Салат айсберг фото вирощування :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Розсада » Салат айсберг фото вирощування

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Салат айсберг фото вирощування

Агротехніка вирощування салату, огляд популярних сортів

Вівторок, 19 Марта 2013 р 13:20 + до цитатника

Відомо кілька різновидів салату: Листовий, полукочанние, качанний, ромен і спаржевий. Найбільш поширений листової і качанний салати. Для отримання ранньої продукції більше підходить листової, як самий скоростиглий.

Листовий салат утворює потужну розетку з 5-10 листочків вже через25-35 днів після появи сходів. Використовують його для весняного і подзимнего посіву, влітку він дає стебло, починає гірчити і втрачає харчову цінність. Схожість насіння зберігається 2-3 роки.

Салат не тільки смачний, він має і цілющими властивостями: Заспокоює нервову систему, покращує сон, нормалізує травлення і обмін речовин. Ось чому його рекомендують їсти на ніч. Сорти листового салату

При зборі врожаю зрізують листочки, що не висмикуючи всю рослину. Листя у цього салату великі, різної форми: трикутні, віялоподібні або розсічені (схожі з дубовими).

Останнім часом створені різноманітні сорти з забарвленням листа від світло - і темно-зеленого до рожевого, темно-червоного і бурого. Є листя з гладкими, пузирчастими і навіть зморшкуватими краями, рівними або фасетчатим.

Балет - новий відмінний салат вітчизняної селекції з хрусткими листочками, високоврожайний. Лист веерообразной форми, темно-зелений, край фасетчатий, а маса рослини більше 300-600 грамів. Його можна вирощувати через розсаду, але можна сіяти прямо в грунт.

Стійкий до стрілкування і нестачі освітлення. Торнадо - новий хрусткий сорт. Вирощують через розсаду посівом з березня по травень або безпосередньо в грунт на початку червня, на початку серпня або під зиму.

Сорт середньостиглий (55-65 днів від сходів до збирання), висота листя 30 см, дуже смачний, дає хороший урожай, стійкий до стеблування. Московський парниковий - відомий скоростиглий сорт (від сходів до збирання 30-40 днів). Окремо листя можна зрізати і раніше.

Кущик важить 70 грамів і більше. Вирощується в грунті і в теплиці. Дубачік (Чехія) - новий сорт, середньостиглий (40 днів), маса 90 грамів, лист довгастий, світло-зелений, слабохвилястої.

Цінується за здатність відрощувати нові листя замість зрізаних при зборі. Стійкий до стрілкування. Роблен (Чехія) - середньостиглий (50 днів), з високою розеткою діаметром 26-30 см. Лист довгастий, темно-червоний, средневолністий; маса 90 грамів.

Збирають окремі листя, які знову відростають. Діброва - вітчизняний середньостиглий сорт (60 днів), але зривати листя можна значно раніше. Розетка щільна, діаметром 40 см, масою близько 200 грамів.

Листя світло-зелені, слабохвилясті по краю, дуже смачні, ніжні, зовні дуже привабливі. Забава - новий вітчизняний сорт, середньостиглий, діаметр розетки 40 см, маса 200 грамів. Лист червонуватий, довжиною 26 см, смачний і ніжний. Стійкий до захворювань.

Можна зривати окремі листочки, причому з липня по жовтень. Смарагд - новий вітчизняний сорт, середньостиглий, вирощують в грунті, маса рослини близько 60 грамів.

Цінний тим, що тривалий час зберігає товарний вигляд, стійкий до стеблування, має відмінні смакові якості. Листові сорти садять через 30-35 см, посадки не слід загущать навіть при зборі окремих листів. Рослини регулярно поливають і підгодовують.

Сходи з'являються на 3-5-ий день, оптимальна температура для росту і розвитку 20-22 градуси. Полукочанние сорти салату полукочанние сорти мають підняту розетку листя, в центрі якої зав'язується пухкий качан.

Сорти середньостиглі, їх краще вирощувати через розсаду, але можна сіяти і в грунт. З більш скоростиглих сортів відомі: Кам'яні головки, Берлінський жовтий (300 грамів), Фестивальний (400 грамів).

