Чорні помідори сорту :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Томати » Чорні помідори сорту

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Чорні помідори сорту

Сорти чорних томатів

Існує безліч сортів томатів чорного цветаЕвгеній Олександрович запитує: «Як називається сорт чорних томатів? У чому їх особливість, крім забарвлення? »

зміст:

Існує кілька сортів томатів чорного кольору. Розглянемо основні.

Найбільш відомі сорти

 • "Чорний принц". Сорт середньостиглий. У висоту досягає 2 метрів. З куща можна отримати до 8 кг. Плоди мають чорно-малиновим кольором. Маса - до 300 грамів. Форма плоско. Сорт відрізняється високою стійкістю до хвороб. «Чорний ананас». Плоди швидше коричневого кольору з зеленими плямами. Маса - до 400 грамів. М'якоть зелена з коричневими плямами. Дозрівання відбувається рано.
 • «Чорна груша». Сорт середньостиглий. У плодах у великій кількості міститься каротин. Чорна груша оптимально підійде для відкритого грунту і теплиць. Форма плодів - грушоподібна, вони схильні до розтріскування. «Віагра F1». Середньостиглий. Стійкий до вірусу тютюнової мозаїки і вершинної гнилизни. Маса плодів досягає 100 грамів. «Де-бару чорний». Солодкі і щільні плоди. З куща можна зібрати до 6 кг. Середньостиглий сорт. Плодоношення розтягнуте. «Чорний оксхарт». Плоди важать до 200 грамів. Сорт середньостиглий. Томати овально-серцеподібної. «Бузкові озеро». Вага плодів - до 350 грамів. Сорт ранньостиглий. Форма плоско. Колір - чорно-коричнево-бордовий. «Шоколадка F1». Сорт відрізняється плодами шоколадного відтінку. Рослина висока. Маса томатів - по 40 грамів. Потрібно підв'язка.

Чорні помідори володіють солодкуватим смаком

 • «Шоколадний зайчик». Плоди середнього розміру, форма овальна, колір - шоколадно-коричневий. Сорт середньоранній. У теплиці кущ може виростити до 130 сантиметрів.

У чому особливість чорних томатів

Плоди мають приємний смак. Крім іншого, вони є відмінним засобом для профілактики хвороб судин і серця. Також плоди запобігають появі ракових клітин.

На даний момент виведено величезну кількість чорних томатів, які підходять для посадки в закритому грунті. Томатам чорного кольору потрібна підвищена увага. З огляду на те, що сорти призначені в основному для дитячого або дієтичного харчування, використання хімічних засобів і мінеральних добрив заборонено.

Якщо і вносити підживлення, то тільки органічні. Томатам чорного кольору потрібна підвищена вніманіеСуществует безліч сортів томатів чорного кольору. Всі вони вимогливі у догляді і погано переносять хімічні і мінеральні підгодівлі.

Проте, якщо у вас є можливість виростити чорний томат на своїй ділянці, обов'язково спробуйте. Плоди містять величезну кількість корисних речовин.

Чорні томати (відео)

Найкращі помідори, сорти жовтого і помаранчевого кольору

Медовий спас - мій улюбленець! Великоплідний, м'ясистий, солодкий. Сусідка, пригостивши її цим помідором, сказала: «люксових помідор вийшов! «. Король Сибіру, Золотий Кенігсберг, Динний, Ілля Муромець, Лимон-2.

Посадивши хоч раз ці сорти ви ніколи не відмовитеся вже від жовтоплідного сортів помідорів. Салат з солодких десертних помідорів можна їсти на сніданок, обід і вечерю, в моїй родині їх їдять прямо зірвавши з грядки. Здоровані радують і масою плоду, до 1000 грам.

Кращі помідори, сорти червоного і малинового кольору

Томат Ріо Гранд - томат среднепоздний, масою 115-140 гр., Дулечкой, універсального призначення, рясне плодоношення, жаростійкий. Томат Хлібосольні - великоплідний, високоврожайний, м'ясистий, маса плодів до 600 грамів, стійкий до перепадів температур.

