Де купити розсаду огірків в спб :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Розсада » Де купити розсаду огірків в спб

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Де купити розсаду огірків в спб

Розсада овочевих культур (помідор, перцю, огірків...)

Свої власні овочі - це корисно, смачно і вже точно безпечно для здоров'я. Для більшості зірвати перший овоч з грядки - це щось особливе. В першу чергу, звичайно, це перший огірок або помідор, який ділять на всіх членів сім'ї.

Наш асортимент - це розсада майже всіх овочевих культур, які вирощуються в Північно-Західному регіоні. Десятки сортів. На наш погляд, найкращі. Асортимент розсади помідорів включає в себе томати низькорослі, середньорослі і високорослі.

Сорти ранні і пізні з масою плодів від 25 до 400 грамів. Найдрібніші - це сорт «Колібрі» і всіма улюблені помідори «Чері». Якщо Ви бажаєте вирощувати томати на своєму балконі або підвіконні, то сорт Колібрі саме для Вас.

А ось томати «Черрі» високорослі, і їх потрібно висаджувати в захищеному грунті. Якщо ж у Вас поки немає парника або теплиці, то у нас є ціла серія сортів томатів для вирощування у відкритому грунті: Тюхтій, Бобкат, Невські, Маленький принц, Антошка, Ранеточка.

У нас можна купити розсаду перців (солодкий, гострий, декоративний), баклажанів, кабачків, гарбуза, капусти (білокачанна, червонокачанна, кольорова, кольрабі, савойська, брокколі), буряка, ультраскоростиглих сортів кавуна і дині, а також інших овочевих культур. Вся розсада високої якості, з добре розвиненою кореневою системою і декількома справжніми листям.

Розсада огірків для відкритого і захищеного грунту, сорти салатного призначення, а також сорти для соління та консервування. Ще ми виробляємо розсаду зеленних культур. Що говорити про аромат своєї зелені, щойно зірваної з грядки.

Вже в кінці квітня її можна купити і висадити в парники, теплиці або будинку на балконі або підвіконні. Це салат, кріп, петрушка, цибуля, селера, базилік і інші культури. Також, з огляду на Ваші побажання і піклуючись про Ваше здоров'я, ми вирощуємо розсаду однорічних і багаторічних лікарських і пряно-смакових рослин (материнка, ісопу, м'ята перцева, шавлія лікарська, естрагон і ін.).


Шкідники томатів і боротьба з ними

Як правильно посадити тую навесні

Віола вирощування з насіння на розсаду

Дайкон вирощування в Україні

Як садити помідори в теплиці з полікарбонату

Розсада помідор витягується що робити

Томати бичаче серце вирощування

Ліщина вирощування в саду

Вирощування розмарину в домашніх умовах

Способи посадки помідорів у відкритий грунт

Чому закручуються листя у помідор в теплиці