Підмосков'ї (200грам) - з хрусткими листям; навіть дозрілий, він не втрачає своїх якостей до 10 днів. Лолла Росса - новий, але вже популярний, кучерявий красень; маса 250 грам, лист гофрований, соковитий, ніжний, біля основи зелений, поступово переходить в бордовий.

Готовий до вживання через 55 днів. Відстань між рослинами - 20-25 см, стійкий до стрілкування. Азарт - новий сорт, який став вже популярним, з кучерявим ніжними і соковитими листям, полухрустящій, з піднятою розеткою.

У листі не накопичується гіркоту. Насіння висівають рано навесні в теплицю, а в грунт - все літо. Добре переносить короткочасні заморозки до -5 градусів, при цьому листя, після відтавання, не втрачають своїх якостей. Маса рослини 270-320 грамів, скоростиглість 60-70 днів.

Грибовський Кудрявець - середньостиглий, високоврожайний, качан пухкий, масою 450 грамів. Лист хрусткий, відмінного смаку; стійкий до стеблування і хвороб. Схема вирощування: 25 х 20 см, посів в квітні, до початку липня.

Збирання врожаю з третьої декади червня до кінця вересня. Особливо красиво виглядає, коли висаджують разом кочанні і листові сорти, різного кольору і з гофрованими або хвилястими краями. Краснолистние салати

Краснолистние салати, завдяки своєму неординарному вигляду, користуються підвищеним попитом у любителів-городників усього світу. Однак не всі городники знають, що інтенсивність забарвлення і навіть гофрованість їх залежать від погодних умов.

Іноді замість насичено-червоного салату, намальованого на пакеті, виростає зелений або блідо-червоний. Вчені пояснюють це тим, що в жарку погоду салат швидко втрачає забарвлення.

А ось ближче до осені, при низькій температурі, зростання салату сповільнюється, а забарвлення листя посилюється, поліпшуються його якості. Про це не варто забувати при вирощуванні "Кольорових" салатів.

Пізні кочанні сорти : Крупнокочанний, Кудрявець одеський, Хрусткий, Айсбер Г. Великі озера - новий (типу Айсберга) хрусткий кочанний салат, пізньостиглий, дає високий урожай, дозріває за 85 днів.

Великий качан круглої форми із закритою вершиною, дуболістная, темно-зелений. Стійкий до опіків, цветушности. Схема 35 х 30 см. Під плівкою і в теплиці можна отримати ранній урожай.

Серед Скоростиглих кочанних салатів : Травневий оліїстий. Кочанні салати більш урожайні, але вони пізно дозрівають. Однак якщо розсаду висадити в ранні терміни, то можна отримати урожай в більш ранні терміни.

Розсаду висаджують з 1-2 справжніми листочками. Останній посів в теплицю - 5-10 вересня. Зараз дуже популярні салати з хрусткими листям: Азарт, Балет, Кудрявець одеський, Крупнокочанний, Підмосков'ї.

Нові сорти салатів більш урожайні, у них краще хімічний склад, а значить, їх цілющі властивості вище. Вирощування салату Салат - скоростигла і холодостійка культура, тому його можна висівати рано навесні, особливо листові сорти, а також під зиму.

Насіння проростає при температурі 4-5 градуси, найбільш блаroпріятная температура для росту - 15-20 градусів. Молоді рослини менш стійкі до заморозків. Салат вимогливий до вологи не тільки в грунті, а й до вологості повітря.

Однак при надмірній вологості уражається грибковими інфекціями, і якість врожаю знижується. Салат світлолюбний, вирощувати його треба на сонячному місці. При недостатньому освітленні рослина витягується, а у кочанних сортів формується пухкий і маленький качан.

У суху спекотну погоду швидко утворюється квіткове стебло, особливо у скоростиглих сортів, листя гірчать і стають непридатними для їжі. Цю культуру вирощують в плівкових і засклених теплицях, під плівкою в тунелях, а також у відкритому грунті.