Томат Король ринку 1V - середньоранній гібрид, маса плодів у середньому 300 гр., Стійкий до розтріскування, фузаріозу, сірої плямистості листя, томат салатного призначення. Томат Мазаріні - красивий м'ясистий ранній сорт, у формі полуниці, але тільки більше, крупнополодний, масою 500 -700 гр. , Малинового забарвлення, відмінно переносить спеку.

Томат Король ранніх - ранній сорт, високоврожайний, низькорослий, не вимагає підв'язки, масою 250-400 грам. Томат Кращий з усіх - низькорослий, великоплідний, призначений для відкритого грунту. Вельможа - середньостиглий, масою до 250 гр., М'ясистий, красивий серцеподібної форми, яскраво-малинового забарвлення, низькорослий.

Рожеві кращі помідори і сорти

Томат Анжела-гігант, Бренді рожевий - маса до 300 гр., Не розтріскується, Рожевий фламінго - середньостиглий сорт, овальної форми, великоплідний, масою до 600 гр., Рожевий слон .

Екзотичні строкаті помідори, сорти

В цьому році порадував сорт Грейпфрутт - строкате забарвлення, дуже солодкий, м'ясистий, чемпіон у смаку і красі. Хоча накартінкі з насінням він намальований як жовтий, а м'якоть повинна була бути рожевою, але він вийшов строкатий.

Підходить як для консервування, так і для салатів. З красивих строкатих можу порадити ще томати Перо Жар-птиці, Тигрові, Китайський смугастий . Такі цікаві сорти створюють на грядках красу і настрій!

Чорні кращі помідори, сорти - користуються великою популярністю, особливо серед чоловіків

Шоколадний зайчик, Фіолетова гарбуз - м'ясистий сорт, цікавої форми, Блу Скай, Чорний принц, Чорний мавр - середньостиглий, плоди слівовідной форми, солодкі, масою 30 - 50г., Дуже добре виглядають в консервації з маленькими огірочками і є зручно, відразу в рот поміщаються. Головне підберіть собі відповідні помідори і сорти, і насолоджуйтеся хорошим урожаєм, радуйте себе, своїх рідних, сусідів.

 Курс Азата Заляева »Тепличний практикум. Енциклопедія Хвороб і

 Шкідників томатів, методи боротьби і захисту »зі знижкою 10%

Для цього вам потрібно в МОМЕНТ ЗАМОВЛЕННЯ диска пройти саме ось за цим посиланням, зробити замовлення за ціною, яка вказана на сайті 1890 руб і отримати свій диск на руки. Після чого ви повинні написати мені лист на  Моя електронна адреса (див.

Про сайт і про мене)  і повідомити, що ви купили диск з моєї партнерської посиланню. Я це перевірю, якщо я побачу ваше замовлення оплачений в своєму партнерському акаунті, то після виплати мені комісійних, я перерахую вам  Ваші зекономлені 200 рублів  на webmoney.

 Почитайте цікаву статтю про Гігантських глечиках, є тут щось загадкове. Долина глечиків http: // mlynarzhevskaya. ru. До зустрічі на сторінках мого блогу!

Чіатйте цікаві статті блогу: Якщо томати рожевого, оранжевого і жовтого кольору стали вже досить звичні і часто вирощуються в умовах закритого грунту, то сорти помідорів для теплиць фіолетового, чорного, зеленого і білого кольорів, а також досить незвичайні «смугасті» томати, зустрічаються, поки що, не дуже часто. Це викликано, перш за все, тим, що на даний момент, садівники і городники поки ще не мають достатньо повної інформації про такі рослини і умов їх вирощування. Давайте уважніше придивимося до таких незвичайних, але як з'ясували вчені, дуже корисним томата незвичайних квітів, які можна виростити в парниках і теплицях.

Краса вимагає жертв, фіолетові і зелені тепличні помідори

Фіолетові і чорні сорти

Любителі всього незвичайного і екзотичного, з задоволенням вирощують темно-фіолетові сорти помідорів для парника і теплиць.

