Через скільки днів сходять насіння огірків :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Розсада » Через скільки днів сходять насіння огірків

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Через скільки днів сходять насіння огірків

Вирощуємо розсаду петунії (100% схожість) .сад і ГОРОД

Через скільки днів сходять насіння огірків і помідорів?

-Наташа - 2 роки тому dred70 2 роки тому

"Схожість" розсади помідорів становить термін від трьох днів до тижня при дотриманні температурного режиму. пам'ятайте, що ростуть вони при температурі не нижче +15, оптимальною вважається + 22, + 25. при температурі +30 зростання зупиняється. і краще висаджувати розсадою (якщо звичайно ви не півдні))). сорту розсади до висадки в грунт становить близько двох місяців. просто складно ось так розрахувати, що наприклад я посадив 5 березня розсаду, через тиждень зійшло. значить 12 травня я повинен їх увіткнути в грунт)))

Модератор вибрав цю відповідь лучшімв ізбранноессилкаотблагодарітьСпасібо! А то у мене 3-й день сидять і тиша...- 2 роки тому комментіроватьболее місяці тому

Схожість насіння огірків залежить від багатьох факторів і їх все необхідно враховувати. Наприклад, Фаза Місяця , в яку були висіяні огірки багато в чому впливає на схожість і ріст томатів і огірків. Астрологи радять сіяти насіння на висхідну Місяць. Другий фактор - Погодні умови .

Температура повітря повинні бути +15 вночі і + 20-25 ° С вдень. Це оптимальні умови для гарної схожості насіння томатів і огірків. Третє. Грунт. Грунт повинна бути досить зволожена. Четверте.

Посів . Насіння треба сіяти неглибоко (2-3 см). Для огірків - досить увіткнути в вологу землю.

Тоді насіння зійде через три дні. Якщо насіння проростити, то сходи можете спостерігати вже через добу-дві. Бажаю вам успіхів і гарного врожаю!

Комментіроватьnatla 2 місяці тому

Терміни сходів насіння огірків різняться навіть для одного сорту, так як важливими чинниками є своєчасний полив (не допускати пересихання грунту) і достатній прогрів землі. Оптимально, якщо температура +24 - 28 градусів, чим нижче температура, тим збільшується період схожості.

При сприятливих умовах насіння огірків починають проростати на 3 день, в середньому на 5 - 7 повинні зійти. Був у мене випадок, коли через 10 днів сходили. А ось якщо пройшло більше, то велика ймовірність, що через низьку температури насіння просто згнили в землі. Насіння помідорів теж в середньому сходять на 3 - 7 день.

Коментувати-Наташа - 2 місяці тому

Якраз посадила огірки, в підготовлену свіжу землю, м'яку, без грудочок, полила, насіння зійшли через день. При чому, насіння не замочувала, неможливо готувала. Інший сорт довше не сходили, тому роблю висновок, що ще і від сорту залежить.

КомментіроватьIlanna 2 роки тому

Зазвичай насіння помідорів сходять на 3-4 день після посіву, я б не сказала що це довго... Але багато, щоб прискорити процес проростання насіння попередньо перед посівом їх замочують; викладають насіння на марлю і змочують водою. А ось прискорити їх зростання можна.

Для цього потрібно забезпечити їм досить велика кількість світла, якщо не вистачає натурального освітлення, то підсвічувати штучно і постійний полив, але не перестаратися з поливом! Є і велика кількість різних стимуляторів росту... Але, я б не радила!

Те, що виробники запевняють, що вони абсолютно нешкідливі - ще не означає, що все саме так! А в підсумку: можна прискорити ріст рослини і отримати не дуже корисні, а то і шкідливі для здоров'я овочі, Вам це треба? !!

коментувати
30-40 днів

 Чи не сходять насіння - в чому причина, і що робити?

Якщо насіння не проростає в очікувані терміни - варто проаналізувати ситуацію і по можливості виправити недоліки. Що може затримати появу сходів? 1. Недостатня температура для проростання.

Оптимальною вважається температура +21 градус. навіть невелика похибка в бік зменшення змушує насіння призупинити розвиток, вони як би чекають більш сприятливих умов. 2. Надмірна вологість ґрунту.