У захищеному грунті під плівкою при різких коливаннях температури, а також при низькій вологості грунту посилюється цветушность. Насіння у салату дрібні, їх можна змішати перед посівом з піском в співвідношенні 1: 0,5. Борозни краще робити поперек грядки з інтервалом 12 см.

Грунт удобрюють: на 1 кв. метр вносять 1/3 відра Перегною з додаванням 1 столової ложки Суперфосфату і 1 чайної ложки сульфату калію або 1-2 столових ложки " Растворін" , Нітрофоски на кислих грунтах. Обов'язково треба додати 200 грамів Доломітового борошна, так як на кислих грунтах салат погано росте.

Відібравши великі насіння, їх сіють на глибину 1 сантиметр. Недосвідчені городники скаржаться на низьку схожість насіння. Найчастіше причина полягає в утворилася грунтової кірці, яку сходи не можуть пробити.

Одним з головних умов отримання хорошої розетки листя або качани є своєчасне Проріджування салату. Зазвичай посіяний насінням салат проріджують двічі. Починають з інтервалу 5 см і в міру зростання доводять відстань між рослинами до 15-20 см.

При першому проріджуванні віддалені рослини можна пересадити, як розсаду, на нове місце. Для отримання зелені протягом усього літа треба повторювати посіви через 15-20 днів. Влітку сіють середньопізні сорти або нові, стійкі до стрілкування.

Останній термін посіву 5-10 вересня (в теплиці-пізніше). Полив помірно прохолодною водою один раз в тиждень, з ранку або ввечері. Листові сорти поливають методом дощування, а кочанні - грунт уздовж рядків.

Якщо грунт при посадці була хорощо заправлена, листовий салат, як скоростигла культура, не вимагає підживлення. При недостатній заправці його підгодовують Сечовиною (1 чайну ложку на 10 літрів води).

З огляду на, що-кочанний салат росте довше, він потребує однієї або двох підгодівлі: сброженной травою, розведеним коров'яком (1:10), біоryмусом, "Біудом" (1:20), пташиним послідом (1:20). Можна підгодівлю проводити і комплексними мінеральними добривами (1 столова ложка на відро води).

Підживлення поєднують з поливом. Для отримання ранньої продукції в захищеному грунті салат вирощують через розсаду. Сіють його в ящики або в грунт під плівку (температура - 18-21 градусів).

Сходи з'являються на 3-4-ий день. Після сходів температуру краще знизити на 3-4 градуси, щоб сіянці не витягувалися.

Розсаду з 1-2 справжніми листочками пікірують, а з четвертим листочком садять на постійне місце так, щоб коренева шийка була на рівні грунту, інакше вона загніет. Для прискорення отримання врожаю рослини в грунті можна прикрити нетканим матеріалом. Через розсаду кочанний салат добре вирощується в теплицях по краю грядки з томатами або іншими культурами.

Листовий салат готовий до вживання через 20-30 днів (коли у нього буде 5-10 листочків). Забирають його вибірково (з 5-7 листям), спочатку зривають окремі листочки (якщо це необхідно), потім зрізують вся рослина ножем, видаляючи нижні, підгнилі, листя.

Після прибирання салат не миють, інакше він загніет. Качановий салат встигає через 50-70 днів, коли утворюється качан діаметром 5-12 сантиметрів і більше. Чи не запізнюватися зі збиранням, інакше з'явиться гіркота в листі.

Салат, призначений для зберігання, краще відразу після збирання охолодити. Зберігають його при температурі 0-10 градусів в герметично закритій упаковці до 40 днів, в негерметичной упаковці - до 25 днів, в холодильнику - до двох тижнів.

Хвороби салату Борошниста роса борошнисту росу легко помітити: на листках з'являються знебарвлені плями у вигляді білого нальоту, зростання сповільнюється. Спостерігається це при різких перепадах денних і нічних температур.

Інфекція зберігається на рослинних рештках. Менше пошкоджуються Московський парниковий, Берлінський жовтий і нові сорти. Заходи захисту Застосовувати хімічні засоби не можна.

