Диня на Уралі вирощування :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Розсада » Диня на Уралі вирощування

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Диня на Уралі вирощування

ДИНЯ на Уралі - ОСОБЛИВОСТІ ВИРОЩУВАННЯ!

Вирощування дині по природному землеробству на Уралі - справа проста!

- Чудовий подарунок природи, при правильному вирощуванні дарує людям здоров'я і красу.

Який би сорт дині ви не вибрали, південна красуня обов'язково подарує гарний настрій! Але це твердження, щодо південній, вже не так правдоподібно для мене, після того, як я який рік без напрягу отримую хороший урожай дині на своєму Уральського городі!

Багато садівники досі вважають нереальним виростити на своєму городі диню або кавун. Але чому? Може не вистачає знань або інформації?

Диню вирощувати просто необхідно! Зараз дізнаєтеся чому... Відкрию, а ви запам'ятовуйте, помічайте і застосовуйте... на ЗДОРОВ'Я!

Секрет №1.

Диня, вирощена своїми руками - дуже корисна!

Я б навіть сказала! вона просто творить чудеса: Зміцнює волосся, надає молодість шкірі, зміцнює тверді тканини і нерви. Вона може служити пляжної дієтою, тому як низькокалорійна ця ягода!

Так, так - диня, хоч її вважають баштанної, нарівні з гарбузом, все-таки вважається ягодою! Вона сприяє поліпшенню рівномірного і стійкого загару! Диня здатна покращувати пам'ять, позбавляти від депресії та безсоння.

А для серцево-судинної системи взагалі незамінний джерело вітамінів. вона також дуже, особливо її насіння, якщо жувати не більше 2 г в день з медом сирими - відмінний! А найцікавіше її властивість - вона піднімається НАСТРІЙ!!! Так що диня повинна рости на кожному городі!

Секрет №2.

Агротехніка вирощування дині дуже проста!

Складніше виростити перці, ніж диню.

Вона не вимагає ніяких надвитрат. Зростає легко і невимушено, але якщо її правильно сформувати, звичайно. Навіть нашого короткого уральського літа цілком вистачає для її дозрівання! може вирости і дозріти навіть в холодних регіонах.

Так що пробуємо і захоплюємося цієї диво-ягодою! Насіння замочуємо числа 20 квітня, глибина посіву - 1,5 см, температура проростання +25 - 30 градусів. Двадцятиденний розсаду з двома справжніми листям пересаджуємо в грунт.

Диня любить родючі пухкі грунту, багаті біогумусом, розбавлені піском. Висаджуємо на відстані 50 см одна від одної в один ряд. Але грунт повинен бути прогрітій, а поворотні заморозки вже щоб минули.

Відразу навколо розсади встановлюємо акумулятори тепла біля кореня. Це можуть бути пластикові пляшки з водою або камінь. Диня любить тепло! А грядку відразу ж мульчіруем!

Це допоможе берегти вологу в ґрунті, запобігає появі бур'янів, і дасть необхідне харчування.

Секрет №3.

Правильна Формування дині - гарантія врожаю!

Як тільки на дині з'явилися 4-5 справжніх листочків, головний стебло потрібно прищипнуть. Плоди утворюються тільки на бічних пагонах. Тепрь стежимо за розвитком бічних гілок. На кожній бічній батоги почне зав'язуватися велику кількість плодів!

Але залишати потрібно не все, а по 2 плодики на кожній гілці. Всього на кущі залишайте не більше 6 плодів. Решта квітконоси прибираємо, щоб вони не забирали харчування.

Зайві батоги теж прищипують. Чекаємо, коли після другого плода відростає 6 листочків і цю батіг теж прищипують. На цьому Формування закінчена. Тепер плоди починають наливатися.

Секрет №4.

Правильний полив дині - запорука врожаю!

Диню з моменту посадки потрібно постійно поливати, але не переливати. У момент дозрівання плодів їй необхідна достатня кількість вологи.