 • «Чорна гроно F1» - новий ультраранній індетермінатний сорт темно-фіолетових томатів. Плоди невеликі, коктейльної типу, вага кожної - Від 35 до 70 г ; «Крем-брюле» - пізньостиглий сорт великоплідних темних томатів для виготовлення соків, пюре, а також для салатів;

Фіолетове «Крем-брюле» може бути тільки помідором

 • «Поль Робсон» - великоплідний пізньостиглий сорт з плодами насиченого шоколадного кольору і солодким смаком;
 • «Цукор коричневий» - пізньостиглий високорослий сорт, який потребує підв'язки і пасинкуванні; плоди шоколадного кольору, соковиті; «Циган» - сорт досить відомий, кущ міцний, може виростати До 1,2м. плоди у нього вирівняні, насиченого темно-бордового кольору. Переваги сорту, крім хороших смакових якостей, стійкість до основних захворювань томатів;

Ось так виглядає помідорний «Циган»

 • «Чорномор» - напівдетермінантний сортсреднеспелихтоматов салатного призначення, висота куща може бути до 1,5 метрів. Плоди оригінальної забарвлення: темно-бордового з переходом в ліловий і чорний відтінки, досить великі, вага кожного - 200-300 г ;
 • «Вуглець» має плоско гарні плоди, темно - червоного кольору, маса яких може досягати 250 г . На смак плоди солодкуваті, збалансована кількість м'якоті і соку;

Томати сорти «Вуглець» незвичайні не тільки зовні, але і зсередини

 • «Чорний росіянин» досить старий сорт селекції Thompson Morgan. Високоросла, До 2м , рослина среднераннего терміну дозрівання, з безліччю подовжено-овальних плодів темно-лілового кольору.

Однак фіолетові помідори не тільки екзотичні і красиво виглядають, вони дуже корисні для здоров'я людини. Фіолетово-синє забарвлення таких томатів пояснюється тим, що в них містяться такі природні антиоксиданти як сині антоціани. Важливо: завдяки присутності в складі синіх антоціанів, фіолетові сорти помідори тепличні сприяють поліпшенню зору, значно знижують ризик захворювань серцево-судинної системи, а також згубно діють на ракові клітини. Сьогодні існує більше десятка сортів з фіолетовим забарвленням і слід зауважити, що кожен рік з'являються нові сорти чорноплідної томатів, різного призначення, смаку і лежкості.

Багатьом подобаються як за смаковими якостями, так і за кольором чорні томати. Так само як і фіолетові, вони здатні служити засобом профілактики серцевих і судинних захворювань і боротися з виникненням ракових клітин. На сьогоднішній день селекціонерами виведено безліч сортів і гібридів чорних томатів для закритого грунту, у садівників в нашій смузі найбільш часто можна зустріти:

 • «Чорний Принц» досить старий і добре показав себе сорт середнього терміну дозрівання з невеликими, вагою близько 100-150 г, соковитими плодами;

«Чорний принц» насиченого забарвлення і прекрасного смаку

 • «Бузкові озеро» - ранньостиглий напівдетермінантний середньорослий сорт ( 130-150см ) універсального призначення. Колір стиглих плодів коричнево - бордовий, форма - плоско, вага Від 200 до 350г ., «Шоколадка F1» - середньостиглий гібрид з плодами насичено темного шоколадного кольору, масою По 30-40г кожен. Рослина високоросла, вимагає обов'язкової підв'язки; «Шоколадний зайчик» - середньоранній сорт парникових помідор. Кущ виростає в теплиці До 100-130 см . Плоди середнього розміру, шоколадно-коричневі, овальні; «Чорний оксхарт» - середньостиглий сорт з овально-серцеподібними плодами вагою близько 200 г .

Зріють томати сорту «Чорний Оксхарт» Важливо: томати фіолетового і чорного кольорів вимагають особливої ​​уваги садівників. Точна інструкція, що описує як потрібно правильно вирощувати помідору таких незвичайних квітів, поки не створена. З огляду на те, що такі плоди призначені, перш за все, для дієтичного та дитячого харчування, не варто використовувати будь-які хімічні препарати, а мінеральні добрива краще замінити на органічні.