Якщо грунт занадто мокра - насіння можуть просто задихнутися в ній. Адже кисень в такому випадку надходить погано - це може навіть послужити загибеллю повноцінного насіння. (Тут знову ж важливий момент правильного вибору почвосмеси для розсади.) 3.

Занадто велика глибина висіву. Це може послужити серйозною перешкодою для росточков. Так, бур'яни і печериці пробивають навіть асфальт на дорогах, але не варто розраховувати на пробивні здібності ваших насіння.

Традиційно вважається глибина висіву так: вона дорівнює трикратному розміру самого насіння. Трапляється, що начебто правильно висіяне рослина потрапляє в більш глибокі шари почвосмеси - таке відбувається, якщо полив проводиться після висіву, а не до нього. Для росту і розвитку сеянца важлива не тільки глибина висіву - але і відстань між рослинами. Як визначити оптимальну відстань?

За допомогою ЦІЙ ТАБЛИЦІ, також допоможе зорієнтуватися пізніше, при проріджуванні з'явилися сходів 4. Фізіологічні терміни появи сходів.

Не варто чекати появу сходів баклажанів (Див.: Вирощування розсади баклажанів) через три дні, або панікувати, якщо капуста зійшла, а перець ще немає. розрізняються терміни появи сходів і між сортами однієї і тієї ж культури. 5. Оброблене насіння сходять пізніше.

Дражжірованние (див. Дражжірованіе насіння), інкрустовані й під. насіння сходить в більш пізні терміни. Звичайно, адже для успішного зберігання після обробки насіння ретельно просушують - і активізація процесів відбувається набагато повільніше.

 Про час появи сходів картоплі та можливих проблем з цим - читайте ЗДЕСЬВесенніе клопоти в саду і огородеСемена томатів треба замачіватьПомідори - найсмачніші і самі примхливі з зростаючих на наших городах овочів. Секретами їх вирощування з нами поділилася досвідчений садівник Олена КОРЖУЕВА.

- Зараз грунт для розсади можна купити в магазині. Від якості землі залежить, наскільки сильними будуть коріння. Перед посівом я замочую насіння в «талій воді». Отримати її можна так: наповніть поліетиленовий пакет на 3/4 водою.

Коли більше половини води замерзне, злийте рідину. Разом з нею підуть шкідливі домішки. Розморозивши лід, отримаєте біологічно активну воду, яка протягом 2-3 днів зберігає здатність стимулювати проростають насіння.

Насіння, загорнуті в ганчірочку, я витримую в талій воді 17-18 годин і ще одну годину - в "Цирконій". Довше не можна - насіння можуть задихнутися. - До пікіровки я вирощую розсаду в невеликих прозорих пластикових контейнерах з кришкою.

У цей час розсаді томатів потрібно 3-4 см грунту. Землю в контейнері розрівнюю, помірно поливаю і злегка ущільнюють. Пінцетом розкладаю набряклі насіння рядами.

Відстань між насінням в ряду - 2 см, між рядами - 3-4 см. При загущеній посадці рослини не провітрюються, є небезпека появи хвороби «чорна ніжка». Насіння акуратно вдавлюють олівцем на 1 см і прикриваю землею.

Кришечки на контейнерах закриваю і ставлю ємності до батареї. Грунт не пересушується, а конденсат на кришечках я періодично прибираю серветкою. - Іноді при дрібної посадці росточек не може скинути насіннєву шкірку. Такі сходи відстають у рості, гинуть.

Якщо це сталося, потрібно обприскати сходи кілька разів теплою водою. Шкірка розм'якне, і сходи самі її скинуть. Слабкі рослини краще видалити. Щоб сходи не витягнулися, переставляю контейнер в світле місце, де вдень + 17-20 ° С, а вночі + 13-14 ° С.

- До пікіровки розсаду не поливають, щоб не викликати сильного зростання. Через тиждень після появи сходів контейнер треба знову переставити в тепле місце. Коли рослини зміцніють, починаю виносити їх на балкон, якщо на вулиці не нижче + 8 ° С і немає вітру.

При появі першого справжнього листка я ставлю розсаду до тепла і світла. Денна температура повинна бути дорівнює 20-22 ° С. Поливаю рідко.

- Коли у сіянців з'являться 1-2 листи, починаю поливати їх рясно, пікірують і пересаджую в стаканчики, засинаючи землею до сім'ядольних листків. Пакети і баночки з-під молочнокислих продуктів - кефіру, ряжанки, сметани, йогурту - не використовую.

