Рожеві помідори сорту фото :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Томати » Рожеві помідори сорту фото

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Рожеві помідори сорту фото

Морква

Сорти томатів, опис сортів томатів

Тут я представляю Вашій увазі досить великий огляд різновидів сортів томатів з картинками і описом, що дозволить Вам зорієнтуватися при виборі сорту. Щоб визначитися з сортами помідорів - які садити, варто подумати про те, що хочете робити з урожаєм. Умовно томатів можна дати 6 основних характеристик: розмір, смак, соковитість - сухість, жорсткість шкірки, твердість-м'якість, лежкість. Все це дуже важливо при виборі сортів для посадки.

 Основне призначення великоплідних томатів - це салатну. Тому тут на першому місці стоять смакові характеристики. Дрібноплідні томати більше підходять для цільноплідного консервування (маринування, соління) і тут на перше місце встають такі характеристики, як щільність плодів і їх сухість.

Більш тверді, щільні плоди як не можна краще підходять для консервування. Вони краще збережуть свій вигляд, не лопаються в банку і виглядають красиво.

 Великий плюс щільних, твердих томатів ще і в тому, що практично всі вони мають більш високий ступінь лежкості при зберіганні, ніж м'які соковиті сорти томатів. Соковиті сорти томатів (будь то великі чи дрібні) хороші не тільки для салатів, але і для переробки на томатні соки, лечо, кетчупи і т. Д. Особливо в цьому плані відрізняються чорноплідної томати, такі як "чорний принц", "груша чорна "," Поль Робсон "," цукор коричневий "- сік з цих помідорів більш насичений відтінок.

З червоних томатів для таких заготовок прекрасно підходить сорт "монгольський карлик" .Отже, розглянемо різні сорти по характеристикам в алфавітному порядку: "Аурія" (Фото від Гусєва, насіння отримані від нього ж) Високорослий, індетермінатний сорт для теплиць і відкритого грунту. Утворює плоди незвичайної подовженої форми, за що його ще називають "чоловіче достоїнство" і "сексуальний".

 Оригінально виглядають в засолюванні і на столі. Стебло рослини великий, товстий. Рослина густо облистнені, лист різьблений, світлий. Вирощується з пасинкуванням в два стебла. Томати щільні, гарного смаку. "Балерина" Кущ невисокий, 50 -60 см.

Сорт призначений для відкритого грунту і плівкових укриттів, среднераннего терміну дозрівання. Плоди перцевідние форми, масою 60 - 120 гр. Насіння куплені у приватного колекціонера, фото взято з інтернету. Сорт ще не випробуваний мною особисто, тому повний опис з'явиться пізніше. "Будьонівка": Середньостиглий сорт: від сходів до дозрівання 110-115 днів. Рослина середньоросле (до 70 см.), Потужне.

 Рослину можна пасинкувати або НЕ пасинкувати - за бажанням. Пасинкування дає крупноплодность. Розмір плоду від середнього до великого, м'якоть кавунова, смак хороший, соковитість середня, шкірка тонка, плід міцний, лежкість середня. Дрібні і середні плоди можна використовувати для консервування. Середні і великі - для виготовлення паст, пюре, лечо, чортівня.

Нарізані часточками можна заморожувати. "Карапуз" Насіння від приватного колекціонера. Фото з інтернету. Кущі висотою 50 - 60 см. Сорт для зон ризикованого землеробства, урожайний, стійкий до вершинної гнилизни і микозам.

Ранньостиглий. Маса плодів від 100 до 300 гр. Сорт ще мною не випробуваний, тому повний опис з'явиться пізніше. Средеспелий сорт: від сходів до дозрівання першого плода 110-115 днів. Зростання рослини залежить від умов вирощування: в закритому грунті досягає до 1,5 метрів, у відкритому до 1 м. І менше (ніж холодніше клімат, тим нижче виходить рослина).