Тому треба дотримуватися Сівозміна , видаляти всі рослинні залишки (в тому числі коріння після зрізки рослин) і хворі рослини у міру зростання. Крайової опік

Крайовий опік проявляється у вигляді відмирання тканини листя: спочатку край листа буріє у вигляді смуги, листя закручуються, на цих місцях з'являються збудники гнилі, починають загнивати листя, а потім і вся рослина. Захворюванню сприяють надлишок азоту в грунті, різкі перепади температури, підвищена вологість повітря і грунту.

Особливо сильно хвороба проявляється в теплицях і під плівковим укриттям. Заходи захисту . Коли рослина готове до збирання, обмежують полив; НЕ перегодовують азотом; при вирощуванні в теплиці не допускають різких коливань температури і вологості.

Після повної збирання врожаю рослинні залишки, особливо залишилися в грунті коріння, видаляють, так як на перезимували коренях буде розвиватися Тля .Виращіваніе салату у відкритому грунті не зажадає від вас особливих зусиль. В основному це ранньостиглі культури, які дають повноцінний урожай через 2 місяці після посіву.

Завдяки цьому вирощування салату листового і качанового можна проводити з багаторазовими посівами з метою отримання врожаю протягом усього літа і осені. В середньому саду вирощування салату є простою справою. Рядок або дві сіють навесні і ще раз на початку літа - сіянці проріджують у міру підростання і зрізають качани, коли вони сформуються.

На жаль, частина врожаю борються з хворобами і шкідники, а що залишилися в живих рослини дозрівають одночасно. Купуйте пакет суміші насіння, що містять сорти, що дозрівають в різний час, або (переважно) сійте короткими рядками через кожні два тижні.

Ще однією причиною розчарування є передчасне зацветание - звичайна причина полягає в пересадці не в той час або неправильним способом. Таким чином, салат не так вже й легко вирощувати, але з хорошим доглядом, правильно підібраними сортами і при деякому укритті ви можете насолоджуватися ним майже весь рік.

Види рослини салат

Час від посіву до появи сходів 6-12 днів Очікуваний урожай з з 3 пог. м рядка 10-20 головок Приблизний час від посіву до зрізання 8-14 тижнів (сорти салату «ромен» і качанового) Приблизний час від посіву до зрізання 6-8 тижнів (сорти листового салату) Простота обробітку Непросто

Виведено різні види рослини салат, які можуть бути качан, пухкими, щільними і листовими. Рихлокочанние сорти утворюють великі качани кучерявого і хрустких листя. Зазвичай вони більш стійкі до стрілкування, ніж плотнокочанние, і їх популярність в Великобританії зросла.

Вони завжди були популярним гуртом в США, де домінує тип сорту Iceberg (рихлокочанний з твердої серцевиною і декількома зовнішніми листям) .Плотнокочанние сорти - все ще найпопулярніша група салату. Вони швидко дозрівають і зазвичай можуть виносити більш погані умови, ніж інші типи. Листя м'які і з гладким краєм; більшість з них - літні сорти, але є кілька зимостійких сортів, які використовуються, щоб отримати весняний врожай, і ще кілька інших сортів для вигонки під склом.

Листові сорти салату

Листові сорти салату не утворюють качани. Листя збирають, як шпинат - по кілька за один раз, не зрізуючи цілу рослину. Сіють в квітні або травні. Салат «ромен» легко впізнати за його вертикального росту і довгастої голівці. Листя хрусткі, з хорошим смаком.

Їх зазвичай важче виростити, ніж кочанні сорти.

Посадка салату і догляд

Посадка салату може проводитися кілька разів за літо. Салат потребує некислому грунті, що містить достатню кількість органічної речовини, і вимагає, щоб вона зберігала вологу протягом життя рослин.

Для літнього салату вибирають сонячне або злегка затінене місце. Перекопайте і внесіть садовий компост восени або на початку зими.

