Торф'яні таблетки для розсади купити :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Розсада » Торф'яні таблетки для розсади купити

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Торф'яні таблетки для розсади купити

Торф'яні таблетки та горщики Посіяти насіння для розсади тепер стало дуже просто, адже тепер у садівників і дачників є відмінний помічник. Вона служить для ефективного і На сьогоднішній день торф'яні таблетки завоювали велику популярність по всьому світу.

У торф'яних таблетках вкорінюються живці навіть складних для пророщування культур? наприклад, пеларгонії. Схожість насіння в торф'яних таблетках 99,9%. Торф'яні таблетки складаються з торф'яної породи з необхідною кількістю поживних речовин і мікроелементів з додаванням антибактеріального компонента.

Керівництво по використанню торф'яних таблеток і касет для розсади

Для того щоб таблетка не розвалилася при набуханні, вона поміщена в дрібнопористий сітку. Таблетки відрізняються розміром. залежить від виду рослин. , Перців або огірків краще використовувати таблетки 36 і більше, для розсади квітів 36, 41 мм.

Для живцювання фіалок, наприклад, підійдуть маленькі таблетки 24 мм. Зверніть увагу, що в назві зазначений розмір розмоченою в воді таблетки, в сухому вигляді таблетки трохи менше. Переваги торф'яних таблеток:

Компанія «Інфантекс» - для всіх, хто обожнює свій сад і будинок. Ми допоможемо зробити Ваш будинок красивим, а сад врожайним і пахучим. Діяльність компанії «Інфантекс» розділена на кілька галузей і спрямована на поліпшення благоустрою вашого будинку і садаСохраніть постачальника

Опис товару:

         Торф'яна і кокосова продукція Джиффі і Еллепресс призначена для виробництва розсади, вкорінення живців і пасинків. Вони виготовляються з світло-жовтих, гігроскопічних (добре всмоктують вологу) порід торфу і кокосового субстрату.    Застосування системи торф'яних і кокосових таблеток Джиффі, Еллепресс дає рослинам ряд безсумнівних переваг: ·  Торф'яні і кокосові таблетки практично незамінні при вирощуванні рослин з ніжними корінням, так як торф і кокосовий субстрат розсипчастий і не травмує кореневу систему; ·  Торф'яні і кокосові таблетки дуже зручні для пророщування дрібних насіння або дорогих насіння, так як відсоток схожості насіння саме в торф'яних і кокосових таблетках дуже високий; ·  При вирощуванні сходів в таблетках дуже просто і зручно регулювати вологість, так як зайву вологу таблетки не вбирають; ·  При використанні системи Jiffy, Ellepressнет необхідності в додаткових підгодівлі і стимуляторах зростання на ранніх етапах вирощування розсади; ·  Торф і кокосовий субстрат має пористу структуру і дозволяє корінню «дихати», що робить їх більш міцними, а рослини більш витривалими.

Торф'яні таблетки дуже зручні для розсади

Подивитись все

Насіння, розсада, саджанці від інших постачальників з Єкатеринбурга.

Подивитись все

Торф'яна таблетка Торф'яна таблетка являє собою пресований і відформований торф, якого помістили в сітчастий матеріал. На верху кожної торф'яної таблетки є невелике заглиблення для насіння.

Після додавання води, торф'яна таблетка розбухає, набуваючи початкову форму і готова до вживання. Торф'яні таблетки відмінно зарекомендували себе при вирощуванні розсади огірка, томата, перцю, капусти, полуниці, гвоздики, троянди, хризантеми та інших культур. Таблетки відрізняються діаметром. Для розсади томатів, перців або огірків краще підійдуть більші таблетки, для вкорінення живців або листів фіалки можна використовувати таблетки діаметром трохи менше. Торф'яні таблетки для розсади практично не створюють фізичних перешкод для проникнення кисню в склад наповнювача і, тому, що розвивається в них коренева система розсади відмінно «дихає» .Торфяние таблетки мають багато переваг - висока воздухоемкость, бестравматічность при пересадці рослин, ефективне використання площі, економія витрат на пророщування і укорінення, запобігання перезволоження.

Категорії

До 6,00 руб

Детальніше

Торф'яні таблетки для розсади інструкція із застосування: залити вічка з таблетками водою або розчином добрив. З розрахунку 40-50 мл на одну клітинку або півлітра на касету.

Розсадні хитрості

Після вбирання води (близько 15-20 хв) торф'яні таблетки збільшаться в обсязі і заповнять осередки повністю. Насіння помістити в поглиблення, присипати торфом і ущільнити. Поверхню можна закрити плівкою до появи сходів.

Торфоперегнійні таблетки можна використовувати для укоренененія листя фіалок, стрептокарпусов і інших рослин. Потрібно стежити за підтриманням вологості субстрату, можна помістити касету в мінітеплічку. Для будь культур застосуємо:

  • Вирощування розсади овочевих (томати, огірки, перці, баклажани) Ягідні (полуниця, малина, ожина - вирощування з насіння) Квітково-декоративні культури (вирощування з насіння) Укоренение живців (фіалки, стрептокарпуси ітд), пасинків, вусів.
  • Діаметр торф'яної таблетки 41 мм. в наборі 12 таблеток, касета для розсади, поддонсубстрат не потрібно дезінфіціроватьпросто перевозити і висаджувати рассадуторфяной субстрат створює оптимальні умови для розвитку кореневої системи

Термін зберігання необмежений Температура зберігання без обмежень Торф'яні таблетки для розсади, відмінності від Jiffy-7: 1). Зверху торфоперегнійні таблетки Jiffy-7 покриті сіточкою - для того, щоб не дати їм розсипатися при транспортуванні.

Ці таблетки сіточкою не покриті - розвалитися торф'яної масі не дає касета (входить в набір). 2). Для таблеток Jiffy-7 потрібно знайти піддон. Для цих таблеток: піддон входить в набір. 3).

У торф'яні таблетки Jiffy-7 вже додані мікроелементи і основні елементи живлення. У ці торф'яні таблетки можна внести добрива разом з водою (підійдуть будь-які водорозчинні - їх можна підливати прямо в лоток).


Вирощування суниці садової на присадибній ділянці

  • Томати (Каталог: 1108 файла/каталога)
  •