Стовбур середньої товщини або тонкий, утворює багато пасинків, які необхідно постійно видаляти. Рослину вирощують у 2-3 стебла. Сильно схильний кладоспоріозу (бурої плямистості), легко піддається бактеріальних і грибкових хвороб.

На всіх етапах розвитку рослини необхідно проводити профілактику цих хвороб (обробка Фітоспорін, часниковою настоянкою і ін. Біо і хім. Препаратами). Плід великоплідний і среднеплодний, плоди соковиті, м'які, смак хороший, шкірка тонка.

Досить врожайний і хороший сорт, плодоносить навіть в несприятливих умовах. Цінується за прекрасний солодкий смак плодів. Призначення: салатну і виготовлення томатних соків, заливок, лечо.

 "Волове серце": Сорт високорослий, більше підходить для плівкових теплиць. Пасинкування і підв'язка обов'язкові. Вести в 1 - 2 стебла. Сорт великоплідний і среднеплодний: 150 - 300 грам, плоди м'які, соковитість висока, смак хороший, шкірка тонка і ніжна.

Зберігається погано. Призначення: салатну і виготовлення томатних соків, заливок, лечо. Дає дуже високий відсоток соку.  "Груша" (жовта, червона, чорна) : Високорослі сорти, особливо жовта і червона груша. Чорна груша менш росла, але більш потужне рослина.

 До того ж вона відноситься до більш пізньостиглі сортів і дозріває пізніше груші червоною і груші жовтої. Груша чорна - це потужна рослина з товстим прямим стовбуром і картопляної жорсткої великої бадиллям темно-зеленого кольору, дуже стійко до фітофтори і кладоспоріозу, мало схильне гнилі. За королівськи красива рослина висотою приблизно 1 - 1,2.

 Мало і дуже пізно утворює пасинки. Може довго стояти без підв'язки, що не згинається. В плодоношення вступає на 55 - 65-й день від посіву. Плодоношення розтягнутий. Сорт дрібноплідний, вага плодів від 60 до 100 грам.

 У груші червоною плоди міцні, тверді, малосочная, шкірка тонка, лежкість середня. У груші жовтої плоди середньо-м'які, малосочная, шкірка тонка. Смак середній. Лежкость низька.

На мій погляд, груша жовта не найкращий сорт за смаком. У груші чорної плоди соковиті, шкірка тонка, смак хороший. Лежкість середня. Призначення - ідеальний для маринування "асорті", засолок, соків. Середньостиглий сорт: дозрівання через 100 - 110 днів після сходів. Рослина висотою до 50 см, малообліственное.

Не вимагає пасинкування. Підв'язка в міру необхідності. Суцвіття просте, з 5-6 червоними, грушоподібними плодами, масою до 60 р Без плями. Урожайність 2,5 - 3 кг. з куща. Чи не схильні до розтріскування.

М'якоть щільна, тверда, малосочная. Ідеальні для консервування. Середньостиглий: 100-105 днів до дозрівання першого плода. Зростання рослини 50 - 55 см. Листя різьблені, тонкі. кущ сильно галузиться.

 Гілки і стовбур тонкі. Рослина кілька примхливе, вимагає гарного догляду. Цінується за хороший смак плодів. При несприятливих умовах погано зав'язує плоди. Сорт томатів середньо і великоплідний, м'якоть міцна, шкірка тонка, соковитість середня, смак хороший, лежкість хороша. Призначення салатну.

У переробку - лечо, салати, соуси. Насіння, опис і фото від оригінатора сорту "Аеліти" Високоросла рослина, висотою від 1.20 - 1,60 м. Ранньостиглий, від сходів до дозрівання 110 днів. Для відкритого грунту і плівкових теплиць. Плід округлий, масою 300 - 350 гр..Сор жаростійкий, але потребує рясних поливах. Може вирощуватися на засолених грунтах. Сорт знаходиться у мене на випробуванні, тому повний опис буде зроблено пізніше. Ранньостиглий: 90-100 днів до дозрівання першого плода.