Белоплодние томати

Деякі садівники і городники, які мають досвід вирощування белоплодних томатів вважають, що це найкращі сорти помідорів для теплиць. Помідори білого кольору дуже сильно відрізняються за смаком від томатів інших квітів. Викликано це тим, що в білих томатах значно менше щавлевої кислотою, і в кілька разів більше природного цукру. Крім того, що такі сорти томатів для парника і теплиці білого кольору хороші для дієтичного харчування, вони незвично і красиво виглядають:

 • «Великий пломбір» середньоранній сорт білих помідор з десертним смаком, універсального типу вирощування. Плоди у нього не дуже великі - Близько 150 г , округлі і ребристі; «Лебедина Пісня», плоди у якого білувато-кремового кольору, з пофарбованими в рожевий колір, боками;

Ніжні біло-рожеві томати сорту «Лебедина Пісня»

Поради з вирощування помідорів в теплиці де Барао

 • «Білий Томесол» високий і урожайний сорт американської селекції, плоди якого гладкі і плоско, кремово-білого кольору, щільні по консистенції і дуже ароматні;

Кремово-білі помідори сорту «Білий Томесол»

 • «Лотос» среднеранний і середньорослий сорт помідори, плоди у якого вагою До 200г мають біле забарвлення і плоско форму;
 • «Цукор білий» - салатний сорт пізнього строку дозрівання. Рослина індетермінантного типу і може виростати заввишки більше 1,5 м . Плоди щільні, лежкие, жовтувато-кремового кольору, здебільшого округлі, іноді плоско. Вага плодів близько 110 г . Важливо те, що сорт стійкий до більшої частини «помідорових» захворювань; «Волове серце біле» - сорт досить пізнього строку дозрівання, плоди якого серцеподібної форми і вагою до 600г.

Майже всі белоплодние тепличні томати мають універсальне застосування: вони гарні як в салатах, так і в консервації.

Такі стиглі... зелені помідори

Останнім часом стають все більш популярними так звані зеленоплодние томати, такі як:

 • «Малахітова скринька» - середньоранній і середній рослий сорт. Плоди соковиті, злегка кислуваті, злегка нагадують диню на смак, з тонкою шкіркою. За формою - плоско і досить великі, в середньому 300 г .;

Так виглядають дозрілі плоди сорту «Малахітова скринька» в розрізі

 • «Ківі» - сорт, що має солодкий смак, що нагадує однойменний тропічний фрукт; «Смарагдове Яблуко» середньоранній сорт, який має солодкі і соковиті плоди, вагою До 250 г , смарагдового кольору навіть в стані зрілості. З недоліків - досить щільна і груба шкірка;

Зеленувато-болотні плоди сорту «Смарагдове Яблуко» відмінно підходять для консервації

 • «Болото» - сорт середньорослий і середньоранній. Плоди, як видно на фото, плоско, вагою в 150-250г , плоско. У них тонка шкірка і м'який, солодкий смак.

Дозрілі і соковиті помідори сорту «Болото» Така незвичайна забарвлення томатів викликана тим, що в плодах міститься у великих кількостях зелений пігмент - хлорофіл. Зелені помідори не тільки солодкі, але й ароматні. Крім цього, більшість сортів тепличних зеленоплодних томатів стійкі до більшості «болячок» томатів, що дає можливість вирощувати і отримувати хороший урожай помідорів (див. Як виростити помідори в теплиці і зібрати хороший урожай).