Обробити поверхню граблями, щоб отримати рівну мелкокомковатую поверхню незадовго до часу посіву, і внесіть комплексне добриво. Ви можете виростити розсаду в горщику, для того щоб пізніше пересадити, але салат дуже не любить пересадку - сійте насіння щоразу, коли це можливо, відразу на постійне місце. Після посадки салату догляд полягає в регулярному поливі і розпушуванні грунту з видаленням бур'янів.

Як виростити салат з насіння

А тепер розберемося з тим, як виростити салат з насіння на своїй ділянці. Прорідити сіянці, як тільки з'являться перші справжні листки. Полийте за день перед проріджуванням.

Продовжуйте проріджувати з інтервалами, поки рослини не опиняться на відстані в 30 см - Tom Thumb, Little Gem - 20см, Salad Bowl - 15 см. Захищайте від слимаків і птахів. Рихлите регулярно. Тримайте рослини политими - уникайте поливати увечері, так як це збільшує ризик хвороби.

Слідкуйте за попелиць і сірою гниллю. Салат готовий до зрізку, як тільки сформувалася щільна сердцевінку. Перевіряйте, натискаючи на вершину рослини тильною частиною руки - стиснення серцевини зашкодить тканини. Серцевина почне рости вгору, якщо не зрізати на даному етапі - знак, що салат готується до зацвітання.

Ви повинні негайно зрізати його для використання в їжу. Збирайте врожай вранці, коли на голівках є роса. Потягніть рослина і відріжте коріння і нижнє листя. Помістіть відходи в компостну купу.

Сорти салату для посадки і їх фото

Плотнокочанние сорти салату використовуються для приготування холодних закусок. ALL THE YEAR ROUND. Популярний сорт середнього розміру - його можна сіяти навесні, влітку або восени. AVONDEFIANCE.

Темно-зелений і стійкий до борошнистої роси сорт для посіву в червні-серпні. ARCTIC KING. Хороший сорт для посіву в зимовий час для отримання раннього врожаю навесні. KWIEK.

Сорт для вигонки під склом для отримання раннього зимового врожаю. TOM THUMB. Улюблений сорт для маленьких ділянок - качани розміром з тенісний м'яч. Сорти салату «ромен» користуються великою популярністю за рахунок свого пікантного смаку. LOBJOIT'S GREEN.

Старий фаворит з великими темно-зеленими листками. WINTER DENSITY. Витривалий зимовий «ромен» № 1 для посіву в серпні або вересні. LITTLE GEM.

Компактний і вважається багатьма найсолодшим салатом. Качани вільно обв'язують вовняною ниткою. FRECKLES.

Більш відкритий і більш декоративний сорт «Ромен», ніж інші, має червоно-плямисті, зелене листя. Сорти салату для посадки включають в себе види з пухкою структурою качана. Вони представлені такими різновидами: WEBB'S WONDERFUL.

Надійний крупно - качанний сорт з гофрованими листям - присутній в більшості каталогів. ICEBERG. Найвідоміший пухко - качанний сорт, але не найкращий вибір для вирощування в саду. SALADIN.

Тип сорти «Iceberg» з великими качанами хрустких листя. Сійте в квітні-липні. LAKELAND. Виведений в Великобританії як більш надійний, ніж вихідний сорт «Iceberg». Листові сорти салату також представлені у великій різноманітності: SALAD BOWL.

Листя химерно порізані і скручені. Збирайте регулярно. Є такий же сорт з червонувато-коричневими листям. DELICATO. Сорт, що підходить для багаторазового зрізання, з листям у формі листя дуба і темно-червоного кольору.

LOLLO ROSSA. Найпопулярніший з червоних листових сортів. Гофровані листя з пурпуровим краєм. Подивіться популярні сорти салату на фото, які ви бачите на цій сторінці:

Як вирощувати салат?

Багато городників задаються питанням про те, як виростити салат для вживання культури в цілорічному режимі. Пропонуємо деякі поради з цього приводу. Для літньої та осінньої зрізки сіють у відкритому грунті з кінця березня до кінця липня, для того щоб отримувати урожай з червня по жовтень.