Диня росте приблизно 60 днів. Тому, поливаємо до тих пір, поки плоди не перестануть рости. Зазвичай більше 1,5 - 2 кг вони не виростають. Як тільки вони досягли потрібного розміру - полив припиняємо.

Диня починає набирати солодкість і цукристість!

Секрет №5.

Захист дині від негативних впливів!

Диня не любить вітру, тому забезпечте захист від вітру.

А ось сонце їй просто необхідно! Ще потрібно Уберегти плоди від ізліщней вологи . Для цього під них потрібно підкласти якусь дощечку.

По-принципі, якщо ви будете постійно мульчувати, то ваші диньки будуть завжди знаходитися в теплі і сухості.

Секрет №6.

Як виростити дині на Уралі

16 січня 2012 року - Адміністратор

Як не дивно, дині на Уралі теж ростуть. Правда, тільки в теплицях. Якщо кавуни цілком можна виростити на грядці під плівками, то з динями все-таки трохи складніше.

Ці рослини більш вимогливі до тепла і, вобщем-то, агротехніка динь дещо відрізняється від агротехніки кавунів. Почнемо з того, що існують насіння районованих сортів динь, найбільш пристосованих до холодного клімату. Найпершим таким сортом, виведеним радянськими випробувачами - був сорт "Колгоспниця".

Він і зараз широко поширений серед садівників як найбільш холодостійкий з усіх сортів і найбільш урожайний. Однак його смак досить прісний і не має тієї солодощі, якої характеризуються південні, привізні дині. М'якоть його тверда, малосочная і практично не солодка. В даний час виводяться нові і більш солодкі сорти, серед яких найпопулярнішими є "Мельба", "Нектарин", "Медова" Дуже важливо при вирощуванні динь вибирати сорти ранніх строків достигання, не пізніше 70 - 75 днів. На урожай динь впливає багато чинників - від зберігання насіння до погодних умов. Насіння динь повинні зберігатися при кімнатній температурі в сухому місці і не повинні піддаватися проморожуванні.

Не варто купувати насіння темплолюбівих рослин на відкритих точках ринків, так як завжди є опсность того, що насіння могли бути проморожені. Посів насіння проводять в першій декаді квітня. За тиждень до посіву насіння піддають обробці сухим теплом, поміщаючи мішечок з насінням недалеко від гарячої батареї. Безпосередньо перед посівом насіння обробляють слабким розчином марганцівки (15 хвилин), після чого їх ретельно промивають. Спливли сеемна вибраковують. При посадці динь потрібно заздалегідь визначитися - скільки рослин на виході Ви хочете отримати, враховуючи, що під кожну рослину потрібно площать землі не менше 50 см. В діаметрі при вертикальному вирощуванні на опорах і не менше 70 см. При горизонтальному вирощуванні в розстил. В середньому сідає приблизно 20 рослин, щоб на виході отримати приблизно 12 - 15, з урахуванням не зійшли насіння або вибракуваних рослин. Оброблене насіння садимо в спеціально підготовлені ємності (оптимально використовувати обрізані стаканчики від двох - або півторалітрових коробочок соку, висотою 17 - 18 см. Землі насипаємо так, щоб до країв залишалося не менше 3 см.

Землю обов'язково попередньо проливаємо окропом з розведеною марганцівкою (яскраво рожевий розчин), в центрі робимо лунку глибиною 3 - 4 см. І опускаємо в цю лунку 1 - 2 насінини дині. Краї лунки стуляємо, прикриваємо свої посадки целофанновим пакетом так, щоб створити всередині парниковий ефект і ставимо в тепле, світле місце. При вирощуванні розсади дині світло грає найважливішу роль, тому якщо не вистачає природного світла, розсаду треба обов'язково досвечивать денними лампами. При вирощуванні розсаду обов'язково прищипують над п'ятим листом, щоб стимулювати розвиток бічних пагонів. Справа в тому, що дині утворюються не на головній батоги, а на бічних і то на плетучи третього порядку.