«Смугасті» томати

Любителі зовсім вже оригінальних по зовнішньому вигляду помідор, вибирають «смугасті» сорти помідорів для парника і теплиці. Найбільш часто зустрічаються сорти поєднують червоні і жовті кольори, такі як:

 • «Самоцвіт Цукровий F1» - ранній, урожайний сорт індетермінантного типу. У тепличних умовах може зрости більш   . Кущ потужний і красивий, на якому формуються круглі плоди середнього розміру, червоні з оранжево-жовтими смугами. Даний сорт томатів має досить щільну і жорстку шкірку, завдяки чому він добре зберігає форму при консервації;

Досить рівні і гладкі плоди «Самоцвіту цукрового»

 • «Тигровий» - сучасна модифікація стародавнього англійського сорту «Tiger Tom», з плодами червонувато-оранжевого кольору, з не дуже яскравими жовтими смужками, вагою У 60-70 грам ;

Смугастий як тигр помідор «Тигровий»

 • «Товстий Боцман» - скоростиглий сорт з підвищеним плодоутворенням і оригінальним забарвленням плоду: світло-золотисті смуги на насиченому, червоному тлі; «Тігрелла» - середньорослий і середньостиглий сорт висотою до 1,2 м . Формує кисті, в кожній з яких може бути до 25 плодів. Плоди круглої форми, гладкі, мають яскраво-червоний колір і прикрашені жовто-помаранчевими смужками, важать по 50-60г .; «Кавуновий» - сильно облиственний кущ, на якому формується безліч середніх і великих плодів з цікавою, смугастої забарвленням, як представлено на фото;

Дійсно схожі на маленькі кавуни помідори сорту «Кавуновий»

В Ізраїлі виростили чорні помідори

 • «Феєрверк», салатний червоний помідор, прикрашений опуклим точками і цяточками оранжево-жовтого кольору. Сорт низькорослий, всього 50-60 см , але дуже декоративний: під час цвітіння він покритий 300-500 бутонами, що розпускаються в різний час; «Срібляста ялина» - плоди цього сорту плоско, червоні з смужками жовтого, оранжевого і сріблястого кольору, вагою До 200 г . Сам кущ досить високий, об'ємний і розлогий. Недолік - погана лежкість;

Неначе виліплені вручну помідори сорту «Срібляста ялина»

 • «Грейпфрут» - індетермінатний, великоплідний сорт. Формує дуже великі плоди, вагою до 1,2 кг. Кущ високий і в теплиці може перевищити позначку в 2,5 метра. Плодів на ньому не дуже багато, проте, це з лишком компенсується їх вагою;
 • «Матросик» - сорт з невеликим кущем - 60-80см , среднераннего терміну дозрівання. Плоди округло-серцеподібні, червоного кольору з жовтими смужками.

Більш рідкісними, є зелені плоди з жовтими смужками, темно-червоні з зеленими, а також білі томати з жовтими смугами, такі як:

 • «Біла Зебра» виростає До 1,5 метрів . Середньостиглої терміну дозрівання з плодами білувато-кремового кольору прикрашеними зеленою смужкою; «Чорна зебра» - середньоранній сорт має плоди досить незвичайної забарвлення: круглі темно-червоні з насичено-зеленими смугами. Рослина висока, в теплиці сягає 2 метрів. Сорт універсального призначення, підходить як для консервації, так і для салатів. «Сибірський Малахіт» - середньостиглий сорт, який може вирощуватися як в теплиці, так і у відкритому грунті. У нього чудові плоди строкатою забарвлення, в яких поєднуються зелені і жовті смужки. Смак у нього досить незвичайний: з присмаком дині. Як видно на фото, схожі вони на перепелині яйця.

Жовто-зелений «Сибірський Малахіт» Здійснюючи планування і вибір томатів для посадки своїми руками, важливо пам'ятати, що всі сорти діляться на індетермінантні і детермінантні сорти томатів для теплиць. Коротко нагадаємо, ніж вони розрізняються:

 • Детермінантні сорти томатів припиняють своє зростання після зав'язування певної кількості кистей, як правило, 4-5; індетермінантні гібриди сорту помідори відрізняються необмеженим ростом стебла, і в умовах опалюваних теплиць, або теплого клімату можуть рости протягом декількох років.

Таким чином, вибираючи високорослі сорти помідорів для теплиці, незалежно від їх кольору і форми, слід пам'ятати, що саме вони потребують формуванні та пасинкуванні більше, чим не дуже високі рослини детермінантних сортів.

Поділитися в соц. мережах

Що це за овоч і звідки він до нас прийшов?

