Томат сенсей опис сорту :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Томати » Томат сенсей опис сорту

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Томат сенсей опис сорту

Фото кращих сортів томатів з описами

Томати улюблені багатьма. Стосується це і городників. Дуже багато хто хоче вирощувати саме ці овочі.

Причому вирощувати можна найрізноманітніші томати - червоні, жовті, рожеві, помаранчеві, малинові. У відкритому грунті, в теплиці, ранньостиглі і пізньостиглі. Кращі сорти томатів вирощують для салатів і для консервування.

Опис сортів томатів дозволяє з величезної кількості існуючих вибрати найбільш підходящий.

Ранні сорти томатів

Можна виділити наступні ранні сорти томатів:

Євгенія . Для відкритого грунту. Для салатів і консервування. Засухостійкий. Короткі темно-зелені листочки.

Червоні, щільні, гладкі помідори. Чи не розтріскуються. Хороші смакові якості.

Дає хороші врожаї навіть при поганих погодних умовах. Аврора F1 . Вирощується як для салатів, так і для засолювання. Для відкритого грунту і для вирощування під плівкою. Листи середнього розміру.

Слаборебристі плоди масою до 110г. Цінується за дружне плодоношення. Червоне сонечко F1 . Для відкритого грунту і для вирощування під плівкою. Салатний.

Смачні слаборебристі червоні помідори. Вага до 120г. Маленький принц . Дає стабільний урожай. Смакові якості добрі.

Гладкі і круглі плоди. Товстий Джек . Червоні і солодкі помідори, масою до 300г. Адмірал F1 .

Вирощується як для салатів, так і для засолювання. Сильноросле, індетермінантна рослина. Хороші смакові якості, дружне плодоношення. Стійкий до багатьох захворювань. Слаборебристі червоні помідори.

Ураган F1 . Вирощується як для салатів, так і для засолювання. Средневетвістое рослина.

Слаболіственное. Висотою до 220см. Листочки середнього розміру. Невеликі плоди плоско-округлої форми.

Весняна крапель . Ультраспелий сорт. Стійкий до похолодання. Дає стабільний дружний урожай. Франт F1 .

Салатний. Середньоросле рослина, індетермінантна. Червоні гладкі округлі, щільні помідори. Маса плоду 150 г. Хороші смакові якості. Стійкий до хвороб і несприятливої ​​погоди.

Царскосельский . Для відкритого грунту і для вирощування під плівкою. Рослинам потрібно підв'язка і формування. Вирощується як для салатів, так і для засолювання.

Високоврожайний. Червоні, гладкі плоско помідори. Хороших смакових якостей. Лежкий сорт. Шеді Леді .

Гладкі, щільні червоні плоди придатні для салатів. Відмінні смакові якості. Маса до 200г. Жаростійка рослина, мало уражується хворобами. Гармонія .

Високоврожайний сорт, салатний. Детермінантна, среднеобліственний, средневетвістое рослина. Листя середнього розміру.

Плоди червоні, гладенькі. Смакові якості добрі. Рослини стійкі до хвороб.

Висока товарність. Адміралтейський . Для відкритого грунту і для вирощування під плівкою. Йому потрібні підв'язка і формування рослин.

Сорт помідора Етуаль

Червоні, щільні і м'ясисті помідори. Смакові якості добрі. Урожайність висока.

Рожеві сорти томатів

Популярні такі сорти рожевих томатів:

Демидов . Плоди від 150 до 200 г. Дає стабільні врожаї великих плодів. Дуже хороший для відкритого грунту.

О-ля-ля і Рожеве Рафаелло . Округлі, насичено рожеві помідори вагою до 150г. Мають прекрасні товарні і смакові якості.

Моя сім'я . Кущі до 120 см. Рожево-малинові. Великі помідори масою до 600г. Ніжна м'якоть, як у дині, смачна.

Симпатяга . Округлі плоди вагою до 150г, насиченого рожевого кольору. Ранньостиглий. Плоди не тріскаються. Московська грушовка .

Плоди витягнуті, нагадують перчинки. Дуже красиві товарні овочі. Петруша городник . Подовжені помідори вагою до 200г. Супермодель .

Смачні, гладкі плоди, рівномірного забарвлення. Рожева Стела . Невисокі кущики. Рожево-малинові помідори подовженої форми. Вага кожного до 200г.