І щоб прискорити утворення плодоношення і дозрівання плодів, доводиться робити прищипування як першої батоги, так і батогів другого порядку так само над п'ятим - сьомим листом. Висаджують розсаду в середині - наприкінці травня так само, як висаджують перці, т. Е. Обов'язково вкриваючи їх додатково. Хоча самі рослини дині не так сильно схильні до холоду, тим не менш, низькі температури пригнічують здатність динь до плодоношення і відтягують ці терміни. Після того, як минули останні весняно-літні заморозки, динб слід обробити стимулятором для плодоношення і підгодувати добавками. Дині дуже добре реагують на підживлення і швидко йдуть у ріст. Батога динь відразу ж після посадки підв'язують до шпалери, щоб вона могла витися вгору як ліана.

Рейтинг: 0 Голосів: 016111 переглядів Коментарі (0)

Вирощування дині розсадою в Сибіру, ​​Уралі і Далекому Сході

2306 переглядів

У середній районах Сибіру, Уралу та Далекого Сходу більшість сортів дині при посіві насіння в грунт не встигає дозріти, тому Вирощування дині розсадою вважається найбільш ефективним способом. Вирощування розсади дає можливість отримати зрілі плоди дині в більш північних районах. Розсадним способом можна обробляти і скоростиглі сорти, бажаючи отримати ранній високий урожай диньки на погано прогріваються грунтах.

Вирощування дині розсадою в Сибіру, ​​Уралі і Далекому Сході

Насіння дині сійте за двадцять п'ять - тридцять днів до закінчення останніх заморозків в глиняні, пластикові горщики або паперові стаканчики (в Московській області дині висівають у третій декаді квітня. У Новосибірську і Хабаровську сіють насіння пізніше - до початку - середині травня).

Після наповнення горщиків (або стаканчиків) родючим грунтом, змішаної з піском, полийте її теплою водою. У центрі горщика зробіть лунку, яку Ви будете розміщувати два пророслих насіння і засипте їх шаром торфу або піску товщиною 2-3 сантиметри.

Потім горщики поставте в теплу кімнату або парник. Як тільки почнуть з'являтися сходи дині, більш слабке рослина видаліть, відщипнувши стебло нігтем, щоб не пошкодити коріння. При вирощуванні розсади в парниках мати днем ​​знімайте, а в теплі дні трохи піднімайте крайні рами парника (для провітрювання).

Вирощування динь - вдало поради

Якщо розсада динь вирощується в кімнаті на підвіконні, поставте її на найсвітліше місце. У разі надмірного витягування стебла розсади його скручують у вигляді штопора, як показано на фотографії. Розсада динь дуже часто уражається Шкідниками і хворобами , наприклад - чорною ніжкою, тому поверхня ґрунту в горщиках корисно засипати шаром піску товщиною 0,5-1 сантиметр і час від часу проводити розпушування.

Догляд за розсадою дині

Догляд за розсадою дині полягає і поливанні грунту теплою содою (температура не нижче 25 градусом) і підгодівлі рослин. Грунт рясно поливайте з маленькою лійки.

Слідкуйте за тим, щоб вода не потрапила на листя і в особливо на кореневу шийку. Тижнів через два після появи сходів розсаду підгодуйте розчином курячого посліду або коров'яку. Один стакан посліду або коров'яку розмочити в двадцяти склянках води і до цього розчину додайте перед підгодівлею 10 грамів суперфосфату.

Підживлення вносите так, щоб вона не потрапила на стебло і листя. Надалі рослини підгодовуйте ще два-три рази через сім-десять днів. Розсаду динь, за винятком сортів «Грибовський грунтові» і «підмосковні лебедевской», слід прищипнути над третім справжнім листом.

Висаджуйте розсаду динь в другій декаді червня. Якщо вона вирощується в парнику, тижні за два до висадки посилено провітрюйте його, а останні два дні залишайте відкритим на день.