Відео про кращих сортах томатів для теплиці

Це група сортів, що мають забарвлення близьку до чорного кольору, і відомі досить давно. Перші з них створили ще радянські вчені в середині минулого століття.

Це звичайні, створені класичної селекцією сорти, шляхом схрещування дикорослих і красноплодной томатів, потім відбором протягом декількох років. Часто в джерелах з Інтернету вказується на те, що чорноплідна сорти томатів геномодіфіцірованни, але це є не зовсім вірним твердженням. В даний час в державному реєстрі селекційних досягнень зареєстрована велика їх кількість, отриманих звичайної селекцією. Чому ці сорти мають чорне забарвлення?

Якщо бути точніше, то забарвлення змінюється від фіолетово-коричневого до шоколадної, яка виходить при змішуванні червоних і фіолетових пігментів. Червоний колір помідорів дає містяться в них фарбувальні речовини лікопін і каротиноїди, а фіолетовий колір виходить завдяки наявності антоціанів, в результаті їх змішання виходить гамма кольорів.

Антоціани - це пігменти досить поширені серед овочів. Їх можна виявити в фіолетових баклажанах, буряку, червонокачанної капусти та багатьох інших плодах. Чорні томати - це звичайні сорти, що відрізняються тільки темним забарвленням. Форма куща, листя, колір незрілих плодів повністю відповідає звичайним рослинам помідорів.

Корисні властивості

Єдина відмінність більшості чорноплідної сортів від звичайних - це смак. Спробувавши один раз ці незвичайні плоди, звичайні красноплодной здадуться несмачними.

Чорноплідної томати  містять підвищену кількість цукрів і дуже гармонійний цукрово-кислотний індекс . Тільки особливе співвідношення (2,5: 1) цукру і органічних кислот дає приємний смак. Антоціани, що містяться в цих дивовижних плодах, мають дуже високу антиоксидантну активність, т. Е. Вони мають дуже хорошим антираковим дією.

До того ж, антоціани підвищують захисні властивості імунної системи, допомагають зміцнювати стінки судин і знімають набряки. Вони містять високу кількість лікопіну (вітамін I), який дозволяє ефективно лікувати аденому передміхурової залози. Вміщені в них каротиноїди, особливо провітамін А, дозволяють поліпшити зір. Таке особливе поєднання корисних речовин дає властивість афродизіаків, т. Е. Продуктів, які дозволяють поліпшити статеву функцію. Завдяки такому комплексу корисних властивостей, цей продукт рекомендується вживати людям, які піклуються про своє здоров'я.

Найурожайніші

Для тих, хто хоче вдосталь насолодити чудовою м'якоттю і отримати максимальний урожай зі своєї ділянки, представляємо сорти з підвищеною врожайністю і стійкістю до основних захворювань томатів. Томат Чорний мавр - один з найбільш врожайних сортів. Має невеликі каплевидні помідори масою 40-50.

Відрізняється незвичайно довгою пензлем, в якій зав'язується до 18 вишнево-коричневих плодів з товстою шкіркою. Кущ може зав'язати 9-10 таких кистей і при цьому не вимагає формування. Дивлячись на кущ, можна сказати, що він усипаний помідорами.

Рослина дуже потужна і Дає урожай до 4-6 кг з куща . Чорномор відрізняється високою стійкістю до хвороб, які викликають плямистість листя. Потужне високоросла рослина вирощується на опорі і вимагає форміровкі в 1 стебло.

Помідори дуже красиві коричнево-червоного забарвлення, середнього розміру близько 100 грамів високих смакових якостей. У кисті зав'язується 5-6 плодів. Врожайність висока до 3-3,5 кг з куща, але він починає дозрівати через 120 днів від сходів насіння.

Де Барао чорний є класикою чорноплідної томатів. Це високоврожайний сорт з дуже смачними красивими фіолетово-коричневого забарвлення помідорами. Високорослий кущ, що вимагає опори, має сильний потужне зростання, і вимагає формування.

В одній руці формується 8-10 слівовідной плодів з щільною шкіркою, тому вони можуть довго зберігатися і витримують тривалу транспортування. Незважаючи на досить тривалий дозрівання врожаю (120-125 днів), рослина має високу стійкість до хвороб.

