Томат козуб на віконці вирощування :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Томати » Томат козуб на віконці вирощування

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Томат козуб на віконці вирощування

Грядки на вікні

26 листопада 2014

Наші довгі міські грядки - це підвіконня. На них особливі умови вирощування, які неодмінно треба дотримуватися. Та й сорти для віконця виведені спеціально.

Перці дрібніють Анастасія Магіденко, Твер: «Привезла з дачі в місто кущі гострого перцю, знаючи, що він багаторічний, і буде приносити плоди навіть на вікні. Але листя стали дрібніти, а плодики залишаються блідо-зеленими. Що робити? »Перцю не вистачає світла.

Підвісьте на висоті 10-15 см над верхівками кущів люмінесцентні лампи. На 1 м? підвіконня необхідно освітлення в 200-300 Вт. Краще щоб довжина лампи дорівнювала ширині вікна.

Використовуйте таймер, і досвечивание буде включатися саме в той проміжок часу, який ви виставите, наприклад, з 8.00 до 20.00. Ще краще купити фітолампи, тоді перці отримають світло тільки корисного їм спектра.

Огірки не тільки для вулиці Олександр Бабурін, Красноармійськ, Московська обл. «Хочу посіяти на підвіконні огірки. Коли це краще зробити? Які вибрати сорти? »Ви можете посіяти огірки навіть в самий темний місяць року - в листопаді, але без підсвічування не обійтися.

Або вже в лютому-березні. Гібридів F1 сьогодні для віконця чимало. Наприклад, самозапильних, найбільш тіньовитривалі з укороченими міжвузлями: Балаган, Календар, Міський огірочок, Балконний, Охотний ряд.

Їх можна вирощувати навіть в підвісних корзинах обсягом не менше 5 л. Помідори - міні, врожаї - максі Едуард Рамазанов, Казань: «Хочу вирощувати на підвіконні маленькі помідорчики на компактних кущах. Нехай вони плодоносять тільки влітку, а взимку стоять зелені і красиві, не вимагаючи особливого клопоту.

Чи є такі? »Їх безліч. Зверніть увагу, наприклад, на томат Козуб на віконці . Це дуже ранній сорт, від сходів до початку дозрівання плодів всього 85 днів. Кущ досягає не більше 40 см, сам себе обмежуючи в зростанні.

Йому не потрібні ні пасинкування, ні підв'язка. Плоди круглі, 20-грамові, червоні смачні по 8-10 штук в кисті. І хоча на рослині їх маса, кущ зберігає стрункість і не гнеться під вагою. Всі сорти овочів, що вирощуються на вікні, повинні бути ранньостиглими, з коротким терміном дозрівання, щодо тіньовитривалі і низькорослі. Якщо у вас в квартирі 23 ° C, на підвіконні у скла буде тільки 17 ° C.

Це найнижча температура з можливих, при якій овочі можуть рости. Якщо в кімнаті всього 18 ° C, на віконці буде близько 12 ° C, а в таких умовах коріння загинє.

Тому потрібно підтримувати тепло і від вікна ємності закривати плівкою, а на підвіконня підкладати дерев'яні реечки товщиною 1,5 см. Коли вологість повітря в квартирі 40-50%, під горщики з овочами ставлять піддони з водою. Якщо листя скручуються, значить, рослині не вистачає вологи. На дно горщика насипають великий пісок або керамзит шаром 2-3 см.

До цього шару в землю вставляють трубочку довжиною 15-20 см, щоб до рослини надходило більше кисню. Раз в тиждень рихлять землю виделкою. Сорт томата Козуб на віконці рекомендується для відкритого грунту і вирощування в домашніх умовах, швидко віддає урожай.

Грибне козуб

Салатний і для цільноплідного консервування. Сорт дуже ранній (від сходів до початку дозрівання 80-85 днів). Кущ низькорослий (до 40 см) супердетермінантние. Рослина сама себе обмежує в зростанні і не потребує пасинкування і підв'язки.

Лист невеликий, темно-зелений. Суцвіття проміжне. У кисті 8-10 плодів. Плодоніжка з зчленуванням. Плід округлий, гладкий, середньої щільності.

Забарвлення незрілого плоду світло-зелена зі світло-зеленою плямою біля основи, зрілого - червона. Число гнізд 2-3. Маса плоду 15-20 г. Смак відмінний. Урожайність товарних плодів в плівкових укриттях 2,8 кг / кв. м. Куст витримує великі навантаження плодами.

Томат Козуб на віконці включений в Держреєстр по Російської Федерації для вирощування у відкритому грунті і під плівковими укриттями в ЛПГ. Компанія «АЕЛІТА» є ексклюзивним продавцем насіння томата сорту «Козуб на віконці» ® на російському ринку насіння.

Дивіться також:

Чудовий скоростиглий (від сходів до початку дозрівання 80-85 днів) сорт для відкритого грунту і вирощування в домашніх умовах, швидко віддає врожаї. У кисті 8-10 плодів округлої форми, масою 20-30 г - вирівняні, дуже декоративні, відмінних смакових якостей.

Кущ низькорослий (до 40 см) супердетермінантние. Рослина сама себе обмежує в зростанні і не потребує пасинкування і підв'язки. Кущ витримує великі навантаження плодами.

Рекомендується для цільноплідного консервування та споживання в свіжому вигляді. Компанія «АЕЛІТА» є ексклюзивним продавцем насіння томата сорту «Козуб на віконці». Посів: 2-я половина березня, при t ° грунту 20-25 ° С.