Плодоношення розтягнутий. Сорт середньо і великоплідний. Вага плодів від 190 до 350 грам. Смак хороший.

Плоди соковиті, шкірка жорстка. Лежкість хороша. Призначення салатну. Ідеально підходить як рання продукція і для консервування. "Дядя Стьопа" Новий сорт томатів середнього терміну дозрівання з плодами банановідной форми.

Рекомендується для вирощування в теплицях і плівкових укриттях. Середньостиглий сорт (виробник не вказує точні терміни) .Високорослое рослина, потребує пасинкування і підв'язки. Кисть проста з 3 - 5 плодами.

 На 1 кв. м. рекомендується висаджувати не більше 3 рослин. Плоди тверді, майже не містять соку, щільні, крохмалисті. Вага плодів від 100 до 200 грамів, найбільші - до 300 гр. Їх варто розглядати в першу чергу не стільки для салатного призначення, скільки для тривалого зберігання і заморозки.

 Поведінка сорти поки не вивчено. Сорт з приватної колекції Дмитра Гусєва, опис та й фото звідти ж. Є ранньостиглий сортом з плодами шоколадного кольору, високорослий. Маса плодів 200 - 600 гр., Смак хороший. Сорт поки не випробуваний мною, тому повний опис того, як він поведе себе на Уралі, з'явиться пізніше.

"Смарагдове яблуко" Насіння, опис і фото від "Вдалі насіння" ( "Гавриш") Середньоранній, високоврожайний сорт з великими зеленими плодами. Для відкритого грунту і плівкових теплиць. Рослина розлога, потужне, потребує пасинкування і підв'язки. Формує кисті по 6 - 7 плодів у кожній, середня вага кожного плоду 200 -300 гр. На смак солодкі, соковиті, м'ясисті. Сорт знаходиться у мене на випробуванні, тому повний опис з'явиться пізніше. Ранньостиглий сорт для ОГ і теплиць, висота рослин 50 -60 см. Плоди щільні, серцеподібної форми, відмінних смакових якостей, масою 100 гр. У кисті 5 -7 плодів. Салатного призначення та консервування. Ранньостиглий сорт: до 100 днів до дозрівання першого плода.

 Рослина гарне. Не вимагає пасинкування. Сорт середньо і курпноплодний, м'якоть міцна, шкірка жорстка, соковитість середня, смак хороший, лежкість і транспортабельність хороші.

 В силу свого пізнього дозрівання і високою лежкости добре підходить для осінніх салатів, цільноплідного заморожування. З консервування - ідеальний для помідорів у власному соку, маринування.

"Кардинал": середньорослі у відкритому грунті і високоросла в закритому. Добре підходить для відкритого грунту і вирощування в плівкових тунелях.

 Доросла рослина добре переносить тимчасові похолодання. Великоплідний сорт: від 150 до 300 грам і більше, м'якоть кавунова, дуже смачна, соковитість середня, насіння мало. Шкірочка тонка, плід міцний, лежкість середня. Призначення: салатну.

У консервуванні - для виготовлення томатних паст, пюре, лечо, чортівня. Нарізані плоди можна заморожувати. Насіння, опис і фото від "Сибірський Сад" Середньостиглий сорт сибірських селекціонерів-любителів. Високоросла рослина для відкритого грунту і теплиць, висота рослини від 1,5 до 2 м. Плоди подовженої, баклажановідной форми, червоного кольору, щільні, дуже гарного смаку.

Маса плодів до 300 гр. Сорт призначений для свіжого споживання та консервування "Король ранніх" середньорослі, міцне рослина з потужною бадиллям і купою пасинків, добре зав'язує плоди як в теплиці, так і в грунті. Прекрасно виправдовує свою назву.