Висока врожайність і прекрасний смак. Червоні Свічки . Рожеві томати циліндричної форми. Побачити їх можна на фото сортів томатів. Слов'янин .

Досить високі рослини. Подовжені помідори, вагою до 170г. Рожеві. Мають солодку і смачну м'якоть. Вживають в салатах і консервують.

Дає стабільні врожаї в будь-яку погоду, стійкий до захворювань. Монастирська трапеза . Високі кущі. Великі плоди до 350 м Батяня .

Великі, рожеві серцеподібні плоди. Невибагливий сорт. Скоростиглий. Смачні помідори.

Сорти томатів для відкритого грунту

Цінуються такі сорти томатів для відкритого грунту:

Золота королева і Неждана . Плоди жовтого кольору, округло-плоскі. Вага до 300г.

Невибагливі, стійкі до різних захворювань і до несприятливих погодних умов. Балерина . Подовжені червоні плоди. Вага яких від 150 до 200г.

Кемеровец . Малиново - рожеві овочі, придатні для ринку. Одномірні, схожі на невеликі сердечка. Щільна м'якоть.

Дядя Стьопа . Томати з тонкою шкіркою, червоні, довгою форми. Їх легко ламати, як ламають огірки на частини.

Яскраво-червоний Мустанг . Сорт схожий на попередній. Великі і м'ясисті плоди. Лаура . Середньостиглий сорт. Червоні помідори придатні як для салатів, так і для засолювання.

Овальні, м'ясисті, м'якоть солодка. Засолочний делікатес . Вага помідорів від 80 і до 100 г. Прекрасно підходять для консервування.

Червоні і гладкі плоди. Чи не перестигають, не мають плям, не тріскаються. Цікава особливість цього сорту - при першому погляді на кущик, листя не помічаються. Висота кущів до 1м. Сибірський козир .

Салатний, високоврожайний сорт. Великі томати вагою до 800г. Червоні. Можна не пасинкувати і не підв'язувати.

Невибагливий, високоврожайний. Сенсей . Середньостиглий. Ідеальна конусоподібна форма плодів. Малинові, великі, м'ясисті.

Дає високий урожай гарної якості в будь-яких погодних умовах. Стійкий до хвороб. Каротину . Помідори оранжевого кольору, щільні, ідеально круглої форми. Чи не перестигають і не тріскаються.

Містять рекордне вміст каротину. Шахерезада . Помідор-персик.

Червоні опушені помідори, циліндричної форми вагою до 300г. Ніжні, без кислоти. Кущі заввишки до 180см.

Високоврожайний, стійкий до хвороб. Іван Купала . Красиві томати, схожі на малинову грушу. Стабільна врожайність і відмінний смак. Сорт Пудовика (Севрюга) .

Високі кущі до 120 см. Малинові серцеподібні помідори. Дуже великі. Вага може досягати 1 кг. Насіння всередині мало.

Перший урожай можна зібрати разом з урожаєм з скоростиглих кущів. Невибагливий.

Сорти томатів: фотогалерея (натисніть для збільшення):

Опис сортів томатів з фото

Коли приходить пора вибору сортів для посадки в новому сезоні багато з нас перелопачують величезна кількість інформації, щоб вибрати найкращі, найурожайніші і смачні сорти. Навіть маючи під рукою каталоги насінницьких фірм, зробити це буде непросто, адже асортимент насіння величезний. Вибір - особиста справа кожного, але все ж існують рейтинги сортів за відгуками на форумах, і варто до них прислухатися. в даному матеріалі - це спроба зібрати разом і показати деякі сорти, що заслужили найбільшу кількість хороших відгуків.

Універсальні сорти і гібриди

Посадивши сорт Санька і гібрид Катя F1, ви будете забезпечені раннім урожаєм. Ці томати забезпечать вас першими салатами і годяться для консервування і соків.: низькорослий до 50см, але з розлогим кущем, тому варто підв'язати на шпалеру.

Плоди звичайнісінькі плоско червоного кольору, не надто великі - здебільшого маса їх 100-150г. Про смак відгукуються по-різному, але при всій різноманітності відгуків більшість сходиться в тому, що для дуже раннього сорту смак плодів пристойний.

При тому, що сорт рано вступає в плодоношення - перша декада липня, а іноді й раніше, відзначають, що плодоносити він може до самої осені. Для сорту, а не гібрида, досить висока стійкість до хвороб і несприятливих погодних умов.