Для врожаю з середини травня до середини червня сіють під склом на початку лютого і висаджують в грунт на початку березня під укриття. Для Ранньозимовий зрізання посійте стійкий до борошнистої роси сорт, такий як «Avondefiance», у відкритому грунті на початку серпня. Покрийте ковпаками в кінці вересня, закриваючи торці.

Збирають урожай в листопаді - грудні. Для зимової зрізання виростите сорт для вигонки, такий як «Kwiek». Сіють під скло з обігрівом у вересні або жовтні - висаджують в грунт, як тільки сіянці стануть досить великими, щоб їх можна було взяти руками.

Періоду врожаю з січня до початку березня. Для весняної зрізання в областях з м'яким кліматом сіють зимостійкий сорт, такий як «Winter Density», в кінці серпня - початку вересня. Проріджують до відстані 8см.

Остаточно проріджують до відстані 30 см на початку весни, а зрізають в травні. В інших областях сіють зимостійкий або вигоночние сорт в середині жовтня під укриття. Період збору врожаю в квітні.

Стаття прочитана 6762 раз (a).

Качановий салат Айсберг - один з найбільш смачних Салатов , і якщо Ви хочете переконатися в цьому, Ви цілком можете виростити його у себе на ділянці, або навіть вдома. Насіння можна замовити і через Інтернет, а можливо, вони будуть десь в найближчих магазинах. Сам салат Айсберг схожий на білокачанну капусту - у нього зеленувато-білі хрусткі соковиті листя, зібрані в компактний качан.

Маса рослини може досягати кілограма, і навіть більше. Його, як правило, їдять свіжим. Хороший він, приправлений оливковою олією, і відмінно підійде до пармезаном, креветок, м'ясних страв.

Так, в принципі, він підійде до будь-якої страви. Вирощування салату Айсберг схоже на Вирощування салату латук , але також є і відмінності.

Посадка салату Айсберг

Вибір сортів вирощуваних рослин залежить від терміну посадки. Перші два врожаї зазвичай вирощують великі рослини, з терміном вирощування 8-9 тижнів.

Потім, коли стає спекотніше, краще використовувати більш скоростиглі сорти. з періодом вирощування - 3 тижні. Вирощування салату Айсберг може проводитися насінням або розсадою. Садять найчастіше навесні, але можна садити і насінням під зиму.

 Який би спосіб Ви не використали, насіння перед посадкою краще замочити, щоб рослини були міцні, і з'явилися раніше. Дражироване насіння кращі за звичайних - вони зручніше при посіві, і також більше проростають. Вирощування Розсадою найпереважніше.

При вирощуванні салату Айсберг розсадою насіння висаджують в торф'яні кубики. Потім контейнери з розсадою ставлять на дві доби в приміщення, в якому підтримується досить прохолодна температура: оптимально 16-17 градусів.

Максимальна температура - до 18 градусів. Після цього температуру підтримують на рівні 15-25 градусів, поки рослини не досягнуть висоти 8-10 см, і на ньому не з'явиться 4-5 листочків. Не забувайте про загартовування рослин. Загартовування проводять протягом 3-4 днів, виносячи розсаду за межі приміщення.

На постійне місце розсаду висаджують на 14 день після посадки. Можна також вирощувати салат Айсберг Підзимовий способом . Для цього восени готуєте грунт наступним чином: на квадратний метр вносите відро компосту, кілограм деревної золи, 3 столових ложки нітрофоски, і 3 чайні ложки сечовини.

Норму посадки насіння при цьому способі збільшуєте вдвічі, тому що не всі вони переживають зиму. Після посадки слід укрити грунт листям. Найпростіший спосіб посадки Айсберга - Насінням .

Насіння садять на глибину 0,5-1 см, після того. як грунт відтане на глибину 4 см. Паростки салату витримують заморозки до -6 градусів. Проростають вони при температурі 4-5 градусів.

Щоб забезпечити насінню підвищену вологість, їх накривають плівкою. Коли насіння проросте, плівку можна видалити, а можна тримати рослини до тих пір, поки під плівкою днем ​​температура не почне підніматися вище 17 градусів.