Плоди дійсно великі, округлі, злегка ребристі, вага плодів у мене вийшов приблизно однаковий у всіх - по 150 грам (в ідеалі за заявленими ознаками виробника можуть бути до 200-300 гр). Однак, в погане літо, яким був липень 2014 року на Уралі, цей сорт прекрасно показав себе. Виявився досить стійким до фітофтори і кладоспоріозу, добре пручався цим хворобам, добре зав'язував плоди незважаючи на холод і дощі, показав хорошу лежкість плодів і хороший, кавуновий смак м'якоті з невеликою кількістю насіння.

"Крем-брюле" Чудовий великоплідний сорт чорноплідної томатів. Вага плодів від 200 до 400 грамів. Дуже смачні томати. Свою темне забарвлення вони набувають вже після повного дозрівання. Плоди соковиті, м'ясисті, ідеальні для салатів.

З переробки - підходять для виготовлення томатних соків, заливок, лечо. Один з найсмачніших чорноплідної томатів. Ріст рослин від 1м до 1,5 - в залежності від умов вирощування.

Стебло прямостояче, міцний, лист звичайний різьблений. В цілому, рослина досить-таки ніжне, не любить похолодань. Більше підходить для вирощування в теплиці, ніж для відкритого грунту. Пізньостиглих: в плодоношення вступає на 120-й день після сходів + ще потрібен час для зростання і дозаривания.

Тому на розсаду його потрібно садити на початку березня. Сильно схильний до фітофтори, кладоспоріозу, легко пошкоджується різними хворобами.     "Лежання" Невисокий кущ від 40 см. В грунті до 60 см. В теплиці.

Прямостоячий, міцний, густо облиственний великими листками, добре закривають стебло. Дуже врожайний сорт, утворює багато томатів середнього і дрібного розміру по 60 - 70 грам.

 Листя при несприятливих умовах і холоді швидко жовтіють, чому кущ виглядає непривабливо, але на кількості плодів це не відбивається. Сорт реокмендуется вирощувати виключно в теплицях або під плівковими укриттями, так як погано переносить низьку температуру і перепади.

У грунті помідори виходять дуже дрібними, на зразок черрі, що погано позначається на сорті. Виробник гарантує високу лежкість плодів, якщо вони були зняті зеленими. Переваги сорту: лежкість плодів, врожайність сорту. Добре підходить для вживання в свіжому вигляді (коли інші помідори вже закінчилися) і для консервування. Цей сорт фірми "Седекія" був опробірован мною в 2014 році і показав наступні результати: кущ невисокий до 50 см., Зростає пірамідальної форми (умовно я обізвала таку форму куща "ялинкою", суцільно усипаний невеликого розміру плодами, способоності до плодоношення у нього дуже велика, зав'язування плодів висока. Плоди за смаком і зовнішнім виглядом нагадують "Сибірський скоростиглий", слово "лежкість" даного сорту (або пересортицею) однозначно не підходить.

Плоди дозарюють досить швидко, зморщуються. Звідси висновок, що насіння, проадваемие "Седекія" як сорт "лежання" не відповідають заявленим йому якостям і є швидше за все зовсім іншим сортом.

"Лотарингская красуня" Це досить-таки рідкісний сорт, який не так просто знайти в продажу, і мені навіть не вдалося знайти виробників насіння, тому я змушена була взяти фотографії з інтернету (хай вибачать мене ті, хто побачить тут свої фото) Сорт воістину чудовий як за своєю красою, так і за смаком. Але за словами фахівців-агрономів у цього сорту є один великий мінус - дуже невисока врожайність.

Це пов'язано з тим, що він закладає квіткові кисті через 1 - 2 листи. Але цей недолік скрашується красою і крупноплодностью плодів. В середньому, його плоди важать 250 -300 грамів, іноді досягаючи і 500, 600 грамів. На комбінованому фото "Лотарингская красуня" в цілісному і нарізаному вигляді.