На жаль, зустрічаються несприятливі відгуки свідчать про те, що через популярність сорту підробки нерідкі, а відгуки такі обумовлені тим, що виросли томати не відповідають опису. Сорт непогано росте в різних кліматичних зонах: і в Нечорнозем'я, і ​​в Ростовській області.

Урожайність висока, за відгуками, коли дивишся на грядку, то плодів на ній явно більше, ніж листя. опис сорту: якщо бути точним, то це гібрид, а не сорт. Ультраскоростиглий, від сходів до плодоношення 75-80 днів. Перша кисть закладається над 5-6 листом.

У кисті 7-8 округлих червоних плодів масою 110-130 г. Смакові якості плодів хороші. Стійкий до розтріскування плодів і вершинної гнилизни, толерантний до вірусу томатної мозаїки, альтернаріозу, фітофторозу. Врожайність у відкритому грунті 8-10,5 кг / м2, в захищеному грунті 13-15 кг / м2.

Кущ среднеобліственний висотою 60-70 см. Смак звичайний, як відзначають у відгуках, плоди вирівняні, щільні, з звичайним смаком, а садять тому, що ранній урожай буде забезпечений без особливих проблем. : Середньостиглий сорт, період від сходів до дозрівання 110-115 днів.

Детермінантний, средневетвістий, плід плоскоокруглої, слаборебристі, масою 110-200гр. Високоврожайний, великоплідний, стійкий до розтріскування, відмінні смакові якості. Кущ висотою 35-60 см, пасинкування не вимагає.

За відгуками, хороший в свіжому вигляді і в засолювання, завдяки щільній м'якоті. У плодах високий вміст сухих речовин. Томат Кенігсберг опис сорту : сорт сибірської селекції, має два різновиди: червоний і золотий.

Вони відрізняються тільки кольором плодів, які бувають масою до 300г. Індет, в теплиці виростає до 2м, у відкритому грунті до 1.5 м. Плоди подовжені, рівні зі смачною м'ясистої м'якоттю, придатні для вживання в свіжому вигляді та консервації, лежкие.

Золотий Кенігсберг містить менше кислот і більше цукрів. Для отримання високого врожаю необхідні хороші підгодівлі, врожайність 4,6-20,0 кг / кв. м: гібрид F1 для захищеного грунту, висота рослини близько 1.5 м. Перше суцвіття закладається над 7-8 листом, подальші - через 1-2.

Кількість плодів в кисті - 6-10. Урожайність - до 13-17 кг / кв. м в неопалюваних плівкових теплицях; до 5-5,5 кг з однієї рослини. Рекомендується рослини формувати в одне стебло з перекладом точки зростання на бічний пагін.

Дуже важливо правильно пасинкувати рослина. Подальше зростання триватиме за рахунок пасинка, що залишається під третім суцвіттям. Після закладення на цьому пасинка 3-4 суцвіть знову зрізають верхівки і т. Д. Всі інші пасинки в пазухах видаляють.

Густота посадки - 3 рослини на 1 кв. м. Терміни дозрівання: ранньостиглий, вступає в плодоношення на 95-100 день після появи сходів. Плоди масою 100-110 г, гладкі, округлі, вирівняні за формою і розміром, відмінного смаку.

Стійкий до вірусу тютюнової мозаїки, до 1-5 рас кладоспоріозу, 1-2 рас фузаріозу. Томат Чорний мавр опис сорту: середньостиглий, високоврожайний, напівдетермінантний сорт. Висота рослини 100 - 120 см. Перша кисть закладається над 9 листом, подальші - через 2 -3 листа.

У кисті до 18 плодів оригінальної насиченого забарвлення. Плоди сливовидної, товстостінні, дуже солодкі, масою 30 - 50 г. кожен. Ті, хто вирощував, відзначають схожість з сортом Де Барао чорний.

Відгуки про смак суперечливі, мабуть, винен всюдисущий пересорт і умови вирощування: «... вкрай сильний, весь в плодах, ранній, солодкий. Обов'язково посаджу знову. »Урожайність і солодкість плодів більше у відкритому грунті.