 Посадка розсади дині в грунт

Розсаду більшості сортів динь висаджуйте в грунт на відстані 1 метра між рядами і на такій же відстані в рядах, а «підмосковні лебедевской» і «Грибовський грунтові», мають короткі батоги, - на відстані 0,5 метра між рослинами. У місцях посадки зробіть глибокі лунки, в які налийте води і візьміться за Посадку розсади дині в грунт , обов'язково разом з незруйнованим грудкою землі. Після посадки грунт рясно полийте, а потім для запобігання від заморозків рослина накрийте дерев'яним ящиком без дна або утеплите іншим способом - плівкою. Розсаду можна покривати конусоподібними ковпаками з прозорого паперу або пластикових пляшок.

За кілька днів до зняття ковпаків рослини поступово привчите до свіжого повітря, для чого піднімайте ковпаки з південної або південно-західного боку. Якщо немає светопроницаемой паперу і дерев'яних ящиків для укриття розсади, навколо рослин влаштовують за допомогою металевої формування земляний валик, який охороняє рослину від знижених температур. Для Пепе-реросшей розсади дині розміри металевої формування наступні: висота 15-20 сантиметрів, діаметр внизу 10-15 сантиметрів, вгорі 15- 20 сантиметрів.

Формовку встановлюють звуженим кінцем так, що б рослина виявилося в центрі, а потім привалюють до стінок формування зволожений грунт. На краю утворився валика кладуть скло розміром 20-25 сантиметрів. Надалі (при потеплінні) скло знімають, а валик розрівнюють так, що рослина виявляється не в поглибленні, а на рівній поверхні.

Земляні валики можна влаштовувати також і для утеплення розсади гарбузів та інших теплолюбних рослин. Поверхня ділянки підтримуйте в пухкому стані. Перший раз спушите її відразу ж Після висадки розсади , в подальшому - при появі бур'янів і утворення кірки. Належний Догляд за динями необхідний в суху погоду - рослини необхідно поливати, особливо після внесення підгодівлі. Дині, вирощувані розсадним способом, зазвичай підгодовують два-три рази.

Для першої Підживлення дині , яка проводиться через два тижні після висадки розсади, в одному відрі розчиніть 20 грамів аміачної селітри, 40 грамів суперфосфату, 12 грамів калійної солі. Під кожну рослину внесіть 1,5-2 літра підгодівлі в лунку глибиною 5-6 сантиметрів на відстані 10-15 сантиметрів від стебла рослини. Тижнів через три підгодуйте рослини вдруге.

 Після рясної поливання борозенку засипте сухим ґрунтом. При відсутності органічних добрив друге підживлення готується з мінеральних добрив: в одному відрі води розчиняють 20 грамів аміачної селітри, 40 грамів суперфосфату, 10 грамів калійної солі.

Коли на головній батоги утворюється п'ять листків, кінець батоги прищипните. Це прискорить зростання батогів першого і другого порядків, на яких з'являються зав'язі. «Грибовський грунтові» і «Підмосковні лсбедевскіе» дині прищипувати не потрібно.

Коли на динях утворюються довгі батоги , рівномірно розкладіть їх на поверхні грунту і пришпильте до землі рогульками, що буде сприяти утворенню додаткових коренів і, отже, кращому харчуванню рослин. Подальший Догляд за динями при вирощування дині розсадою, полягає в прищіпку батогів першого порядку над п'ятим справжнім листом. Це сприяє появі батогів другого порядку, на яких формується багато жіночих квіток.

 У разі сильного зростання динь іноді вирізають НЕ плодоносні батоги, що підсилює формування плодів. На одній рослині залиште п'ять-шість перших, найбільш великих плодів, а решта по мірі появи видаляйте. Плодоношення динь при вирощуванні їх розсадним способом настає значно раніше, ніж при посіві насіння в грунт.

Схожі записи

Технологія вирощування дині в холодних регіонах: Підмосков'ї, Уралі і Сибіру

1/3

Сьогодні поговоримо про вирощування дині. Вирощування дині на Уралі, в середній смузі Росії і в Сибіру вимагає дотримання певних умов.