Після цього плівку знімають, причому краще це робити ввечері, щоб рослини не отримали сонячний опік. Вкриті рослини періодично потрібно провітрювати - підвищена вологість повітря може привести до захворювання рослини несправжньою борошнистою росою.

Айсберг і насінням і розсадою при будь-якому способі вирощування висаджують рядами, між якими 40 см... Відстань між рослинами в ряду - 25-30 см.

Грунт

Салат Айсберг любить структуровані родючі нейтральні або слабокислотні грунту. Оптимальне значення рН - 6-7. Можна перед посадкою салату в грунт додати комплексні мінеральні добрива з розрахунку 8 грам азоту на квадратний метр.

Ще краще восени до посадки розсипати по ділянці перепрілий гній або компост. Для утворення качана з хрусткими листям необхідні комплексні підгодівлі, які містити азот, фосфор, калій, кальцій, магній. Ці елементи вносять з комплексними добривами ще до вирощування рослини.

Азотні добрива дають двома порціями. Перша порція вноситься перед посадкою, а друга - під час утворення качана.

Але важливо не перестаратися - салати не люблять надлишку мінеральних добрив, особливо азотних. Через 3-5 тижнів грунт розпушують для унічтоженімя ґрунтової кірки, щоб повітря краще надходив до коріння. Розпушування має бути дуже поверхневим, щоб навіть у випадку пошкодження близьких до поверхні коренів.

Волога

Полив потрібно робити постійно, Айсберг, як і будь-який салат - вологолюбна культура. У теплу погоду поливати салат потрібно кожен день. Коли утворюються качани, полив проводиться рідше, щоб не з'явилася гниль.

У спекотну погоду полив проводиться вночі, щоб не з'явився внутрішній некроз.

Температура

Краща температура для росту, розвитку і освіти качанів салату Айсберг - 10-17 градусів. Температура більше 25 градусів небажана - качан може не сформуватися, або бути дуже рихлим. Якщо температура буде ще вище - салат утворює квітконоси, а листя стануть дуже гіркими.

Оборот

Після вирощування салату на цій же ділянці краще вирощувати інші культури два-три роки, перш ніж знову повернетеся до салату. Добре садити салат після зернових, картоплі, капусти, селери, цибулі-порею.

Збір врожаю

Після того, як буде сформований качан діаметром 5-10 см, салат можна зрізати. Це роблять рано вранці, коли рослини свіжі і повні соків. Кочан зрізають ножем, видаляють два зовнішніх листочка, і укладають в ящик, чи не пресуючи качани.

Потім салат необхідно якомога швидше помістити в холод. Оптимальна температура для зберігання салату - трохи більше нуля, приблизно 1 градус тепла.

В таких умовах салат Айсберг може зберігатися до тижня. Якщо Ви не будете виривати коріння, а залишите їх в землі, через тиждень на прикореневій шийці з'явиться ще кілька кочанчиков. Залиште тільки один, і через деякий час у Вас буде другий урожай. Більш докладні відомості Ви можете отримати в розділах "Всі курси" і "Корисністю", в які можна перейти через верхнє меню сайту.

У цих розділах статті згруповані за тематиками в блоки, що містять максимально розгорнуту (наскільки це було можливо) інформацію з різних тем. Також Ви можете підписатися на блог, і дізнаватися про всі нові статтях. Це не займе багато часу.

Просто натисніть на посилання нижче: Вам сподобалася стаття? Поділіться, буду дуже вдячний: Також запрошую додатися в друзі в соціальних мережах:


Чим підгодувати помідори після посадки в теплицю

Посадила розсаду помідорів що робити далі

Вирощування капусти у відкритому грунті відео

Чому в'яне розсада помідорів в теплиці

Посадка шпинату насінням у відкритий грунт

Як посадити полуницю навесні

Посадка петунии в грунт рассадой

Догляд за перцями і баклажанами у теплиці

Томати черрі вирощування у відкритому грунті

Диня вирощування і догляд

Патисони вирощування