Салатні сорти і гібриди

: Кисть складна, навантаження плодів на рослині дуже висока. Плоди малинові подовжено-серцеподібні, гладкі й рівні, ідеально красиві. М'якоть ніжна, малосеменная, смачна. Поєднання крупноплідність з чудовою завязиваемость (врожайність набагато вище, ніж у відомого великоплідного сорти Орлине серце) і вирівняні плодів вигідно відрізняє цей сорт. Середньостиглий. Ідеальна конусоподібна форма плодів. Малинові, великі, м'ясисті. Дає високий урожай гарної якості в будь-яких погодних умовах. Стійкий до хвороб. Плоди масою до 600г, в кисті 4-5 томатів. Напівдіти, можна вирощувати у відкритому і закритому грунті. Томат Рожевий слон опис сорту : Середньоранній (112 днів) високорослий сорт. Висота куща 1.5-1.6 м Сорт особливо сподобається любителям надвеликих томатів, адже при добрій агротехніці маса плодів може досягати 1 кг! У кисті 6-8 плодів. Плоди плоско-округлі, дуже великі (масою 250-1000 г), інтенсивної малиново-рожевого забарвлення, м'ясисті. Смакові якості відмінні. Урожайність - 2,5-3 кг з рослини. Среднеустойчив до основних хвороб. Сорт салатного призначення; плоди придатні для споживання в свіжому вигляді, приготування пюре, соку. Особливості агротехніки: для теплиць і для вирощування під плівковими укриттями. Висаджують не більше 2,5 рослин на 1 м2. Рослини формують в одне стебло з обов'язковою підв'язкою до вертикальної опори. Обов'язково своєчасно пасинкувати і нормувати нижні суцвіття (1-е і 2-е), залишаючи на них не більше 3-4 квіток. Рекомендується посилена підгодівля мінеральними добривами. За відгуками, плоди дуже гарні для соку і лечо, високоврожайний. Томат Рожевий мед опис сорту : напівдіти, високорослий (близько 1м в ОГ, до 1.5 -1.8 м в теплиці), досить ранній серед великоплідних сортів. Сама рослина субтильних і не справляє враження потужного куща, але сорт дуже урожайний. Наприклад, у порівнянні з бичачим серцем в тих же умовах врожайність його вище. Великі серцеподібні плоди рожевого кольору, перші можуть досягати 1 кг, в подальшому 300-600г, дуже солодкі з ніжною м'якоттю, дуже гарні для салату. Стійкість до захворювань середня. Можна вести в 2-3 стовбура. Томат Будьонівка опис сорту: (великоплідний, середньостиглий, індетермінатний, для теплиць). Плід серцеподібної форми з носиком, середньо і сільноребрістий, масою до 800г, багатоінсценує. Відмінного смаку, з тонкою ніжною шкіркою використовується в свіжому вигляді, для консервування і переробки. Урожайність в що не обігрівається плівковою теплиці при дотриманні агротехніки становить близько 3 кг / рослину. Висаджувати 2? 3 рослини на м2 .: середньостиглий детермінантний сорт для плівкових укриттів і відкритого грунту, колір плодів оранжево-жовтий, дійсно нагадує колір стиглої хурми. Кущ в ОГ досягає 1м, в теплиці може бути вище. Плоди в основному масою 250-350, деякі можуть бути більшими. Я вирощувала цей сорт в умовах Криму в ОГ. Так як у мене дуже маленьку ділянку, а томатів на ринку достаток, то саджу зазвичай 2-3 великоплідних сорти. У порівнянні з Рожевим гігантом, який вважаю прекрасним салатним помідором, у хурми ніжніша, дієтична м'якоть. Плоди дуже смачні. Гості в нарізці його відразу помічали і просили ще. Але в наших умовах в сильну спеку плоди зав'язувалися погано. Я вважаю, що в зв'язку з популярністю сорти на ринку насіння багато