Вирощування цесарок в домашніх умовах відео :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Шкідники » Вирощування цесарок в домашніх умовах відео

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Вирощування цесарок в домашніх умовах відео

Як відкрити бізнес на розведенні і вирощуванні цесарок? Покрокова інструкціяВ сучасному світі, все більшої популярності набирає бізнес, пов'язаний з продовольством і продуктами харчування.

Провідні економісти світу вважають, що пройде пару років, і люди, які зробили ставку на аграрний і тваринницький бізнес, будуть займати лідируючі позиції в рейтингах багатих людей і рухати економіку всього світу вперед, адже людство стоїть на порозі перенаселення, а харчування завжди необхідно людству. Одним з видів такого бізнесу є розведення цесарок. - Це птах, який ставитися до сімейства курячих, родом з Африки.

Особливістю цього птаха полягає в тому, що її м'ясо за смаком нагадує дичину, так само воно дієтичне. Як і всі птахи сімейства курячих, цесарки не вибагливі в зверненні, з легкістю уживаються з іншими домашніми птахами і займають лідируюче положення.

Продукти цесарок - це яйця і пір'я. Попит на цесарок великий як у простих людей, так і в кулінарних закладах. Для розведення цесарок не потрібно купувати дороге обладнання і будувати сучасні комплекси або птахоферми.

Даний бізнес-план розрахований на середнього людини, який не володіє достатніми коштами, але має бажанням заробляти непогані гроші, і проживає в сільській місцевості або має приватний будинок із земельною ділянкою. Розберемо докладно, крок за кроком, як відкрити бізнес на розведенні цесарок:

Крок 1: Як зареєструвати бізнес на вирощуванні цесарок?

Для початку необхідно зареєструватися як ІП. Реєстрація ІП необхідна для того, щоб збувати свою продукцію в різні ресторани, магазини з продажу продуктів харчування. Також необхідно стати на облік в податкову і бути платником єдиного податку.

Крім цього необхідно з'їздити в потребнадзор, і підписати договір для перевірки продукції, так як при збуті в магазини і ресторани будуть вимагати сертифікат. Коли все буде готово, можна приступати до розведення цесарок і пошуку збуту.

Крок 2: Приміщення для розведення цесарок

Так як, цей бізнес-план розрахований на людину, яка не має великих фінансових коштів, то приміщення може бути 30 кв. м. Під саме приміщення можна обладнати просту господарську споруду. Цю споруду необхідно обладнати таким чином, щоб птахи могли в ньому комфортно розміщуватися, у несучок було місце під відкладання яєць. На додаток до цього, можна побудувати окреме приміщення під інкубатор, і придбати відповідне обладнання, але поки не з'явитися великого ринку збуту цього робити не варто через те, що будуть витрати, які можуть не окупитися.

Крок 3: Устаткування для розведення цесарок

Розведення цесарок - це актуальний і сучасний вигляд бізнесаРазберем обладнання, яке знадобитися для такого бізнесу, виходячи з представленої вище квадратури приміщення. Ємність під воду: можна використовувати банальне корито з маленькими бортами, і пристосування для годування. Решту обладнання можна виготовити своїми руками. Рекомендується придбання невеликої крупорушки, для того щоб давати птахам комбінований корм. Для швидкого росту і набрання ваги, можна придбати спеціальні харчові добавки, але в даному випадку знадобитися робота фахівця, який буде вираховувати кількість для кожного птаха, даної добавки, так як можна переборщити і нарватися на неприємності з боку потребнадзора або інших контролюючих органів, які стежать за якістю м'яса курки.

Крок 4: Збут продукції

Перед тим як почати вирізати цесарок, необхідно провести маркетингове дослідження ринку. Необхідно обстежити купівельний попит місцевих ринків, магазинів, зробити комерційні пропозиції в ресторани і їдальні.

У бізнес-пропозиції обов'язково необхідно вказати про особливості м'яса цесарок, заготовити кілька особин для дегустації. При маркетинговому дослідженні необхідно також дізнатися про ціноутворення на аналогічну продукцію м'яса всіх птахів з сімейства курячих.

При проведенні маркетингового дослідження, потрібно не лінуватися, і постаратися постояти пару днів біля лотків з куркою, якщо немає на ринку м'яса цесарок, порахувати кількість покупців, які цікавляться і які здійснюють покупки. Аналогічне дослідження необхідно провести також в магазинах. Після того як з'явитися кількість покупців, можна зробити висновок про те, скільки м'яса можна буде продати в день.