Молочнокислі бактерії можуть викликати захворювання коренів. Після цього прибираю розсаду з сонячного місця, а через два дні повертаю на підвіконня. Якщо запізнитися з пікіровкою або висадкою в грунт, рослина витягнеться.

- Якщо розсада все-таки витягується, можна поступово обривати нижнє листя у міру відростання верхніх. Цей прийом перериває на кілька днів подовження стебла. Перші два листа видаляють через два тижні після пікіровки. Ще через два тижні операцію можна повторити.

Прийом повторюють до 3-х разів, видаляючи відразу по парі нижніх справжніх листків. На початку червня, коли мине загроза заморозків, розсада висаджується у відкритий грунт. Це повинні бути міцні рослини висотою 30-35 см, зі стеблом діаметром 8-10 мм.

На них повинно бути по 7-9 листків і перша квіткова кисть. Після цього рослини треба рясно полити, а грунт замульчувати. Погоду для цього вибирають похмуру і безвітряну. Якщо розсада загартована, то притенение їй, як правило, не потрібно.

Причин може бути безліч. Ми перерахуємо найпоширеніші: - Інфекція, занесена з насінням. Якщо ви сумніваєтеся в якості насіння, їх потрібно знезаражувати!

- Інфекція, занесена з розсадним грунтом. - Токсичність або закислення грунту. Кожен городник намагається власними руками виростити здорові і корисні овочі. Одним з найпопулярніших вважається огірок, який росте і у відкритому грунті, і в парнику.

Як все рослини, культура вимагає постійного догляду. Кожен дачник і городник купує насіння огірків. Як пророщувати культуру, знають далеко не всі.

Щоб займатися цим процесом, потрібна певна інформація.

Будова насіння

Огірки відносяться до дводольних рослин, влаштовані вони як багато квітучі культури. В середині знаходиться зародок, навколо якого розташований ендосперм і захисна оболонка. У всіх рослин співвідношення шарів різний.

Насіння діляться на крохмалисті, олійні та білкові види (категорії розрізняються залежно від поживного запасу, дивлячись який переважає). У кожній рослині є спільні риси, наприклад, білок і фітин є у всіх культурах.

Ці компоненти дуже важливі для фази зростання. Фітин виділяє фосфор, яким харчуються насіння. У злакових зернах дуже великий відсоток крохмалю. Олійні культури багаті жирами.

Як же самому посадити насіння огірків, як пророщувати зерна? Яку використовувати грунт, скільки потрібно вологи? Давайте розбиратися.

Підготовка посадкового матеріалу

Для кожного процесу людина повинна створити сприятливі умови. Якщо знати, як правильно проростити насіння огірків, то буде майже стовідсоткова схожість розсади. Також всі рослини виростуть здоровими і сильними, а урожай буде раннім.

Головне в процесі пророщування - це правильно підготувати посадковий матеріал. Зерна потрібно занурити в певний розчин, а тому давайте розберемося, як замочити насіння огірків.

Щоб була відмінна схожість розсади, потрібно зерна опустити в п'ятивідсотковий розчин солі (повареної). Такий спосіб допоможе визначити порожні насіння: вони залишаються на поверхні, а повноцінні опускаються на дно.

Також можна прогріти посадковий матеріал, навіть в домашніх умовах. Наприклад, залишити насіння біля опалювальних приладів при температурі +40 градусів тепла протягом одного тижня.

Замочування і протруювання посадкового матеріалу

Для отримання здорової і сильної розсади можна провести передпосівний намочування. Це дуже ефективно, а також стимулює зростання культури. Існує кілька варіантів приготування розчину, в якому буде постояти один кілограм насіння огірків (вказано кількість речовини на літр води):

  • 300 міліграм метиленовогосинього; 20 мг борної кислоти або 7 мг бурштинової; 2 г сірчанокислого цинку; 5 г соди (питної).

Посадковий матеріал потрібно замочити в приготовленої рідини на добу. Далі слід насіння підсушити до стану сипучості, і тільки тоді сіяти. Крім цієї процедури, досвідчені городники ще й протруюють зерна.

Це робиться для того, щоб убезпечити посадковий матеріал від хвороб і шкідників. Протравити насіння можна заздалегідь або безпосередньо перед посівом.