 От уже воістину красуня. Насіння і опис сорту від "Біотехніка" Високоросла рослина до 1,8 м. Призначено для вирощування теплицях і у відкритому грунті. Среднераннего терміну дозрівання (від сходів до початку дозрівання 115 днів) .Плоди серцеподібної форми, малиново-червоні, масою від 300 до 800 гр., Відмінного смаку і салатного призначення. Сорт знаходиться у мене на випробуванні, тому повний опис з'явиться пізніше.

Фото кращих сортів томатів з описами

Томати улюблені багатьма. Стосується це і городників. Дуже багато хто хоче вирощувати саме ці овочі. Причому вирощувати можна найрізноманітніші томати - червоні, жовті, рожеві, помаранчеві, малинові.

У відкритому грунті, в теплиці, ранньостиглі і пізньостиглі. Кращі сорти томатів вирощують для салатів і для консервування. Опис сортів томатів дозволяє з величезної кількості існуючих вибрати найбільш підходящий.

Ранні сорти томатів

Можна виділити наступні ранні сорти томатів:

Євгенія . Для відкритого грунту. Для салатів і консервування. Засухостійкий. Короткі темно-зелені листочки.

Червоні, щільні, гладкі помідори. Чи не розтріскуються. Хороші смакові якості. Дає хороші врожаї навіть при поганих погодних умовах. Аврора F1 .

Вирощується як для салатів, так і для засолювання. Для відкритого грунту і для вирощування під плівкою. Листи середнього розміру. Слаборебристі плоди масою до 110г.

Цінується за дружне плодоношення. Червоне сонечко F1 . Для відкритого грунту і для вирощування під плівкою. Салатний. Смачні слаборебристі червоні помідори.

Вага до 120г. Маленький принц . Дає стабільний урожай. Смакові якості добрі. Гладкі і круглі плоди.

Товстий Джек . Червоні і солодкі помідори, масою до 300г. Адмірал F1 . Вирощується як для салатів, так і для засолювання. Сильноросле, індетермінантна рослина.

Хороші смакові якості, дружне плодоношення. Стійкий до багатьох захворювань. Слаборебристі червоні помідори. Ураган F1 .

Вирощується як для салатів, так і для засолювання. Средневетвістое рослина. Слаболіственное. Висотою до 220см. Листочки середнього розміру.

Невеликі плоди плоско-округлої форми. Весняна крапель . Ультраспелий сорт. Стійкий до похолодання. Дає стабільний дружний урожай.

Франт F1 . Салатний. Середньоросле рослина, індетермінантна.

Червоні гладкі округлі, щільні помідори. Маса плоду 150 г. Хороші смакові якості. Стійкий до хвороб і несприятливої погоди. Царскосельский . Для відкритого грунту і для вирощування під плівкою.

Рослинам потрібно підв'язка і формування. Вирощується як для салатів, так і для засолювання. Високоврожайний. Червоні, гладкі плоско помідори.

Хороших смакових якостей. Лежкий сорт. Шеді Леді .

Гладкі, щільні червоні плоди придатні для салатів. Відмінні смакові якості. Маса до 200г.

Жаростійка рослина, мало уражується хворобами. Гармонія . Високоврожайний сорт, салатний. Детермінантна, среднеобліственний, средневетвістое рослина.

Листя середнього розміру. Плоди червоні, гладенькі. Смакові якості добрі. Рослини стійкі до хвороб. Висока товарність. Адміралтейський .

Для відкритого грунту і для вирощування під плівкою. Йому потрібні підв'язка і формування рослин. Червоні, щільні і м'ясисті помідори.

Смакові якості добрі. Урожайність висока.

Рожеві сорти томатів

Популярні такі сорти рожевих томатів:

Демидов . Плоди від 150 до 200 г. Дає стабільні врожаї великих плодів. Дуже хороший для відкритого грунту.

О-ля-ля і Рожеве Рафаелло . Округлі, насичено рожеві помідори вагою до 150г. Мають прекрасні товарні і смакові якості. Моя сім'я . Кущі до 120 см.

