів і природокористування України

Салат у відкритому грунті

У польових умовах салат - одна з найпростіших культур в плані догляду та вирощування. Через настільки короткого періоду вегетації у нього Практично не зустрічається ні шкідників, ні хвороб .

Хіба що проти можливих кореневих гнилей варто використовувати Біопрепарат «Тріходермін» . До складнощів при вирощуванні салату можна віднести лише Досить трудомісткий посів дрібним насінням, а також необхідність проріджування або пікіровки з касет при рассадном способі вирощування.

Ще одна невелика складність, з якою, ймовірно, вам доведеться зіткнутися при вирощуванні салату у відкритому грунті - необхідність спочатку знімати Агроволокно з грядок вранці і накривати їх знову на ніч. Вкривають посадки салату навесні, в кінці березня - початку квітня .

Вибираємо сорт салату

Останнім часом салат з-за зростаючої популярності став культурою інтенсивної селекції. Сорти його дуже різноманітні - листові, полукочанние, кочанні, з прямими, слабо - і сильно кучерявим листям, різного ступеня рассеченности, забарвлення, слабоострого або нейтрального смаку.

Для культури на підвіконні можна вибирати рекомендовані для теплиць, стійкі до стрілкування сорти і гібриди провідних світових селекціонерів. Крім того, існують і досить популярні сорти салату вітчизняної селекції: з кочанних - «кучерявець Одеський», «Львівський 85», «Кам'яна голова» , з листових - «Балет» (стійкий до цвітіння і нестачі світла), «Торнадо» (стійкий до цвітіння), «Діброва», «Забава», «Смарагд» (стійкий до цвітіння), з полукочанние - «Азарт», «Грибовський Кудрявець» (стійкий до цвітіння).

Посів салату

Висівати салат можна в кілька строків з інтервалом 10-12 днів. Але врахуйте, що починаючи з другої половини травня рослина, швидше за все, зацвіте і дасть через це гіркі листя.

Ця ж проблема виникає і при посіві в сухий грунт, тому В період з липня по серпень висівають тільки стійкі до стрілкування сорти . Хоча салат і є холодостійкою культурою, В ранні терміни (як тільки зійде сніг) Краще сіяти його під плівку або під агроволокно .

Відстань між насінням при посіві має бути наступним: 4-5 см для листових (з міжряддям 20 см), 8-10 см для полукочанние і 10-12 см для кочанних форм (з міжряддям 30-35 см). Глибина загортання насіння - 1,5-2 см.

Догляд за салатом

Салат сходить досить швидко - приблизно за 8-10 днів. Надалі для його вирощування потрібно підтримувати грунт в рихлому стані, поливати, поєднуючи це з прополкою бур'янів.

Недолік прямого посіву салату в грунт - в необхідності проводити Проріджування в фазі 3-4 справжніх листків . Втім, такі рослини вже підійдуть для харчових цілей.

Спроба ж обійтися без проріджування, відразу висіваючи насіння на необхідну відстань, не підійде через ненадійною схожості салату. Після проріджування рослини залишають на відстані 15-20 см - для листових і полукочанние форм і 30-35 см - для кочанних різновидів.

Вирощування розсадою

Якщо вирощувати салат розсадою, можна отримати зелень ще раніше і обійтися без трудомісткого проріджування. В кінці лютого - початку березня посійте в касети по одному насіння в клітинку.

Після сходів важливо винести касети в холодну і світле місце, створивши температуру + 12-15 ° C вдень і + 8-10 ° C вночі. У фазі 1-2 справжніх листків пересадите сіянці під агроволокно з вказаною густотою, вибракувавши слабкі і не зійшли.

Висадка розсади

Для салату краще всього підходить касетна або кімнатних розсада (можна в торф'яних кубиках). Сіянці не переносять пошкодження кореневої системи .

Салат потрібно садити дуже дрібно - так, щоб торф'яної кубик в повному обсязі заглибити в землю і на 0,5-1 см височів над рівнем грунту. При заглибленою посадці нижнє листя уражаються грибними хворобами і загнивають. Якщо добрива не вносилися з осені під перекомпку, можна внести їх на грядки при посадці.

Новини партнерів

Вирощування салату

Салат - скоростигла овочева культура, у якій в їжу вживають листя або качани. Є джерелом багатьох вітамінів і мінеральних речовин. Завдяки скоростиглості урожай його можна отримувати безперервно з травня по вересень, висіваючи в різні терміни.

Салат - однорічна холодостійка рослина. Насіння починає проростати при температурі 4-5 ° С, сходи переносять заморозки до 2 ° С, а розсада і дорослі рослини - до 6 ° С. Коренева система сильно розгалужена, розміщується у верхньому шарі грунту.

Салат дуже вимогливий до світла і родючості грунту, однак негативно реагує на високу концентрацію добрив, особливо мінеральних. Розрізняють такі різновиди салату: - листовий (Московський парниковий скоростиглий - від появи сходів до споживання проходить 30-40 днів. Формує велику розетку листя.

Листя блідо-зелені зі слабкою жовтизною, ніжної консистенції, соковиті, доброго смаку.); - Качанний (Берлінський жовтий середньостиглий - вегетаційний період 60 75 днів. Кочан овально-округлий, масою до 150 г. Листя жовтувато-зелені, гарного смаку.); - Полукочанние (кучерявець одеський утворює розетку листя, яка і використовується в їжу. Листя блідо-зелені справжнього качана не утворюють.); - Ромен з подовженим качаном (Зелений зимовий, Червоний зимовий, Паризький).

Сік салату діє як болезаспокійливий і заспокійливий. Настій з листя салату рекомендується приймати при безсонні. І нарешті, настій з насіння, які дуже легко отримати, так як їх утворюється на рослині багато, застосовують годувальниці як молокогонное.

Агротехніка . Салат розміщують на високородючих, багатих органічними речовинами грунтах з нейтральною або слабокислою реакцією ґрунтового розчину. Грунт під салат краще готувати з осені після збирання попередньої культури.

Якщо ґрунт недостатньо родючий, то восени під лопату вносять 1-2 відра гною або компосту на 1 м. Навесні під граблі вносять 20 г сечовини або 30 г аміачної селітри на 1 м. У городі салат висівають рано навесні, як тільки грунт стане готовою до обробці, можна сіяти під зиму. Щоб безперервно отримувати свіжу продукцію протягом сезону, салат сіють багаторазово, через кожні 7-10 днів, аж до серпня.

Висівають насіння на гряди рядовим способом з відстанню 15-20 см ряд від ряду в неглибокі борозенки, норма висіву 0,3 г на 1 м2. Глибина загортання насіння 0,5-1 см.

При появі масових сходів в загущених місцях салат, залишаючи відстані в ряду для листових сортів 6-8 см і для кочанних 10-15 см. Догляд за салатом полягає в регулярному розпушуванні грунту і поливах.

Збирання врожаю листового салату проводять, коли рослини сформують типову для сорту розетку, але не пізніше початку появи стебла у поодиноких рослин. Забирають його за один прийом, вириваючи рослини з корінням.

Збирання кочанних сортів проводять вибірково, у міру освіти споживацьки придатних качанів. Кочан зрізають ножем, видаляючи підгнилі нижні листки. В їжу непридатні почали срелкованіе рослини.