Для такої процедури використовують фентіурам (3 грами на 1 кілограм зерен) або ТМТД (4 грами на 1 кілограм) .Огородніку, який хоче мати хороший урожай, варто ретельно вивчити правила, згідно з якими висівають насіння огірків - як пророщувати культуру, а також як доглядати за неї пізніше. Чим більше інформації, тим якісніше буде розсада, а відповідно, рослина дасть багато плодів.

У вирощуванні огірків використовують метод загартовування насіння. Уже набряклі або пророслі зерна тримають протягом двох діб в приміщенні з температурою від мінус двох до плюс двох градусів. Для загартовування прекрасно підійде холодильник, підвал або льодовик.

Позитивні і негативні сторони пророщування

Досходовий період для рослини дуже важливий, складний і небезпечний. Через це процес отримання розсади бажано прискорювати різними способами. А тому і потрібно добре знати, як і чим обробляти насіння огірків, як пророщувати культуру.

Адже завдяки такому способу людина може відібрати найкращий матеріал (саме ці рослини першими проклюнутся). Також пророщування стимулює у огірків 100% схожість: практично всі вони з'являються одночасно (з інтервалом в кілька годин).

Таким чином, вся розсада вимагає однакового догляду, так як потреби збігаються. Але практично в кожному процесі є свої мінуси. У проращивании також досить важко створити потрібний температурний режим.

Постійно потрібно стежити за насінням, проросли вони чи ні. Необхідно також не пропустити момент сплутування коренів, а потім вчасно пересадити розсаду. Пророслі насіння брати коштує не руками, а пінцетом, щоб не пошкодити рослину.

Це кропіткий процес, але він допомагає досягти максимального результату.

Пророщування насіння

Огірок - теплолюбна рослина, тому температурний режим для культури дуже важливий. Для пророщування береться марля або серветка, в якій будуть постояти зерна.

Тканина просочують певним розчином (як його виготовити, ми розглядали вище) і замотують в неї насіння. Потім марлю або серветку викладають на блюдце, зверху якого кладуть скло.

Це допомагає зберегти вологу, яку огірки дуже люблять. Варто постійно стежити за кількістю води в блюдце, при необхідності додавати рідину кімнатної температури. Без вологи насіння можуть засохнути і стати непридатними для посадки.

Вирощування огірків

Теплолюбні культури часто розмножують НЕ розсадою, а насінням. При правильній підготовці посадкового матеріалу урожай огірків вже можна збирати в середині червня.

Важливо вибрати відповідні сорти культури, перевірені часом: Витончений, Муромський 36, Алтайський ранній, Конкурент, Зозуля, Манул, Каскад, Кристал і багато інших. Як садити огірки насінням? Це досить просто, вирощувати їх можна і у відкритому грунті, і в теплиці, і на підвіконні.

Посадити огірки легко, потрібно просто зробити грядки і опустити туди підготовлені насіння. Важливо визначити сорти, які будуть давати стабільний врожай. Зараз в насіннєвих магазинах пропонуються гібридні види.

Такі сорти вимогливі до умов і догляду. Важливо не забувати, що будь-яка рослина потребує людської уваги. Якщо вивчити інформацію про те, як проростити насіння огірків, то урожай завжди буде багатим.

Чому насіння не сходять?

Посіяла насіння, все зробила як зазвичай. А вони не зійшли, довелося пересівати. Що за насіння стали продавати?!

Перці і баклажани

І як цю проблему вирішувати? Знайома ситуація? На питання «Чому не сходять насіння?» Нам доводиться відповідати багато разів за день. І це при перевірено хорошій якості насіння (ну у нас то ті ж сорти - зійшли!).

Справа в тому, що «все як завжди» - не гарантія дотримання умов для хороших сходів. Давайте разом подивимося, в чому ж все-таки могла бути причина низької схожості. 1. Терміни проростання: у кожної культури свої.

Швидко проростають насіння, наприклад салату, редиски та огірків, можуть дати сходи вже через кілька днів, а повільно проростають (петрушки, селери, лобелії і ін.) - Через 3 тижні і більше. Є багаторічні квіткові культури, насіння яких проростає через 4-6 тижнів. Навіть в межах однієї культури різні сорти відрізняються термінами проростання.