Зокрема дотримання особливої ​​агротехніки і правильно підібрані насіння. Три умови, три типи, три сортаОгороднікі північній Кіровської області наприклад, вирощують огірки протягом двох століть в такій кількості, що нам і не снилося. Ще б пак, адже принцип вирощування огірка мало чим відрізняється від дині, крім часу зростання.

Огірку для визрівання плодів потрібно всього на 15-20 днів менше. Що ж може нам, загартованим російським дачникам, перешкодити виростити дині навіть в Сбібірі? Ось деякі сорти, які варто вибирати: F1 Канталупа, F1 Золото скіфів, F1Сладкій ананас, F1 Рання солодка, F1 Галілей і т. Д. Ці сорти рано починають плодоносити, дають маленькі і солодкі плоди і є холодостійких. Вирощуються в основному три типи динь: канталупа, сітчаста (Кілійська) і зимова. При вирощуванні дині головне виконати три умови :? захистити навесні від пізніх морозів - з 15 травня по 15 червня; і правильно провести формовку рослини? обмежити число плодів на кущі ;? проводити багаторазові підгодівлі для інтенсифікації росту рослин у відкритому грунті з 15 червня по 1 - 5 серпня. Якщо виконаєте ці умови, будете забезпечені восени хорошим урожаєм. Розсаду дині в даних умовах бажано сіяти в другій половині квітня.

Для кращої витривалості рослини, насіння перед посадкою замочують у стимуляторе зростання (наприклад Епін). Щоб потім не пошкодити корінці у розсади, потрібно насіння посіяти в окрему тару (стаканчики, баночки).

Грунт готують з суміші компосту і городньої землі в рівних пропорціях. У готову суміш вносять добрива: 1 ст. л. сечовини, 1-2 ст. л. суперфосфату, 1 ст. л. сульфату калію на відро суміші.

Вирощування кавуна і дині. GuberniaTV

Для проростання насіння потрібна температура 30 ° С, потім денну знижують до 25-26 ° С, а нічну до 19-20 ° С. Потрібно пам'ятати, що при температурі менше ніж 15 ° С дині не розвиваються, тому в перший час потрібно забезпечити обігрів.

Вночі можна для цих цілей використовувати батарею, а вдень можна помістити в коробочку з обігрівом, перед цим вмонтувавши в нього лампочку 25 Вт, або підійде міні-теплиця з обігрівом і підсвічуванням. Розсаду потрібно поливати тільки теплою водою дуже помірно, від надлишку вологи коріння можуть загнити. Після появи 3-4 листків, потрібно починати підгодовувати розсаду комплексними добривами щотижня.

Для дині вважається нормальним 12 годинний день, тому перший час рослини доведеться досвечивать і ще непогано обприскувати Епін. У грунт диню висаджують в кінці травня на початку червня. Взагалі-то все залежить від погоди і від конкретного регіону.

Диня любить дуже родючий грунт і вимоглива до температури грунту (вона повинна бути на рівні 20-24 ° С). Саме тому грядки повинні бути високими і теплими. Для цього роблять листкову грядку.

Вирощування дині

У самий низ кладуть шар гілок, потім шар бадилля, гною (бажано кінського), присипають шаром тирси, листя або соломи, і потім родючий шар землі. Висаджувати розсаду дині просто: спочатку її поливають, акуратно витягують з горщиків і садять. Потрібно простежити, щоб не заглибити кореневу шийку.

Після висадки трохи поливають. На 1 м? розміщують до 5 рослин. Після висадки розсади дині температури ще низькі, і тому потрібно влаштувати укриття у вигляді дуг і укривного матеріалу.

Так само добре замульчувати землю плівкою і придавити її камінням. Або ж розкласти біля кожної рослини по 3 темні пластикові пляшки з водою у вигляді трикутника.

За день вода буде нагріватися, а вночі віддавати тепло. Є ще цікавий спосіб вирощування дині в теплиці, це щеплення на гарбуз. в якості підщепи потрібні тільки слабо рослі види гарбуза. Час посіву підщепи та прищепи вибирають індивідуально, але частіше підщепу сіють на 2-3 дні пізніше, ніж щепу.