Крок 5: Реклама бізнесу цесарок

Для початку необхідно буде розповісти про свій бізнес своїм друзям і знайомим, які відповідно розкажуть своїм друзям і родичам. Крім цього потрібно відзначити такий безкоштовний рекламний ресурс, як соціальні мережі, так як з розвитком сучасних інформаційних технологій та інтернету, 95% потенційних клієнтів знаходяться саме в соціальних мережах, і досить просто на своїй сторінці написати чим ви займаєтеся, поставити кілька фотографій, створити групи у всіх соціальних мережах, і через деякий час можна буде побачити користь даної реклами. І звичайно не можна не відзначити те що потенційних клієнтів можна знайти також на різних інтернет ресурсах, так як багато людей виставляють пропозиції про покупку того чи іншого товару. На відео: Розведення цесарок

Скільки коштує відкрити бізнес на розведенні цесарок?

Після того як визначено необхідне обладнання, підрахуємо витратну частину. Приміщення, якщо є готова господарська будівля, тоді витратна частина на її переобладнання складе 10000 руб., Це вартість матеріалів з дерева (перемички, поперечини, гнізда).

Ємність під воду і годівниця, в вартість обладнання включати не будемо, з тієї причини, що це можна зробити підручними засобами. Купівля курчат обійдеться в 6000 руб., За ціною 60 руб. за одного курчати, тобто набуваємо 100 курчат. Витрати на корм в місяць складуть 3000 руб. (Пшениця, овес).

Міні крупорушка обійдеться в 5000 руб. Разом загальні витрати на розведення цесарок обійдуться в 24000 руб. У прибуток буде входити продаж м'яса, яєць і пір'я.

У разі купівлі інкубатора, витрати зростуть. Вартість інкубатора на 96 яєць становить 4000 руб., Тоді витрати складають 28000 руб. Прибуток від продажу цесарок почне надходити через 4 місяці. 1 кг. м'яса цесарок в середньому коштує 60 руб.

Продаж 100 особин, з урахуванням, що кожна особина важить 2 кг. складе 12000 руб., з урахуванням продажу пір'я і пуху. Яйця йтимуть на інкубатор або на продаж. У прибуток в 12000 руб. також включається вартість яєць, так як існують ризики, пов'язані з відмінком деяких особин. В результаті окупність бізнесу становить 3 місяці.

Чи вигідно розводити цесарок?

Розведення цесарок - це актуальний і сучасний вид бізнесу, з тієї причини, що витрати є маленькими, а окупність вкладень становить 4 місяці. М'ясо цесарок має дуже добрі смакові і дієтичні якості, у зв'язку з чим м'ясо буде користуватися великим попитом у ресторанах та інших закладів громадського харчування. При виконанні маркетингового плану, через 2-3 роки, можна буде замислюватися про більшої птахофермі з промисловим виробництвом м'ясної і супутньої продукції пов'язаної з цесарки і іншими птахами сімейства курячих.

Сподобалася інструкція з відкриття бізнесу? Тисни на найкрасивішу кнопку - розкажи друзям, це найкраща подяка нам!

В даний час встановлено, що розводити цесарок на своїх присадибних ділянках найкраще в певний період часу, а саме з квітня по липень. Вчені довели факт того, що цесарки своїм зовнішнім виглядом мають схожість з курми, вперше зустрілися на території Африки.

Люди зробили їх домашніми птахами для того, щоб вони давали їм яйця і, звичайно ж, дуже корисне м'ясо. Необхідно відзначити, що у вазі цесарки досягають 2 кг, а в сезонний період одна особина може принести близько 100 яєць.

На сьогоднішній день вчені змогли виділити 20 видів цих птахів, а пов'язано це в першу чергу з забарвленням їх пір'яного покриву. Наприклад, зараз можна зустріти особини з блакитним, фіолетовим, чорним, сіро-краплистим і кремовим оперенням. Але як правило, люди при розведенні цесарок будинку віддають перевагу тим, хто має сіро-краплистим забарвленням.

Фото різних порід цесарок

Відео-Урок: Розведення цесарок в домашніх умовах

Всім, хто вирішив зайнятися розведенням цесарок в домашніх умовах, рекомендується в перші дні їх життя, в раціон харчування включити такі продукти: висівки, мелкопорубленной, зварені круто, яйця, сир і роздроблену пшеничну крупу. Для того, щоб при розведенні цесарок досягти максимального результату, слід на початку їхнього життя давати сироватку і кисле молоко. А для посилення росту птиці, рекомендується вже з четвертого дня включати в раціон такі добавки, як ніжні лугові трави, зелень кропиви, люцерни і конюшини. Початківцям в розведенні таких дивовижних птахів, як цесарки, необхідно просто дотримуватися певних нюансів.

Адже тільки при правильному виконанні всіх рад, це дуже захоплююче заняття, може принести дуже непоганий дохід. І цілком можливо, що Розведення цесарок стане вашим бізнесом , яким можна займатися вдома.

Запись опубликована автором admin в рубриці Господарство.

Інші бізнес ідеї

Особливості змісту

Є кілька нюансів, які варто врахувати, починаючи розведення цесарок в присадибному господарстві. По-перше, Птах дуже полохлива, тому фермеру слід з самого дитинства формувати її поведінку, правильно доглядаючи за нею. По-друге, цесарка - Погана мати (обумовлено це частково лякливістю).

Вона залишає пташенят ще до того, як вони вилупляться з яйця. Як наслідок, розведення ускладнюється, оскільки догляд за щойно з'явився потомством лягає на плечі заводчика. По-третє, позитивний аспект - Економія коштів на покупку кормів.

Якщо поруч з місцем розведення знаходяться густо зарослі травою пасовища, то птиці проводитимуть значну частину часу на ньому, скорочуючи витрати господаря на їх прожиток. Люблять вони поїдати і «підніжний» корм - різних городніх шкідників і навіть оленячих кліщів, які є небезпечними переносниками енцефаліту.

Розведення цесарок відео представлено нижче. У ньому ви знайдете огляд найбільшої в Росії ферми. до змісту ^

Старт справи

Вирощування починається з придбання молодняка. При його покупці слід звернути увагу на зовнішній вигляд. Здорові цесарята рухливі, реагують на звук (варто легенько постукати по коробці).

У них чисті попки, крильця притиснуті, пух м'який і рівний. Вони твердо стоять на ногах. Перші кілька тижнів ідеальне місце для цесарят - клітина. Якщо підлога в ній гратчастий, то, щоб лапки Пташок Не провалювалися, краще застелити поверхню папером.

Годівниця повинна бути дерев'яною і у кожної особини своя. Після деякого часу вона виставляється назовні (трохи вище голів цесарят), і пташенята добувають їжу крізь осередки. Таким чином, корм зберігається в чистоті і не розкидається.

Як складається посадова інструкція головного бухгалтера ТОВ? Читайте подробиці.

Чим характеризується № Т-49 - розрахунково платіжна відомість? Запрошуємо дізнатися. Бажаєте дізнатися Крихітка Картопля франшиза вартість? Рекомендуємо прочитати інформацію. Поїлки спочатку ставляться Вакуумні, потім - ніпельні.

Вимоги до приміщення, де знаходяться пташенята, стандартні - чистота, відсутність протягів, сухість. Спочатку ідеальної буде температура в 35 градусів. Про стан пташенят говорить їхня поведінка.

Якщо вони кучкуються, то слід додати тепла (можна вкрутити інфрачервону лампочку), якщо ж лежать розслаблено, розкинувши крила, то зменшити. Молодняк росте, і Температуру слід потроху знижувати. Так в період з 4 по 10 день вона повинна дорівнювати 30 градусам, з 11 по 20 день - 27 градусам, а до місяця - 20 градусам.

Через 3 тижні цесарят можна перемістити у вольєр на вулицю, в який поміщається годівниця і напувалка. Щоб пташенята нормально росли і розвивалися, необхідна чистота, як повітря (слід встановити вентиляцію, просвердливши отвори), так і приміщення. У перший тиждень підстилка змінюється двічі на день.

Згодом, коли лапки малюків підростають, і вони перестають провалюватися крізь осередки, папір забирається, а прибирання спрощується. Під клітку ставиться піддон, на який сиплеться послід. Його дуже легко видалити, не турбуючи цесарят.

До змісту ^

Раціон цесарят

Малюків можна годувати комбікормом для бройлерних курчат. Часом така їжа завеликий, і її роздрібнюють в вальцьовий дробарці або в кавомолці. Оскільки пташенята швидко підростають, то Їм потрібен білок.

Заповнювати потребу можна сиром (з 3-го дня), мішанки з кислим молоком (з 7-го дня). Зелень подається на третій день життя.

Додаткові годівниці з гравієм, черепашками і крейдою встановлюються на 5 день. Спочатку молодняк Потрібно годувати 8 разів на день, коли цесарята виповнюється місяць, раціон скорочується до 5 разів, а в двомісячному віці - до 3-х. Через місяць пташенятам рекомендується давати м'ясні відходи, горох, мелкопорезанние рибу і пекарські дріжджі. Важливо пам'ятати, що такий корм містить багато білка, який сприяє зростанню, розвитку і здоров'ю птахів.

До змісту ^

Відсів кращих

Щоб простежити за ростом і розвитком пташенят, їх потрібно періодично зважувати. Коли Цесаренко Доба він важить близько 30 грам, в два місяці - 850 грам, а на 84-денний період - 1,2 кілограма.

Найбільш бурхливий ріст спостерігається в перші 2,5 місяця. Після проходження цього етапу відбувається відбір кращих в стадо, в той же час визначається стать живності. Недосвідченим заводчикам Важко відрізнити самця від самки, але це важливо, щоб прибрати зайвих самців, оскільки на кожну чоловічу особину доводиться три жіночих.

Визначають стать за зовнішнім виглядом. Цесарі крупніше, мають опуклу спину, великі сережки і гребінь. Відсів проходить два рази: по досягненню віку і наступної осені. У несучок важливо оперення.

Чим більше несучість цесарки, тим пізніше у неї починається линька, яка, однак, швидше ніж у всіх завершується. Відібраних птахів потрібно годувати особливим раціоном, в якому переважають зелень і коренеплоди (морква, буряк) і зменшений вміст білка і зерна.

До змісту ^

Годівля і утримання дорослої птиці

Як вже говорилося вище, птахи люблять перебувати на пасовищах, якщо ж поблизу їх немає, то прекрасна заміна - город. Випущені туди цесарки, не тільки не зашкодять рослинам, але і Позбавлять заводчиків від жучків, бур'янів, черв'ячків.

Що стосується основного раціону, то він не відрізняється від курячого. Птиці слід давати багато зелені (50% від загальної складу їжі), повноцінний комбікорм і зерно. Їсть вона і різані яблука, топінамбур, картопля, кабачки, гарбуз, огірки.

Все, що підлягає утилізації з городу, цілком годиться цесарки в їжу. Вимоги до приміщення, такі ж, як і до курей. Воно повинно бути сухим, світлим. На підлогу кладеться товстим шаром торф, пісок, тирса, стружка.

Зміст цесарок. Фермерське господарство Воложанин

Днем, якщо погода хороша, птахи постійно бродять по двору, збиваючись в невеликі зграйки, ввечері повертаючись назад. При появі на території незнайомця або чужинця Цесарки піднімають страшний шум. В кінці дня в житло повинна стояти чиста вода і бути насипаний корм.

На ніч цесарки розташовуються на сідалі разом з курми (якщо не передбачено окреме приміщення) .Цесарка волелюбна і під час шлюбних ігор прагне покинути звичні краю. Щоб позбавити її можливості польоту, ще в добовому віці у пташенят ампутують кінчик крила. Однак м'ясо вільно пасуться більш ніжне і смачне.

До змісту ^

Яйцекладка

На волі цесарки живуть парами, але при розведенні краще дотримуватися співвідношення: один самець на 3-4 самки. При такому догляді птиці схильне залишати яйця поблизу будинку, полегшуючи пошук оних. Кладка починається в кінці лютого, проте Злучаються птиці вже на початку березня.

Під час кладки цесарки шукають затишні місця. Тому рекомендується випускати їх на цей час в обгороджений загін з ранку і до 2-3 годин дня. Яйця слід забирати і підкладати під індичок або курей-несучок.

Тоді вилупилася потомство буде більш ласкавим і менш забіякуватим. Яйцекладка Триває півроку і довше. Але в другій рік життя ефективність знижується. Тоді несучку слід забивати, також як і зайвих самців в 5-місячному віці.

Зазвичай за час свого життя цесарка відкладає від 80 до 140 яєць. Кількість залежить від умов утримання і корми.

Запрошуємо переглянути розведення цесарок в домашніх умовах відео. до змісту ^

«Зимовий» догляд

Коли настає холодна пора року, птахів поміщають в спеціальний зимовий сарай, температура в якому повинна бути + 18-20 градусів. Бажано опалення, і необхідний тепла підлога. Для підстилки використовуються тирса, солома, стружка, насипані товстим шаром (бажано 15 см).

Приміщення Очищається раз в місяць, а настил - у міру забруднення. Для свіжості повітря на стіні повинна бути встановлена вентиляція. Взимку годування полнораціонально і подається за добу два рази. Вранці - у вигляді мішанки. Основою суміші служить кисле молоко.

У нього додається по черзі то риб'ячий жир, то м'ясні відходи. Щоразу потрібно домішувати препарат для несучості. Увечері Подається комбікорм і зерно. Бажаєте завантажити уніфіковану форму № Т-8?

Клікайте по посиланню. Де знайти приклад заяви на реєстрацію ІП? Подробиці в статті. Додатково в приміщення слід поставити ящик і годівницю. У перший насипається Пісок і зола в співвідношенні 50% на 50%. Цесарки дуже люблять купатися в цій суміші.

У годівниці повинні бути гравій, крейда, черепашка. На окрему увагу заслуговує тривалий освітлення приміщення. Світло включається в 7 ранку, а вимикається в 10 вечора. У пташнику слід встановити брусових сідало з перетином 4 на 5 сантиметрів (висота від підлоги півметра).

На 5 цесарок має припадати метр сідала. При температурі на вулиці -10 і тепліше, цесарок рекомендується випускати на прогулянку.

Чому розведення цесарок поки непопулярний в Росії

Господарств, в яких розводять цесарок, в Росії поки що небагато, на відміну від європейських країн, де такі господарства досить численні, особливо в регіонах з теплим м'яким кліматом. Багато хто вважає, що розведення цесарок в домашніх умовах вимагає особливого підходу.

Те, що це помилкове твердження, підтверджує практика: для цесарок цілком підходять загальні для багатьох домашніх птахів умови утримання, не набагато відрізняються від пташників для курей або індиків. Взимку для цесарок, як і для інших домашніх птахів, потрібно утеплене приміщення, а щоб не припинили нестися - достатнє освітлення. Аналіз ситуації показує, що основна причина небажання почати вирощування цесарок в домашніх умовах - порівняно мала їх несучість в порівнянні з курми (кури - близько 300 яєць в рік, цесарки - менше 200).

Одночасно цесарки дають значно менше м'яса, ніж індики. І все ж є реальні причини розводити цю птицю.

Чи є сенс в розведенні цесарок

Незважаючи на деякі сумніви, можна привести ряд аргументів на користь розведення цієї симпатичної домашньої птиці, причому в формі малого і середнього бізнесу. Для нашого населення розведення цесарок - поки ще екзотика.

Цей вдало обіграли фермери, свого часу почали вирощувати фазанів. І не програли. У порівнянні з фазанами цесарки мають ряд переваг:

  • Самки фазанів приносять від 15 до 50 яєць за сезон, в той час як цесарки - до 200; по вазі цесарки значно перевищують фазанів.

З огляду на ці фактори, фазанів ферми можна з успіхом доповнити цесарки для отримання додаткового доходу. Також з огляду на харчову цінність м'яса і яєць цесарок, зростання популярності цих екзотичних продуктів, розведення племінних порід птиці на великих комплексах може стати вигідним бізнесом.

Маючи племінне стадо, доведеться подбати про його раціональне годуванні. У раціоні повинно бути присутні не менше 16% білкової їжі, крім того, необхідно забезпечити вільний вигул птахів.

Невелика кількість птахів здатне саме забезпечити себе кормом, але при наявності великого стада необхідно подумати про пристрій зручних великих загонів. У США широко розрекламована непряма користь популярного там бізнесу на вирощуванні цесарок. Поширені на газонах оленячі кліщі, небезпечні для здоров'я людей здатністю поширювати енцефаліт, легко знищуються цесарки. Ще один приклад користі, принесеної цесарки в домашньому господарстві - птиці знищують будь-яких городніх шкідників, при цьому не руйнуючи і не розгрібаючи грядок, не пошкоджуючи рослин.

Здатність птахів перелітати з хазяйського городу можна обмежити, трохи підрізавши пір'я на одному крилі. Ви можете  Завантажити готовий бізнес план птахівництва  за 550р. у наших партнерів з гарантією якості!

Переваги

До позитивних якостей цесарок можна також віднести:

  • Здатність самим забезпечувати себе кормом - перебуваючи на ділянці, вони знаходять собі прожиток у вигляді комах, поїдаючи всіх, аж до колорадських жуків; стійкість до пташиним інфекцій, за умови недопущення контакту з іншими породами птахів. цесарки відносяться до стадним породам, а стадом легко управляти, переводячи в загони або переганяючи на випас. яйця цесарок не викликають алергічних реакцій, успішно зберігаються тривалий період завдяки потовщеною шкаралупі, багаті вмістом вітаміну А (в 1,5 - 3 рази більше, ніж в курячих яйцях).

Особливості бізнесу з розведення цесарок

Ціни на яйця і м'ясо цесарок мають широкий діапазон, в залежності від регіонів, в яких вони вирощуються, і понесених витрат. В інтернеті представлені приклади бізнес-планів по розведенню цесарок.

У деяких з них всерйоз розглядається питання про підніжному кормі як про основне або навіть єдиному для вирощування цесарят. Але, відповідно до рекомендацій професіоналів в даному бізнесі, це можливо тільки при невеликих кількостях птиці в господарстві. Фахівці рекомендують здійснювати обов'язковий додатковий прикорм поголів'я, як мінімум, два рази на день - вранці і ввечері, як і всім тваринам, що пасеться на луках.

Тому такий бізнес-план необхідно доповнити витратами на цілорічний раціональний прикорм. У разі якщо літній поголів'я цесарок в господарстві більше, витрати на прикорм влітку, відповідно, повинні бути збільшені. Найкращим чином виправдала себе наступна схема роботи:

  • Квітень, травень, червень - закладка яєць в інкубатори, виведення молодняка для часткового продажу і для вирощування на м'ясо; кінець літа - відбір племінних особин, відбір несучок; продовження відгодівлі частини молодняку ​​на м'ясо;

Весь процес від виведення цесарят до забою займає 7-8 місяців. Зимувати залишаються племінна добірна птах, а також несучки - в залежності від можливостей їх змісту.

Племінне стадо

Для вирощування племінної птиці існує ряд правил. До кожної породі птахів встановлено конкретних вимог. На плем'я відбираються найбільші й найактивніші особини.

З огляду на, що за результатами спостережень в ході вирощування птахів, гірші особини відбраковуються, набір на плем'я робиться трохи більше планового. Відібрана птах повинна мати повноцінне харчування і відповідні за площею приміщення.

Ніколи не кладіть більше 5 птахів на 1 кв. м, це може перешкодити спаровування. На одного самця нормується 4-5 самок. Враховується і вік птахів: не раціонально містити в розпліднику племінних самців молодше 2-х років.

Слід знати також, що самки старше 2-х років несуться гірше. Для поліпшення племінного стада необхідно періодично купувати птицю з інших розплідників в зв'язку з можливістю близькоспорідненого схрещування. Рекомендую також почитати статтю про розведення гусей.

Бізнес-план по розведенню цесарок

Якщо ви хочете організувати розведення цесарок як бізнес, то як і будь-який інший серйозний проект, він зажадає попередніх розрахунків. Для розрахунку рентабельності майбутнього господарства потрібен детальний бізнес-план. Для його складання знадобиться інформація про планові витрати і доходи підприємства, а також про стан місцевого ринку збуту в тому числі:

  • Вартість закупівлі яєць і птиці; вартість м'яса і яєць на продаж; вартість пуху, пера, молодняка на продаж; ринки збуту продукції (інформацію можна отримати в інтернеті); вартість будівництва ферми (приміщень, сараїв, складів, холодильників і т. Д.) ; вартість відповідного інкубатора; вартість і кількість кормів, в тому числі білкових (сир знежирений, обрат, м'ясні і рибні відходи), харчові добавки (крейда, черепашки, гравій), вітаміни; вартість обладнання ферми (годівниці, поїлки та ін. Бажано, щоб обладнання було автоматизовано); витрати на вивезення посліду; витрати на ветеринарну медицину і щеплення; витрати на заробітну плату і комунальні послуги.

Розрахувавши всі доходи і витрати, терміни окупності, можна скорегувати бізнес-план відповідно до своїх можливостей, наявністю грошових коштів, кредитних ресурсів і т. Д. Думайте, дійте, реалізуйте свою бізнес-ідею і отримаєте гідний результат!