підробок, і тільки цим пояснюються зустрічаються іноді погані відгуки про смак цього томата. Стійкість до захворювань цілком пристойна. Томат Батяня опис сорту: сорт сибірської селекції, висота куща до 1.5 м, скоростиглий великоплідний урожайний. Серцеподібні малинові плоди плоди масою близько 300г. Дуже хороший для салатів. Призначений в основному для відкритого грунту, але може вирощуватися в теплиці. Кущ потужний, сорт досить стійкий до захворювань.: середньостиглий 110-115 днів від сходів до плодів, напівдіти, що досягає в теплиці 1.5-1.8 м висоти. Сорт Мазаріні призначений для вирощування в засклених і плівкових теплицях в зоні помірного клімату і у відкритому грунті з підв'язкою до опори на півдні. Серцеподібні плоди відмінного смаку з щільним м'якушем масою до 600г малинового кольору, м'якоть щільна сахаристая з малою кількістю насіння. Для досягнення хорошого врожаю і максимальної крупноплідність на 1кв. м. висаджують не більше трьох рослин. Схожих сортів зараз чимало, але прихильники саме Мазаріні відзначають, що сорт менш примхливий, більш урожайний і має більш вирівняні плоди, ніж, наприклад, Волове серце. : Гібрид F1 голландської селекції для теплиць і відкритого грунту. Середньоранній індетермінатний з потужним кущем і рожевими плодами до 250г. Відмінний смак плодів, відсутність зеленої плями біля плодоніжки, стійкість до розтріскування і відмінна транспортабельність завоювали йому чимало шанувальників. Хороший і для особистого споживання, і як комерційний сорт. Стійкий до фузаріозу, кореневої і вершинної гнилизни, вертицильозне в'янення. - Сорт любительської селекції, індет, в теплиці висота може бути більше 2 м, дуже урожайний. Великі червоні плоди масою 300-400г, дуже м'ясисті і солодкі, з невеликою кількістю насіння. У кисті до 5 плодів. Томат Чорний принц опис сорту: салатний сорт, відомий досить давно, солодкий з дуже тонкою шкіркою, плодоносить до морозів, високий до 2,5 м, плоди великі якщо вирощувати в одне стебло видаляючи всі пасинки, на засолювання і маринування не годиться не тільки з за розміру, але і на смак не дуже, а от сік з нього прекрасний. Стиглі плоди зберігаються погано, 3-4 дня. Середньостиглий 110-115 днів, індет з висотою куща 1.8 м, маса плода 250-500 г. Сорт некомерційний, а для себе. Той, що зображений на упаковці Сібсада, а не Седекія, набагато більше схожий на правду. Мені доводилося його вирощувати ще на початку 2000х років, кущем і формою плоду нагадує Рожевий гігант, відрізняється лише рожево-чорним забарвленням. Смак чудовий, солодкі соковиті плоди зі щільною м'якоттю. На 1кв. м висаджують не більше трьох кущів. Те, що продають деякі фірми, і відрізняється від даного опису, до теперішнього сорту не має ніякого відношення. Хочеться порадити любителям томатів: якщо ви садите сорти, а не гібриди, то постарайтеся запастися своїми насінням, оскільки пересорт - велика і реальна проблема. Причому, навіть в одному пакеті можуть виявитися насіння різних стільників. Адже дуже прикро, витративши безліч сил і часу на розсаду і вирощування рослини в теплиці або в грунті, отримати на виході «Не мишеняти, що не жабу, а неведому звірятко». Іноді посміхається удача, і невідомий сорт, який із насіння, хоч і не відповідає опису, але цілком непоганий по-своєму. Але частіше доводиться відчувати гіркоту і розчарування.