Найкраще брати підщепу з 1 справжнім листом і робити «щеплення в укол», щоб компоненти зрослися швидко, потрібно підтримувати температуру 25-30 ° С. Для прискореного росту плодів полив потрібно проводити регулярно. Необхідність у воді можна визначити за станом листя: якщо вони прив'янули - треба полити.

Але обережно: від перезволоження плоди можуть тріснути. Підживлення рослин потрібно проводити постійно, кожні 7-10 днів, чергуючи настої (коров'як, курячий, трав'яний) і кожного разу додаючи в них деревної золи. У ній багато мікроелементів, необхідних для росту, а найголовніше - багато калію для того, щоб плоди були солодкими.

Як тільки дині почнуть дозрівати, слід припинити підгодівлю і зменшити кількість води при поливі. Дозрілий плід можна визначити по появі типового динного запаху, з кільцевих тріщин у хвостика (де плід з'єднується з батогом) і невеликим вм'ятин на кірці протилежної частини дині при натисканні.

Так само потрібно вибирати диню при покупці. Оскільки диня засухо стійка, поливають її трохи і тільки теплою водою. У період наливу плодів норму поливу кілька збільшують. Диня дуже світлолюбна, тому розташовувати пагони потрібно так, щоб не потрапляла на них тінь.

Під час наливу плодів потрібно підгодовувати диню 1 раз в тиждень. Хороший ефект дає каждонедельное обприскування стимуляторами росту і розвитку Епін і Циркон, добре б ці препарати чергувати. Не менш важливо регулярно обприскувати рослини стимуляторами Зав'язь і Бутон.

Це дозволить сформуватися нестерильного пилку і запилювати диню вручну. Робиться це просто, рано вранці, вкладають чоловічий квітка в жіночий і роблять обертові рухи. Формують дині в 2 стебла, на висоті 30 см основний втечу прищипують і видаляють всі бічні, крім 2 найсильніших.

Потім всі бічні пагони, які з'явилися після цього прищипують: не плодоносить над 1 листом, плодоносні над 3 листом після зав'язі. Збір потрібно виробляти вчасно, стиглі дині легко відокремлюються про плодоніжки. Не зовсім дозрілі плоди укладають на дозрівання. Сподіваюся, всі зрозуміли, що нічого особливого в вирощуванні динь немає.

І якщо добре попрацювати, восени ви будете забезпечені врожаєм солодкого і ароматного плода. Зібрані дині можна їсти з 10 серпня по 1 жовтня, нагодувавши при цьому і дітей, і онуків. Чим корисна диня - запитаєте Ви?

У дині багато калію, що ефективно захищає від інфаркту або інсульту. Напередодні лікування динею потрібно харчуватися тільки овочами, бажано в обробленому вигляді (овочеве рагу, перші страви), ні в якому разі не вживати м'яса і кисломолочних продуктів. В день лікування слід з'їдати диню через кожні 1,5-2 години по 200-250 г. Якщо сезон дині збігся з лікуванням інфекційних, запальних захворювань антибіотиками, то слід в меню ввести диню. Насіння дині не варто викидати, а краще висушити, змолоти на кавомолці і сушити в вигляді борошна.

Ще Авіценна рекомендував для відомості спотворюють рубців після віспи відвар насіння дині. Знахарі досі готують приворотне зілля з насінням динь. Вони - прекрасний засіб для лікування імпотенції. Висушені і змолоти насіння з'їдати по 1 ч. Л.

3-4 рази на день через 1 годину після прийому їжі. Обов'язково з'їдати вранці натщесерце і на ніч.


Калійні добрива для томатів

Чому пожовтіло листя у помідор в теплиці

Хвороби розсади помідорів

Як правильно вирощувати помідори в теплиці відео

Селітра як добриво для помідорів

Як правильно доглядати за томатами в теплиці

Шкідники руколи і редиски

Валерій Медведєв вирощування помідор відео

Полуниця Тоскана агротехніка вирощування

Агротехніка вирощування кавунів

Посадка помідорів в грунт розсадою відео