Насіння обробляють в марганцівці, промивають, пророщують. Висівають на глибину 1 см за схемою 3 х 1,5 см і ставлять на сонячне місце. Висадка розсади: з кінця травня (коли мине загроза заморозків) за схемою: 3 куща на 1 кв. м. Догляд: пікіровка через 20 днів після посіву.

Через 12 днів - підгодівля: рекомендуємо добриво "АЕЛІТА-ОВОЧЕВЕ". Грунт необхідно регулярно підгодовувати, поливати і рихлити. Збір врожаю: Дозрівання плодів наступає на 80-85 день після повних сходів.

Урожайність 5-7 кг / м?.

Відгук: Насіння томатів АПФА "Лукошко на віконці" - Смачний, досить скоростиглий, низькорослий томат

Дуже рано починають давати плоди, міцні стебла, невибагливі Доброго часу доби всім, хто читає цей відгук. Ще раз хочу поділитися думкою про вподобаних мені по попереднім посадкам томатах. Йтиметься про насіння томатів "Лукошко на віконці".

На зворотному боці пакетика, як і на багатьох інших подібних речовинах, наведена інформація про самому сорті даного томата, про спосіб посіву, про висадку розсади і про відхід, який вимагає даний вид томатів. Хочу сказати, що даний вид томатів мені доводилося вирощувати саме на підвіконні, коли високорослими був зайнятий земельну ділянку, а на балконі були висаджені томати для дітей, про одних з яких я вже писала, а про інший згадаю пізніше.

Розсада цих помідор дуже міцна, навіть при розсаджування після сходів мені вдавалося її не пошкодити, та й приживалася в новому посуді вона просто відмінно. Зручно те, що кущі низькі, їх не треба підв'язувати, та й сонячного світла їм досить навіть тоді, коли вони ростуть на підвіконні.

Плоди, треба сказати, дуже навіть не дрібні, дуже смачні. Ці помідори просто відмінні для домашніх заготовок - виходять міцними і шкірка у них в процесі закочування банок не тріскається, так що і вид при подачі на стіл дуже естетичний... я вже не кажу про їх смакових якостях. М'якоть соковита, смачна, в міру солодкувата. Відмінні томати, рекомендую тим, хто ще не знайомий з ними.: Смачний, досить скоростиглий, низькорослий томат

12 руб. / УпаковкаНет в наявності Томат "Лукошко на віконці"
  • +7 Показати номер +7 (982) 662-90-73

Написати

  • +7 Показати номер +7 (982) 662-90-73
  • Умови доставки та оплати Графік роботи Адреса та контакти

"ДЛЯ ЛЕДАЧИХ" супердетермінантние. Суперврожайний. Не вимагає пасинкування і формування.

Дуже смачні великі плоди. Можна вирощувати на підвіконні. Чудовий скоростиглий (від сходів до початку дозрівання 80-85 днів) сорт для відкритого грунту і вирощування в домашніх умовах, швидко віддає урожай.

У кисті 8-10 плодів округлої форми, масою 20-30 г, вирівняні, дуже декоративні, відмінні смакові якості. Кущ низькорослий (до 40 см.) Супердетермінантние. Рослина сама себе обмежує в зростанні і не потребує пасинкування і підв'язки.

Кущ витримує великі навантаження плодами. Рекомендується для цільноплідного консервування та споживання в свіжому вигляді.

Характеристики

Привіт, садівники-городники! Настає пора підбирати насіння на цей дачний сезон. Сама вже потихеньку доглядаю насіння і згадала про торішній помідори-чері, які висаджувала на дачі. Називаються "Лукошко на віконці".

Привернув мене цей сорт спочатку своїми агротехнічними властивостями, а саме - цей сорт ранньостиглий (прівисадке розсади в кінці травня в плівковий парник, вже з середини липня почали червоніти перші помідори), детермінантний (т. Е. Низькорослий), дуже добре підходить для парника висотою близько 1 м.. У мене вони там жили чудово.

Поки черрі росли, я не могла намилуватися на них: розлогі кущі, кисті, посипані помідори-намистинками, швидко почали дозрівати і потім протягом серпня дружно заспівали. Але ось звідки триндец підкрався непомітно! Вони абсолютно несмачні.

Причому, спочатку я думала, що не дозріли, тому мають гіркуватий присмак, але і повністю дозрілі плоди віддавали гірчинкою (типу незрілої помідори). Тоді я вирішила їх все замаринувати.

В баночках виглядали красиво, делікатесні, але цей противний гіркуватий присмак зберігся і в маринованих помидоркой, менш виражений в червоних плодах і більш виражений в помидоркой, не сильно червоних. Я розчарована смаковими якостями. Тому садити їх більше не буду. Екатеріна_nvkz не рекомендує Насіння томатів-черрі "Лукошко на віконці" агрофірми "Аеліта"

Оцініть наскільки корисний цей отзивУдаліть отзивВ відкликання міститься спам, реклама або інше порушення правил. Цей відгук треба видалити. ПлохоОтзив містить дуже мало корисних відомостей, його потрібно виправити або доповнити.

НормальноОтзив корисний, але його бажано доповнити і поліпшити. ХорошоЕто хороший відгук, містить масу корисних відомостей. ОтлічноОчень корисний відгук, містить масу корисних відомостей, якісне оформлення тексту, відмінні фотографії. Вид садівництва і квітникарства: СеменаСмотріте також