Насіння кімнатних деревовидних рослин посійте не в окрему ємність, а в горщик до дорослого рослині, навіть якщо вони зійдуть через півроку, вони завжди будуть політи.2. Деяким - особливий підхід! Наприклад, Стратификация: обробка вологою і холодом.

Поклали на вологу тканину, потім в пакетик, і в холодильник. Стратифікація потрібна аквилегии, дельфініум, молочаю, примули, рудбекии і ін. - Тим, у кого дикоростучий предок з кліматичної зони із зимою.

Стратифікацією ми імітуємо умови зими і отримуємо більш дружні сходи. Іноді стратифікацію просто замінюють посівом під зиму. Інший вид обробки - Скарифікація (порушення цілісності твердої оболонки насіння.

10 ДНІВ ПІСЛЯ ПОСІВУ НАСІННЯ перцю / СХОДИ ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ

Дряпаємо, трьом між собою). Скарифікація рекомендується для насіння деяких видів люпину, луків, молочаев і ін. (Зверніть увагу - товста оболонка, великі насіння). Деякі ж культури, наприклад, гарбузове, «люблять» тепло перед посівом.

Їм необхідно 3. Слідкуйте за температурою грунту! Для проростання насіння більшості садових культур (за винятком холодостійких) необхідна температура близько 21 ° С.

Оптимальна температура проростання насіння по культурах вказана на зворотному боці пакета. Якщо вона буде на 5-10 ° С нижче, то сходи сильно затримаються. Особливо примхливий в цьому відношенні перець. Нижче 20 градусів він не зійде.

Не дай Бог, маленький протяг з віконної рами, і сходів можна недорахуватися. При 32-35 градусах він сходить за 6-7 днів, а ось вище 40 градусах насіння гинуть, будьте пильні.

А скільки градусів на Вашому підвіконні? На початковому етапі насіння потрібна повітропроникна, а не родючий грунт. Тому для вирощування розсади замість ущільненої сирої грунту з саду краще взяти спеціальну суміш для пророщування насіння.

У будь-якому випадку, яку б суміш ви не приготували, вона обов'язково повинна бути пористою і пухкої. З цих же міркувань (для того, щоб рослини не задихнулися) на дно розсадного ящика можна покласти шар товченої яєчної шкаралупи. Якщо коріння дихають, розсада буде міцною.

Враховуйте: повітрепроникна грунт пересихає швидше важкої, стежте за влажностью.6. Через відсутність кисню, паросток може задихнутися. Найпоширеніша помилка - використання для вирощування розсади ємностей без дренажних отворів.

Навіть якщо отвори і є, вони можуть виявитися занадто маленькими. Часто буває, що розсадні ящики стоять на плоскій, що не пропускає вологу поверхні, що закриває дренажні отвори. В цьому випадку ящики повинні мати ножкі.7.

Грунт необхідно полити перед посівом, так як насіння можуть бути змиті струменем води в кут контейнера (на край грядки) або піти глибоко в почву.8. Правильна глибина посіву . Шар грунту над насінням приблизно повинен дорівнювати двом діаметрам насінини.

Після посіву присипте місце посадки компостом щоб уникнути утворення ґрунтової кірки. Дуже дрібне насіння (петунії, лев'ячого зіва, наперстянки, суниці садової) взагалі не потрібно присипати грунтом, так як ніжні паростки не завжди можуть подолати верхній шар.

З іншого боку, перебуваючи на поверхні, вони швидко пересихають, тому розсадник накрийте склом або плівкою. Більшість квітів проростають в темряві, так що бажано покласти на скло темний аркуш паперу.

Але не все! деяким (петунія, наприклад), навпаки, потрібне світло. Про це можна протічать на упаковці з насінням. Такі дрібні насіння зручно сіяти в торфотаблеткі.9.

У живій землі насіння сходить майже в два рази рівніше і веселіше : в Центрі «Сяйво» є свіжий експеримент, що підтверджує це. Жива земля - це не марка грунту «Терра Віта» (хоча вона і хороша, як показує той же експеримент).

Жива земля - та, в якій прокинулися і розмножилися до необхідної чисельності грунтові бактерії - друзі коренів наших рослин. Тому, якщо хочете швидких і дружних сходів - сійте в жваву землю! Дарина Посівна, Саяногорський Центр природного землеробства.

Поділися з другом і збережи на пам'ять