Рожево-малинові. Великі помідори масою до 600г. Ніжна м'якоть, як у дині, смачна. Симпатяга .

Округлі плоди вагою до 150г, насиченого рожевого кольору. Ранньостиглий. Плоди не тріскаються. Московська грушовка . Плоди витягнуті, нагадують перчинки.

Дуже красиві товарні овочі. Петруша городник . Подовжені помідори вагою до 200г. Супермодель . Смачні, гладкі плоди, рівномірного забарвлення.

Рожева Стела . Невисокі кущики. Рожево-малинові помідори подовженої форми. Вага кожного до 200г.

Висока врожайність і прекрасний смак. Червоні Свічки . Рожеві томати циліндричної форми. Побачити їх можна на фото сортів томатів.

Слов'янин . Досить високі рослини. Подовжені помідори, вагою до 170г. Рожеві.

Мають солодку і смачну м'якоть. Вживають в салатах і консервують. Дає стабільні врожаї в будь-яку погоду, стійкий до захворювань. Монастирська трапеза .

Високі кущі. Великі плоди до 350 м Батяня . Великі, рожеві серцеподібні плоди. Невибагливий сорт. Скоростиглий.

Смачні помідори.

Сорти томатів для відкритого грунту

Цінуються такі сорти томатів для відкритого грунту:

Золота королева і Неждана . Плоди жовтого кольору, округло-плоскі. Вага до 300г. Невибагливі, стійкі до різних захворювань і до несприятливих погодних умов.

Балерина . Подовжені червоні плоди. Вага яких від 150 до 200г. Кемеровец .

Малиново - рожеві овочі, придатні для ринку. Одномірні, схожі на невеликі сердечка. Щільна м'якоть. Дядько Стьопа .

Томати з тонкою шкіркою, червоні, довгою форми. Їх легко ламати, як ламають огірки на частини. Червоний Мустанг . Сорт схожий на попередній. Великі і м'ясисті плоди. Лаура .

Середньостиглий сорт. Червоні помідори придатні як для салатів, так і для засолювання. Овальні, м'ясисті, м'якоть солодка. Засолочний делікатес . Вага помідорів від 80 і до 100 г.

Прекрасно підходять для консервування. Червоні і гладкі плоди. Чи не перестигають, не мають плям, не тріскаються. Цікава особливість цього сорту - при першому погляді на кущик, листя не помічаються.

Висота кущів до 1м. Сибірський козир . Салатний, високоврожайний сорт. Великі томати вагою до 800г. Червоні.

Можна не пасинкувати і не підв'язувати. Невибагливий, високоврожайний. Сенсей . Середньостиглий. Ідеальна конусоподібна форма плодів.

Малинові, великі, м'ясисті. Дає високий урожай гарної якості в будь-яких погодних умовах. Стійкий до хвороб. Каротину . Помідори оранжевого кольору, щільні, ідеально круглої форми.

Чи не перестигають і не тріскаються. Містять рекордне вміст каротину. Шахерезада .

Помідор-персик. Червоні опушені помідори, циліндричної форми вагою до 300г. Ніжні, без кислоти. Кущі заввишки до 180см.

Високоврожайний, стійкий до хвороб. Іван Купала . Красиві томати, схожі на малинову грушу. Стабільна врожайність і відмінний смак.

Сорт Пудовика (Севрюга) . Високі кущі до 120 см. Малинові серцеподібні помідори. Дуже великі. Вага може досягати 1 кг.

Насіння всередині мало. Перший урожай можна зібрати разом з урожаєм з скоростиглих кущів. Невибагливий.

Сорти томатів: фотогалерея (натисніть для збільшення):


Выращивание клубники гидропонным методом

Купити розсаду овочів

Вирощування помідор відео

Як правильно посадити помідори в грунт

Погано цвітуть помідори в теплиці що робити

Теплиця для помідорів своїми руками

Перец выращивание и уход в теплице

  • Редька (Каталог: 57 файла/каталога)
  •