Негреня має помідори схожі на темний шоколад з глянцевою поверхнею. Вони дозрівають досить рано на 110-115 день і відрізняються прекрасним смаком і щільною м'ясистою м'якоттю.

Потужне висока рослина необхідно підв'язувати і формувати в 1 стебло, тоді врожайність доходить до 3,5-4 кг з куща. Маса плоду досягає 100-150 грамів. У салаті вони виглядають дуже апетитно і привабливо. Цукор Коричневий.

Відрізняється високою врожайністю і стійкістю до хвороб, особливо до фітофторозу. Має гарні плоско-округлі коричневі помідори. Незважаючи на среднепоздний термін дозрівання (115-120 днів), має тривалий плодоношення. Кущ високорослий і вимагає підв'язки.

Формує плоди масою 120-150 грам з м'ясистої м'якоттю і солодким смаком. З одного куща можна отримати до 4 кг врожаю.

Найбільш смачні

Відео інструкція по вирощуванню томатів у теплиці

Для гурманів і любителів вишуканого смаку представляємо сорти, які здивують навіть бувалого городника. Ці томати додадуть не тільки оригінальну сервіровку вашого столу, але порадують надзвичайними смаковими якостями. Чорні томати сорту Кавуновий дозрівають дуже рано.

Перші урожай можна збирати на 105-110 день від сходів. Його можна вирощувати в теплиці і у відкритому грунті. Рослина високоросла, вимагає підв'язки та формування в 1 стебло.

Сорти помідорів.

Плоди невеликі близько 100 г червоно-коричневого забарвлення, але мають надзвичайний кавуновий аромат і солодкий смак. Помідори Чорний Принц найбільш відомі серед городників і є еталоном смаку цієї категорії. Рослина високоросла і вимагає додаткової опори.

Плоди дуже великі і досягають розміру 450-500 грам. З однієї рослини можна зібрати урожай до 2-2,5 кг, для цього необхідно дотримуватися відстань між рослинами не менше 1,5 метра.

Плоди мають плоско-округлу форму і дуже ніжну шкіру, тому їх використовують для недовго зберігання і мають салатна призначення. А який незвичайний з плодів сорту Чорний принц томат? Незважаючи на бурий колір соку, він відрізняється відмінним смаком.

Хоча Чорний принц среднепоздний, але основний урожай він віддає до початку розвитку фітофторозу, і відносно стійкий до цього захворювання. Томати Куматі. Досить часто можна зустріти інформацію, що існують плоди рослини Куматі, які дуже схожі на чорноплідна помідори.

Однак відомо, що Куматі - це торгова марка однієї іноземної компанії однойменного чорноплідного сорти томата. Насіння його поширюються тільки для професійних овочівників господарств, тому в роздрібній торговельній мережі їх зустріти досить складно.

Плоди цього сорту відрізняються рекордним вмістом цукрів та кавуновим ароматом, тому мають надзвичайно солодкий смак, не схожий на звичайні помідори. Рослини високорослі, стійкі несприятливих умов, утворюють зав'язі навіть в дуже жарких умовах.

Розмір плодів невеликий 90-120 г, м'якоть соковита щільна. Пружна шкірка дозволяє досить їх довго зберігати і транспортувати на великі відстані. Чорний слон відрізняється низькорослим кущем і має незвичайні картопляні листя.

Незважаючи на великі плоди до 200 грам, перший урожай дозріває вже на 110-115 день. Рослина не потрібно формувати, при цьому врожайність солодких темно-коричневих плодів досягає 3 кг з куща. Вони дуже смачні, мають ніжну шкірку і м'ясисту м'якоть.

Кращий сорт для відкритого грунту, хоча може вирощуватися і в плівкових теплицях. Чорноплідної сорти Тома мають різні терміни дозрівання, врожайність і якість плодів. Найбільш відповідні сорти для вирощування на садово-городній ділянці можна вибрати з представлених в цій статті. Бажаємо високих урожаїв.

Поділитися: