Диня вирощування в Підмосков'ї :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Розсада » Диня вирощування в Підмосков'ї

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Диня вирощування в Підмосков'ї

Вирощування дині в Підмосков'ї

Вирощування дині в Підмосков'ї Диня є одним з улюблених ласощів дорослих і дітей. Її історія в Росії починається з XII - XIII ст.

В кінці XII століття динями зацікавився цар Олексій Михайлович і дав указ Вирощувати дині в Підмосков'ї , хоча клімат був для цього малопридатний. Але російські городники знайшли свої способи вирощування прекрасних динь, ніж нескінченно дивували іноземців. А вирощували дині вони на «біопаливі» - овечому та кінському гної, який дає рівномірне тепло від повільного процесу розкладання.

Дині. Варто спробувати

Зверху кущики динь закривали кришками, виготовленими з слюди. Таким чином, тодішні споруди для вирощування динь були прообразами сучасних парників і теплиць. З тих пір пройшло багато часу, любителів динь додалося, з'явилося ще більше ентузіастів по їх вирощуванню.

Дині, також як і кавуни, успішно вирощують в Іванівській, Новгородської, Володимирівської, Калузької і, звичайно, Московської області. З кожним роком накопичується досвід вирощування цих неженок.

Допомагають і селекціонери - вони виводять сорти з більш коротким вегетаційним періодом і з високими смаковими якостями. Дині виходять невеликі, але їх виростає багато і вони солодкі й ароматні.

 Назву кілька ранньостиглих сортів: Колгоспниця - один з улюблених сортів завдяки високій цукристості; Козачка 244 - прекрасний сорт, смакові якості вище, ніж у колгоспниці; Грибовська грунтова - плоди дає більші, але смакові якості нижче; Янтарна - з плодами до 2 кг і хорошими смаковими якостями; Золотиста - з овальними плодами яскраво-оранжевого кольору з чудовою солодкою м'якоттю. Диня - дуже світлолюбна і теплолюбна культура. Якщо мало сонячного світла і тепла, то погано зав'язуються плоди і погіршується їх смак.

Погано також відбивається на рослині перепади добових температур. Тому для успішного Вирощування дині в Підмосков'ї потрібна особлива технологія.

Особливості вирощування дині в Підмосков'ї

Вирощують диню в умовах середньої смуги через розсаду на утепленому живильному грунті, на добре освітлюваних ділянках, в теплицях.

Вирощування розсади дині

Треба відібрати найбільші, важкі насіння і протравити їх в темному розчині марганцівки протягом 30 хвилин, а потім промити в проточній воді. Проростете насіння у вологому тканини або ошпарені тирсі.

 Диня погано переносить пересадку, тому насіння висівають в окремі пластикові стаканчики. Землю потрібно підготувати заздалегідь. Це повинен бути поживний грунт на торф'яної основі.

Обов'язково пропарьте його, щоб ліквідувати збудників грибних захворювань, особливо «чорної ніжки» .У кожну порцію грунту об'ємом приблизно 3 л. потрібно додати? склянки просіяного попелу, 1 ст. л. суперфосфату,? ст. л. сульфату калію або калимагнезии. На дно стаканчика укладіть дренажний шар - крупнозернистий пісок в суміші з ошпарені тирсою.

Потім насипте підготовлений субстрат і полийте теплим рожевим розчином марганцівки. Насіння укладають плиском на глибину 2 - 3 см і засипають ґрунтом, злегка ущільнюючи його. Стаканчики поставте на піддон і приберіть в тепле місце до появи сходів, зверху закрийте їх плівкою. Як тільки насіння дині зійдуть, встановіть стаканчики з розсадою на самий сонячний підвіконня.

При провітрюванні кімнати закривайте їх газетою. У похмуру погоду включайте лампи підсвічування, щоб розсада не витягується. Поливати розсаду дині потрібно дуже помірно. Надмірне зволоження може призвести до загнивання кореневої шийки.

 Підживлення потрібно робити двічі. Першу - розчином коров'яку (1:10), а другу - перед висадкою - будь-яким комплексним мінеральним добривом з мікроелементами.

Вирощування дині в теплиці

Вирощування дині в Підмосков'ї з його непередбачуваною погодою можливо тільки в теплиці. Висаджувати потрібно 25 - 30 денну розсаду. Терміни висадки - 10-15 червня. Розміщують рослини дині в один ряд через 45 см.

Посадка в два рядки сильно загущающих рослини, знижує освітленість, ускладнює догляд за ними і погіршує прогрів грунту. У теплиці диню вирощують двома способами - на шпалерах і в розстилання, т. Е. На землі. До моменту висадки розсади над кожною грядкою справа і зліва натягують дріт і підв'язують рослини по черзі до кожної з них. Таким чином, між рослинами дині утворюється гарне відстань і їм буде достатньо світла. Температуру в теплиці потрібно підтримувати в межах 25-30 ° С, поливати диню тільки теплою водою 2 рази на тиждень, але рясно, а в похмуру погоду достатнього одного разу. Для залучення бджіл з початком цвітіння потрібно обприскувати рослини медовою водою (1 ст. Л. На склянку води). Перші квітки краще опиліть вручну.

Формування дині при вертикальному вирощуванні

Диню в теплиці обов'язково потрібно формувати. Після висадки розсади прищипните верхівкову бруньку над 3 - 4-м листом. Після прищіпки з пазухи верхнього листа починає розвиватися головний втечу, а з пазух нижніх листків - бічні.

Як тільки головний втечу дині відросте, його підв'язують до шпалери. А у бічних - прищипують верхівкові нирки, якщо на них з'явилися зав'язі. Якщо ж зав'язі нетто бічний пагін вирізують повністю. Якщо батоги слабкі, то їх видаляють.

Краще залишити на рослині дині два плоди, щоб вони виросли повноцінними, ніж мати кілька дрібних незрілих плодів.

 Формування дині при вирощуванні в розстил

При вирощуванні дині в розстил формування також необхідно. Першу прищіпку проводять так само, як при вертикальному вирощуванні - над 3-4-м листом. Після цього йде інтенсивне утворення бічних батогів. Їх пришпилюють до грунту і прищипують над 4 - 6-м листом.

Третю обрізку проводять з початком утворення зав'язей - слабкі батоги удаляютВсе ранки після прищипування присипають товченим вугіллям або золою. На одній рослині залишають не більше 3 - 5 зав'язей в залежності від сорту. Якщо з'являються нові квітки і зав'язі, їх потрібно видаляти, щоб все харчування йшло до плодів.

Підживлення дині

Підживлення проводиться 2 - 3 рази.

  •  Перша підгодівля - через 3 - 4 дні після висадки розсади - органічними добривами: розчином коров'яку (1:10) або пташиного посліду (1:15) з додаванням 1 ст. л. суперфосфату на кожне відро води. Друга підгодівля - в момент утворення батогів (1 склянка золи на відро води). Третя підгодівля проводиться в процесі формування зав'язей комплексними добривами типу «Кеміра універсал» (1 ст. Л. На відро води).

Перші плоди бувають готові до середини серпня, а основний урожай збирають на початку вересня. Якщо ви вирішите вирощувати на своїй ділянці такі культури, як диня або кавун, використовуючи сучасні сорти з коротким терміном дозрівання, то обов'язково отримаєте хороший урожай. Бажаю вам успіхів, дорогі друзі! Якщо стаття була Вам цікава і корисна, поділіться своїми думками в коментарях. Отримуйте нові статті прямо собі на пошту. Введіть свій e-mail:

Технологія вирощування дині в холодних регіонах: Підмосков'ї, Уралі і Сибіру

Так уже повелося: багато дачників в середніх і центральних областях Росії вважають диню виключно південній культурою. Вони думають, що її дуже важко виростити наприклад у Рязанській або Тульській області.

І глибоко помиляються! Три умови, три типи, три сортаОгороднікі північній Кіровської області наприклад, вирощують огірки протягом двох століть в такій кількості, що нам і не снилося. Ще б пак, адже принцип вирощування огірка мало чим відрізняється від дині, крім часу зростання. Огірку для визрівання плодів потрібно всього на 15-20 днів менше. Що ж може нам, загартованим російським дачникам, перешкодити виростити дині навіть в Сбібірі? При вирощуванні дині головне виконати три умови:

  • Захистити навесні від пізніх морозів - з 15 травня по 15 червня; і правильно провести формовку растеніяогранічіть число плодів на кущі; проводити багаторазові підгодівлі для інтенсифікації росту рослин у відкритому грунті з 15 червня по 1 - 5 серпня.

Якщо виконаєте ці умови, будете забезпечені восени хорошим урожаєм. Вирощуються в основному три типи динь: канталупа, сітчаста (Кілійська) і зимова. Більшість дачників, які проживають в теплих областях, вважає за краще сітчасту диню сортів Колгоспниця, Козочка, Десертна, Рання, Українка та інших. Зимові сорти виростають в Середній Азії: Зард, Чарджуйскоя, Бухара, Гулябі-сари. Я вирощую три сорти сітчастої дині. Це скоростиглі сорти: Сонячна, Райдужна і Осінь.

Технологія вирощування динь

Диня вимагає родючої, не дуже жирної і добре дренованим грунту з рН 6,7-7,0, т. Е. Грунт повинен бути нейтральним. Розсада вирощується в пластикових стаканчиках, які можна отримати, розрізавши поперек пляшки з-під напоїв. На початку квітня в кожну ємність із землею поміщаються 2 насінини, все «горщики» накриваються поліетиленовою плівкою і встановлюються в тепле місце з температурою 24-26 °.

Після сходів плівка знімається, слабкі паростки видаляються, а самі ємності з розсадою переносяться на світло (наприклад, на підвіконня), де вона росте до 2-3 справжніх листочків. До 10-15 травня готуємо для динь землю: риємо квадратні ями розміром 80x80x20 см, кожну наполовину наповнюємо перегноєм зверху, засипаємо грунтом з цієї ями шаром 2-3 см. За 4-5 днів до посадки накриваємо ями міні-парниками (дерев'яними каркасами з рейок, на які натягнута плівка) розміром 950x950x200 мм.

Відстань між парниками не повинно перевищувати 1 м. За цей час грунт в ямах добре прогрівається (в сонячну погоду температура під парником досягає 25-27 градусів). Безпосередньо перед посадкою в кутах ями робимо лунки для розміщення в них грудки землі з паростком дині.

Його опускаємо в цю лунку так, щоб краю виступали над рівнем грунту на 2-3 см. Робиться це для запобігання зараження бактеріальної гниллю. Полив слід проводити акуратно, щоб листочки розсади НЕ намокли. Таким чином, в одній ямі виходить 4 паростки.

В середину ями між паростками встановлюємо будь-яку відкриту ємність з водою (я використовую відрізане дно від 5 літрової пляшки з-під води). Зверху накриваємо яму агріл або лутрасилом розміром 1200x1200 мм. Кілочки з боків забиваємо так, щоб вони виступали на 120-150 мм над землею (вони потрібні для того, щоб міні-парник не перевернувся поривом вітру), після чого опускаємо конструкцію. Коли господарів немає на дачі, розсада в такому укритті може перебувати 5-6 днів.

Вода в ємності за рахунок випаровування і конденсації всередині парника захищає паростки і в спеку, і в холод. Після 5-го листочка необхідно видалити точку росту так само, як це роблять з огірками (щоб стимулювати розвиток бічних батогів). Через 2-3 тижні після появи відростків першого порядку необхідно вибрати з них чотири найсильніших, а решта видалити. Приїхавши на дачу, потрібно підняти парники з лутрасилом, полити рослини, поповнити ємності з водою і провітрити тепличку.

Якщо погода тепла і сонячна, міні-парники можна залишити піднятими до вечора. Коли зникне загроза повторних заморозків, покривний матеріал і парники прибираємо на зберігання до наступного року (їх можна використовувати не менше 5 років) .Растенія повинні цвісти у відкритому грунті, полив необхідно здійснювати акуратно, щоб не намочити листя (сухі рослини краще запилюються).

Коли зав'язі досягнуть розміру сливи, слід відібрати на кожній батоги по одній зав'язі найбільш правильної форми, інші видалити разом з квітками. Тепер на одній батоги буде рости одна диня.

Пріщіпніте бічні батоги другого порядку на рівні двох-трьох листків за наміченим плодом. Видаліть точку росту на всіх головних пагонах першого порядку (від плоду до кінця батоги має бути не менше 7 листя), зривайте новий боковий приріст у міру його появи. Під кожен плід потрібно покласти шматок дошки, щоб уберегти його від зіткнення з грунтом і запобігти загнивання.

Прискорено дозрівання динь

Для прискореного росту плодів полив потрібно проводити регулярно. Необхідність у воді можна визначити за станом листя: якщо вони прив'янули - треба полити.

Але обережно: від перезволоження плоди можуть тріснути. Підживлення рослин потрібно проводити постійно, кожні 7-10 днів, чергуючи настої (коров'як, курячий, трав'яний) і кожного разу додаючи в них деревної золи. У ній багато мікроелементів, необхідних для росту, а найголовніше - багато калію для того, щоб плоди були солодкими.

Як тільки дині почнуть дозрівати, слід припинити підгодівлю і зменшити кількість води при поливі. Дозрілий плід можна визначити по появі типового динного запаху, з кільцевих тріщин у хвостика (де плід з'єднується з батогом) і невеликим вм'ятин на кірці протилежної частини дині при натисканні. Так само потрібно вибирати диню при покупці.

Урожай динь

А тепер проста арифметика. Якщо ви використовуєте 4 ями по 4 паростки в кожній, то загальна кількість динь складе 64 штуки! При гарному догляді середня вага однієї дині сортів Сонячна і Осінь - 2-2,5 кг (максимально 3 кг), а найбільшу вагу дині сорту Райдужна може бути 5 і навіть 6 кг!

Тому з 16 кущів ви можете в період з 10 серпня по 15 вересня отримати загальний урожай від 130 до 160 кг, а якщо пощастить - ще більше. Зберігати дині потрібно в один ряд у відкритих картонних коробках, прокладаючи між плодами папір. У такому стані вони спокійно пролежать до 10 жовтня. Сподіваюся, всі зрозуміли, що нічого особливого в вирощуванні динь немає.

І якщо добре попрацювати, восени ви будете забезпечені врожаєм солодкого і ароматного плода. Зібрані дині можна їсти з 10 серпня по 1 жовтня, нагодувавши при цьому і дітей, і онуків. Чим корисна диня - запитаєте Ви?

У дині багато калію, що ефективно захищає від інфаркту або інсульту. Автор Володимир Леонідович Белоусов. Ульяновська область

Нижче інші записи по темі "Дача і сад - своїми руками"

Вирощування дині в Підмосков'ї

14.01.2013 5:50

За стандартами жителі центральної області нашої країни звикли вважати диню виключно рослиною з південної культури і думати, що виростити таку рослину в Підмосков'ї важко. Тепер вважайте цю думку помилковою, т. К. Вже багато дачники вирощують диню в своєму саду. Все дуже просто! Вирощуванням огірків займаєтеся? Тоді і диню посадити не складе вам праці. Адже технології догляду та вирощування цих двох рослин дуже схожі, єдина відмінність це час дозрівання - урожай динь збирають на 20 днів пізніше. Головне варто слідувати всього трьом умовам:

  • Забезпечити захист рослини у весняний період при пізніх морозах з 15мая по 15 червня. Провести правильно формування. Грамотно обмежити кількість плодів на одному стеблі. Проводяться заходи щодо підгодівлі дині.

При виконанні всіх цих умов ви можете гарантувати собі збір хорошого осіннього врожаю.

Сорти дині для Підмосков'я

Що на рахунок вибору сорту? Їх всього 3 типу: сітчаста, зимова і канталупа. Сітчасту диню наші дачники вирощують в теплих регіонах, зимові сорти більше підходять для Середньої Азії. Що ж вибрати вам? Найкраще підібрати сорти сітчастої дині, але з розряду скоростиглі, наприклад: Райдужна, Сонячна і Осінь. Тепер поговоримо безпосередньо про вирощування дині в Підмосков'ї. Приступаємо до справи. Для початку вам знадобиться родюча і дренированная грунт з показником нейтральності в 6,7-7,0. Розсаду потрібно вирощувати в пластикових стаканчиках, які можна отримати, розрізавши 1,5 літрову пляшку з-під напоїв. На початку квітня в один стаканчик поміщають по 2 насінини, потім накривають кожну ємність плівкою і ставляться вони в тепле місце з температурою в +24. Після проростання плівка видаляється і слабкі паростки обриваються. Ємність з розсадою ставиться на світло (на підвіконня), де розсада розвивається до появи 3-х листків.