Томати в теплиці. Посадки плануємо заздалегідь.

Помідори намагаюся вирощувати зі своїх насіння, покупні насіння часто погано сходять, іноді з пакетика може одне-два зійти за все. Я вже три роки, напевно, саджу лише сортові помідори, гібриди все більше і більше розчаровувати стали за якістю плодів. А чотири роки тому, коли гібридні взагалі "видали" бог знає що, розсердилася і більше їх не саджу. Останні роки віддала перевагу сортам сибірської селекції, не шкодую.
"" - Самий ранньостиглий сорт. Рослина гарне. Плоди солодкі, багато м'якоті. Плодоносить до самої осені однаково великими плодами, грам по 400, що дуже мені подобається. Салатного призначення. Мій улюблений сорт. Плоди по зовнішньому вигляду схожі на "", але рослина зростанням нижче, міцніше, потужніший. "" - Самий ранньостиглий (разом з ""). По виду рослина тонке, листя висячі, як мляві. Відчуття, що толі хворі, толі чогось не вистачає. Але це просто така будова. Колір плодів неяскравий, якийсь блідий, негарний. Я на це не дивлюся, саджу вже кілька років. Плоди солодкі, смачні. Салатного призначення. Плодоносить до осені однаковими плодами. "" - Буду садити вперше. Думаю, що сподобається. "Сибірські" все солодкі. "" - Буду садити вперше. Спокусило те, що невисокі кущі. "" - Ранні. Солодкі, просто медові. Складаються майже з однієї м'якоті і з соку. Їсти можна тільки в натуральному вигляді, навіть в салат складно нарізати, такі соковиті. Ці ласощі, тому садити їх треба зовсім мало. Плодоносять до осені. "" - Середньостиглий. Дозріває на кущу весь, знімаю тільки червоні. Колір плодів темно-рожевий, гарний. Плоди до 600гр., Спеціально зважувала (не обманули). У плодах багато м'якоті, мало насіння. Рослина найпотужніше, відрізняється від всіх інших. Коли починають обганяти інші рослини, здається, що сильно перегодовані, але це просто такі рослини. Пишуть, що висота їх до 1,5 метра, але ось тут набрехали - вони більше двох метрів у мене виростають. Доводиться нахиляти стовбури, але в цей час нижніх листя вже немає, тому якось справляюся. Пробираюсь по доріжці між грядками помідорним, а з нахилених "сюрпризів" величезні помідори бум-бум по голові. Приємно! Вершини у помідорів я не обрізаю до початку вересня. Це ж багаторічні рослини, нехай собі ростуть. На кількості, на величині плодів це не позначається. Це я так роблю. Кожен по-своєму пристосовується. Заготовок я не роблю ніяких, тому вирощую тільки великоплідні сорти. Насіння помідорів перед посівом замочую тільки в "", більше нічим не обробляю. Сію завжди з 3-го по 8-е березня в обрізані прозорі "полторашки", кожного сорту на одну більше (на всякий випадок). Додатково сію в баночки по 10 штук кожного сорту (насіння свої, тому їх ніколи не бракує). Теж про всяк випадок. Часто доводиться ділитися з приятельками, з родичками.
Пляшки позначаю таким ось чином . Роблю табличку, вона завжди лежить на підвіконні поруч з розсадою. Землі при посіві кладу в пляшки тільки на дно, потім підсипаю в міру необхідності. Бруду і "метушні" набагато менше, ніж при пікіровки. Т. к. У мене кожна помідорінка вирощується навесні в своїй пляшці, то На пляшки приклеюю під скотч квадратики з кольорового обгорткового паперу : синьої, червоної, жовтої... Вони не вигоряють на сонці, відразу видно який де сорт.

Коли приношу в теплицю для висадки, то розставляю по квітам кожен сорт на своє місце. Наклейки яскраві, добре видно. Так я вже звикла, що кожен рік, наприклад, "Сенсей" - чорного кольору, а "Орлиний дзьоб" - блакитний.

Квадратики роблю три на три см, пляшки використовую не один рік. Чому в прозорі пляшки? Добре видно проростання насіння; поки розсада маленька, їй дуже комфортно за стінками, як в мінітеплічке.

При посіві добриво не кладу ніяке, а при першому підсипання землі кидаю в кожну пляшку по половині чайної ложки "суперфосфату". У процесі росту підгодовую мікродобривом, за тиждень до висадки ще підсипаю "суперфосфат".

Висаджую в теплицю після 20го - 25го квітня. Землю на грядках готую днів за сім, обов'язково знову кладу "суперфосфат". Коли помідори приростають, підуть у ріст, листя набувають фіолетового відтінку - явний брак фосфору.

Ось я і попереджаю це. Може, у інших такого явища немає, а ось у мене так. Мітки на грядках роблю такі ж - наклеюю на пластмасові таблички з "ІКЕА", а моя паперова табличка лежить в теплиці в шафці разом зі схемою посадки.

- Мій улюблений препарат при вирощуванні розсади. Не тільки помідорною, але і всіх кольорів. Користуюся за інструкцією. Помідори виростають потужні, міцні. Коли веземо на дачу, висота їх від пляшки не перевищує 35 см (у найвищих).

: Після обприскування "" на три дні закривати скла вікон тонким "спанбондом" від прямого сонця, щоб не було білих плям на листках. В інструкції пишуть, що вони зникають, але це не так. Плями не зникають, а листочки перестають рости.

Від цього препарату я просто в захваті!

Таким чином я пакую помідори для перевезення на дачу . Укутують в газету до вершини, скріплюю скотчем, щоб не розкрутилася. Ставлю дуже щільно в картонні ящики і поїхали... Не ламається жоден листочок. Рослини адже низенькі, закрутити нічого не варто.
Ось такий я щороку роблю. Коли настає час висаджувати помідори в землю, я розставлю їх згідно мітках, весь процес так часу менше займає. Розмір теплиці 6х4 м. Помідори саджу через 40 см, приблизно. Всім місця вистачає.
"", "", "". Знімок зроблений в кінці червня. .