Посадка дині в Підмосков'ї

ДО 10 травня підготуйте місце посадки. Вирийте квадратні ямки (80? 80x20 см кожна), все наповнюємо перегноєм лише на половину і присипаємо землею (з цієї ямки) в шар 3 см. Перед посадкою за 4 дня накриваємо лунки парниками розмірами 950? 950? 200 мм. Відстань між цими парниками не більше 1 м. Після прогрівання грунту робимо в кутах ями лунки і висаджуємо туди диню (з грудкою землі). Краї повинні виступати на 2-3 см. Поливати слід обережно, не намочивши листочки. В одній ямі повинно бути посаджено 4 паростки. В середину ями встановити ємність з водою, наприклад, відріжте дно у 5 літрової пляшки, встановіть і залийте водою. Так само ямку слід прикрити агріл (розміри 1200 × 1200 мм) .Забіваем кілки так, щоб вони піднімалися на 150 мм. І опустіть конструкцію парника. У такому стані рослини можуть перебувати поза увагою господарів не більше 5 діб. Після появи 5-го аркуша, слід видаляти точку росту. Після появи відростків через 2 тижні потрібно вибрати найсильніші (4 відростка), а решта прибрати. Коли ви на дачі і погода тепла, то провітрюйте парник і не забувайте поповнювати ємності водою і поступово спостерігати, як зав'язуються і наливаються соком плоди дині.

Наступні статті:

Секрети вирощування кавунів і динь в середній смузі

Секрети вирощування кавунів і динь в середній смузі

ДИНЯ і КАВУН У СЕРЕДНЬОЇ СМУЗІ РОСІЇ. Секрети вирощування.

Уміння виростити нетрадиційні для тієї чи іншої зони культури завжди вважалося показником найвищої майстерності садівника або городника. Сьогодні зовсім не часто на садових ділянках Московської, Володимирської, Смоленської та інших областей Нечорнозем'я можна зустріти черешню, абрикос, виноград.

В особливо суворі зими (як, наприклад, в цьому році) страждають навіть сучасні зимостійкі сорти, і всі старання садівника виявляються марними. З «екзотичними» овочевими та баштанними культурами справа йде трохи простіше: це однорічні рослини, яким набагато простіше створити сприятливі умови для зростання. Проте, кавун і диню нечасто можна зустріти на ділянках.

Кавун FI Русский Розмір. Ось такі ягідки виростають з насіння серії "Русский Розмір"!

У наш час завдяки детальному вивченню біології теплолюбних культур, розробці технології їх вирощування, створення холодостійких сортів з більш коротким періодом вегетації (ранньостиглих і середньоранніх) практично кожен бажаючий може вирощувати кавун і диню, наприклад, в Підмосков'ї. Пропонуємо практичні рекомендації, які допоможуть вам отримати урожай кавуна і дині навіть в умовах середньої смуги, на заздрість всім сусідам.

Єдине, на що відразу хотілося б звернути увагу - необхідність виконання всіх пунктів наведеної нижче технології (звичайно, можлива їх модифікація і пристосування до конкретних умов). Якщо щось виконати вам поки не дозволяють обставини (наприклад, виростити розсаду або спорудити плівкове укриття), то з вирощуванням цих культур краще почекати.

ОПТИМАЛЬНІ УМОВИ Кавун і диня - світло - і теплолюбні культури. Насіння проростає при температурі не нижче 17 ° С, оптимальною вважається температура 25 ... 35 ° С. Для росту їм необхідно 25 ... 30 ° С вдень, 18? С вночі .

І кавун, і диня посухостійкі, негативно реагують на високу відносну вологість повітря, яка сприяє розвитку грибних захворювань. Оптимальна Вологість повітря - 60-70%. Як бачимо, кавун і диня висувають високі вимоги до температури повітря і грунту, тривалості періоду вегетації.

Саме ці чинники і є лімітуючими в середній смузі Росії. Секрет успіху у вирощуванні цих теплолюбних культур - правильний вибір сорту і забезпечення необхідної агротехніки.

СОРТИ ДЛЯ УМОВАХ Підбору сортів необхідно приділити особливу увагу. Для вирощування в середній смузі Росії придатні тільки Ранньостиглі сорти кавуна і дині.

Не потрібно ганятися за сортами з великими плодами, свій потенціал вони можуть реалізувати тільки в сприятливих умовах, на півдні. В описі сорту потрібно звертати увагу на Число днів від зав'язування плодів до дозрівання (важливо, щоб утворилися зав'язі швидко росли і дозрівали). Краще віддати перевагу сортам, які встигають дозріти в умовах середньої смуги і при цьому мають досить смачні солодкі плоди.

Кавун FI Рожеве шампанське. Найсоковитіший, найсмачніший, найяскравіший кавун серії "Смакота".

Такими якостями, як транспортабельність, крупноплодность, можна знехтувати. Також не варто звертати особливої ​​уваги на форму плодів і їх забарвлення (ці якості мають значення при реалізації на ринку).

Рекомендовані сорти кавуна для середньої смуги: F1 Подарунок північ, F1 Рожеве шампанське, F1 Крімстар, F1 Підмосковний чарльстон . Серед всіх сортів і гібридів дині однієї з кращих для середньої смуги є Попелюшка , яка дозріває щороку і має досить солодкі плоди.

ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ У середній смузі кавун і диню можна виростити тільки через розсаду, а від її якості багато в чому залежить майбутній урожай. Як і для всіх гарбузових, період вирощування розсади кавуна і дині нетривалий - 30-35 днів. Розсаду вирощують тільки в горщиках, щоб не було пошкоджень кореневої системи при висадці. Використовують горщики діаметром 10 см, в них можна вирощувати по 2 рослини.

Перед посівом насіння можна замочити або проростити, що скоротить період появи сходів. Для отримання хороших дружніх сходів необхідно забезпечити досить високу температуру, на рівні 27 ... 30 ° С. Температурний режим для вирощування розсади - 20 ... 25 ° С вдень (в залежності від погоди, в похмурі дні температуру трохи знижують, щоб запобігти витягуванню рослин), 18 ... 20 ° С вночі.

Оскільки насіння на розсаду висівають досить пізно (приблизно в середині квітня), в досвічування рослин немає необхідності. Проте, розсаді потрібно надати саме сонячне місце в квартирі, краще всього південні вікна.

Якість розсади буде вище, якщо вона буде рости на заскленому і утепленому балконі або лоджії (в цьому випадку необхідно стежити, щоб температура була оптимальною) .В період вирощування розсади проводять 2 підгодівлі комплексними мінеральними добривами. Велике значення має розстановка рослин: бажано, щоб вони не стикалися листям, тому горщики періодично необхідно розсовувати.

Готова до висадки розсада повинна мати 3-5 справжніх листків. Приблизно за тиждень до висадки розсаду гартують. Денну температуру знижують до 15 ... 17 ° С, нічну - до 12 ... 15 ° С, підсилюють провітрювання рослин. У вирощуванні розсади кавуна і дині є одна відмінність.

Справа в тому, що рослини кавуна утворюють жіночі квітки, з яких згодом розвиваються плоди, як на головному стеблі, так і на бічних. А ось на рослинах дині жіночі квітки на бічних пагонах утворюються раніше, ніж на головному.

Саме цією особливістю обумовлена така операція, як Прищипування верхівки рослин динінад 3-5 листом . Як правило, її проводять в розсадний період.

УМОВИ ВИРОЩУВАННЯ В середній смузі кавун і диню можна виростити тільки в теплиці або під тимчасовим плівковим укриттям. Може бути будь-якої форми і площі, головне, щоб її висота становила не менше 170-200 см (кавун і диню в теплиці вирощують з підв'язкою рослин до шпалери). Як правило, використовують теплиці на сонячному обігріві. Звичайно, більшість городників не стане займати всю свою теплицю кавуном і динею, зазвичай в ній вирощують перець, баклажан, томат, огірок.

В цьому випадку розсаду кавуна і дині підсаджують в теплицю з основною культурою. У деяких овочівників на ділянці є 2 теплиці: в одну вони висаджують пасльонові культури (томат, перець, баклажан), в іншу - огірок.

Такий підхід є абсолютно вірним, оскільки вимоги томата й огірка до умов вирощування різні. В цьому випадку кавун і диню краще висадити в теплицю з томатом, де підтримується більш низька вологість повітря.

Диня FI Північна Зірка. Чудовий смак і раннє дозрівання - головна відмінність баштанних культур компанії "Русский Розмір".

Теплиці готують за стандартною схемою. В кінці березня-початку квітня очищають сніг і накривають плівкою. Після відтавання грунту висівають холодостійкі скоростиглі культури.

По завершенні їх збирання висаджують розсаду теплолюбних культур, в тому числі кавуна і дині. За час вирощування зеленних культур грунт теплиці добре прогрівається. Потрібно пам'ятати, що в теплиці кавун і диня виростають до шпалери (висота рослин приблизно 2 м).

Тому якщо ці культури вирощують разом з перцем, томатом або баклажаном, то краще висадити їх біля північної стіни (в іншому випадку вони будуть затінювати основну культуру). Тимчасове плівкове укриття Найпростіший спосіб вирощування кавуна і дині - застосування тимчасових плівкових укриттів.

Їх конструкція і покривний матеріал можуть бути різними, але ширина і висота повинні складати приблизно 70 см. Терміни та порядок підготовки укриттів такі ж, як і для плівкових теплиць.

ВИСАДКА РОЗСАДИ Рекомендовані терміни Оскільки кавун і диня є теплолюбними культурами, з висадкою розсади поспішати не можна. В окремі роки в середній смузі Росії вже до кінця квітня-початку травня встановлюється досить тепла погода (денні температури досягають 15 ... 20 ° С, нічні - 5 ... 10?

С). Під плівкою в такі дні температура піднімається вище 30 ° С. У цей час недосвідчені городники починають висаджувати теплолюбні культури під плівку.

Однак часто до середини травня погода погіршується, іноді трапляються заморозки. І якщо томат, наприклад, витримує навіть тривале похолодання (але без заморозків), то кавун і диня в цих умовах можуть загинути.

Тому, як показує багаторічна практика, висаджувати розсаду цих теплолюбних культур під плівку можна лише 15-20 травня (перед висадкою краще поцікавитися довгостроковим прогнозом погоди) .Якщо через деякий час після висадки все ж настане похолодання, то плівкові укриття на ніч слід накрити старої плівкою, папером, дрантям і т. п. (другий шар плівки можна залишати і на день). У плівковій теплиці при похолоданні над рослинами додатково встановлюють найпростіші каркаси і накривають їх різними підсобними матеріалами.

Техніка висадки Розсаду кавуна і дині в теплиці висаджують за схемою приблизно 70х50см. У плівкових укриттях рослини розміщують в 1 ряд по центру укриття з відстанню між ними 50 см. При вирощуванні в плівковому укритті в 1 лунку можна висаджувати по 2 рослини, надалі направляючи їх в протилежні сторони.

Кавун FI Російський фермер. Кращий сорт для фермерів, з відмінною стійкістю до хвороб і високою врожайністю.

Перед висадкою в кожну лунку бажано внести 1,5-2 кг перегною або компосту і добре полити її теплою водою. В отриману кашку садять розсаду, підсипаючи в лунку сухий грунт з боків, щоб не утворювалася кірка.

Якщо розсада росла в торфоперегнійних горщиках, то її висаджують разом з горщиком; якщо в пластиковому - рослина акуратно виймають з горщика, намагаючись не пошкодити ком. Під час висадки розсаду ні в якому разі не можна заглиблювати, навпаки, розсадний кому повинен на 1-2 см виступати над поверхнею грядки (при заглибленні подсемядольное коліно може загнити).

Якщо розсаду висаджують під плівкове укриття, то відразу після посадки його накривають плівкою. Догляд за рослинами Як правило, в 1 тиждень після висадки за рослинами не потрібно ніякого догляду, крім провітрювання в сонячну теплу погоду.

Провітрювати необхідно при підвищенні температури вище 30 ° С. ля цього відкривають кватирки теплиці, або підвертають плівку на торцях плівкового укриття. Приблизно через тиждень, після підсихання грунту, проводять полив рослин теплою водою, поєднуючи його з підгодівлею азотними добривами (20 г аміачної селітри на 10 л води, 2 л розчину на лунку). Поливають дуже обережно, намагаючись не змочувати подсемядольное коліно рослин і листя.

Надалі догляд за рослинами в теплиці і під плівковим укриттям трохи відрізняється. Розглянемо їх окремо.

Кавун FI Солодкий апельсин. Новинка 2009 року - жовтий кавун з чудовим смаком.

Приблизно через 7-10 днів після висадки проводять підв'язку рослин. Система підв'язки аналогічна використовуваної при вирощуванні огірка. Рослини кавуна вирощують в 1 стебло.

З бічними пагонами, що утворюються в пазухах листків, надходять у такий спосіб: пагони, на яких немає зав'язей, видаляють; пагони з зав'язаними плодами прищипують, залишаючи над зав'яззю 2-3 листків. Коли рослина досягає шпалери, його прищипують.

Необхідно пам'ятати, що з утворенням 2, максимум 3 плодів розміром приблизно з куряче яйце, все решта зав'язі видаляють, так як рослина не зможе сформувати більшу кількість плодів, і вони не встигнуть визріти. Рослини дині підв'язують наступним чином.

Після прищипування верхівки рослини в розсадний період у нього утворюється кілька бічних пагонів. Потрібно вибрати з них 1-2 найсильніших і вести їх як головний (підв'язуючи кожен до шпалери), а решта видалити.

Надалі Формування така ж, як у кавуна. Крім формування рослин, приблизно 1 раз в тиждень проводять поливи; під час дозрівання плодів полив зменшують. Крім першого підживлення азотними добривами (приблизно через тиждень після висадки), проводять ще як мінімум 2 підгодівлі комплексними добривами з інтервалом приблизно в 2-3 тижні. Іноді один з плодів починає посилено рости, а решта жовтіють, - це свідчить про недостатнє харчування рослин. При вирощуванні в теплиці потрібно звернути увагу на запилення рослин.

Як правило, комахи залітають в теплицю через відкриті кватирки, але якщо запилення не відбувається, то потрібно провести його штучно (перенести пилок з чоловічого квітки на рильце маточки жіночого квітки) .Один з важливих моментів при вирощуванні кавуна і дині в теплиці - підв'язка плодів. Зазвичай зав'язі, які виросли до розміру великого яблука, поміщають в середину квадратного шматка сітки, краї якого пов'язують і прив'язують шпагатом до шпалери ( Див. Фото ).

Таким чином підв'язують кожен плід. Підплівкова укриттям Плівку на укриттях не знімають приблизно до середини-кінця червня (в залежності від погодних умов).

До цього часу рослини починають зацвітати, і необхідний доступ комах для запилення. Після того, як плівка знята повністю, грядку прополюють і розпушують. Пагони рівномірно розподіляють по поверхні грядки.

Як і в теплиці, після утворення 1-3 плодів на кожній рослині періодично видаляють всі інші зав'язі і прищипують верхівки, щоб всі свої сили рослина використовувало для наливу плодів. Бічні пагони, на яких немає плодів, вирізають, щоб рослини були краще освітлені.

Підживлення проводять так само, як і при вирощуванні в теплиці. У відкритому грунті під зав'язі бажано підкласти дощечки, щоб зростаючі плоди не підгнивали. Останній, не менш важливий етап вирощування кавуна і дині - прибирання плодів. Ні в якому разі не можна поспішати з прибиранням, часто навіть досягли значних розмірів плоди бувають недозрілі.

Кавун FI Спринтер НК жовтий. Найраніший серед кавунів з жовтою м'якоттю.

Налівшіміся плодами дуже люблять ласувати ворони, особливо в спекотне та сухе літо. Тому на грядці з динями і кавунами потрібно своєчасно встановити лякала.

Визначити зрілість плодів дині щодо просто: вони набувають характерного забарвлення, починають виділяти аромат зрілої дині. Зрілість плодів кавуна визначити набагато складніше, особливо недосвідченому людині. Потрібно орієнтуватися на наступні ознаки: малюнок кори стає більш чітким і яскравим, восковий наліт слабшає, при постукуванні плоди видають глухий звук.