Томати челябинские сорт вова путін :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Томати » Томати челябинские сорт вова путін

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Томати челябинские сорт вова путін

30 Июня 2015 року, 19:01

Помідори рідкісного сорту важать 1,2 кілограма.

Унікальний овоч зацікавив челябінця Миколи Александрова. Сорт помідорів під назвою «Вова Путін» він поки розводить на своєму балконі, а з початком теплого сезону посадить паростки в городі.

За словами пенсіонера, він єдиний Южноуралец, хто займається «президентськими» томатами. Дивовижний сорт був виведений 13 років тому в Росії, але особливою популярністю не користується. Однак солодкі плоди зацікавили пенсіонера Миколи Александрова з Челябінська.

Томати в теплиці ростуть під незвичайну музику

Ось уже кілька років він вирощує помідори «Вова Путін» у себе на городі. - Я продовжую вирощувати цей сорт. Він дуже низькорослий, врожайний, до 10 кілограмів з куща можна знімати без проблем.

Сорт великоплідний, кожен плід може дорости до 1200 грамів, - розповів сайту «Перший обласний» Микола Александров. В цілому пенсіонер вирощує 17 сортів помідорів. Зараз чоловік вирощує розсаду на балконі, а з початком теплого сезону паростки пересадять в город. Среднеплодние ранні (до 0,6 кг) -90-100 діб

  • Аліса (малиновий, правильної округлої форми) Малиновий богатир (овальної форми, стійкий до шкідників і захворювань)

Среднеплодние і середньостиглі (до 0,6 кг) -110-120 доби:

  • Грушівка (малиновий, перцевідние) Персик (гронами до 3 кг, плід з ворсистою шкіркою) Хурма (помаранчевий, округлої форми) Попелюшка - не пасинка для відкритого грунту. Зростає развалистой кущем, врожайність до 10 кг. Необхідна площа не менше 1 кв. м. на кущ. Висаджувати в грунт в II половині червня, після зворотних холодів.

Дрібноплідні (вага плода 15-20 гр.) - 95-100 діб:

  • Черрі Світ Іскра (необмеженого зростання плоди до 20 гр.). Урожайність до 6 кг з куща. Черрі Уральські (необмеженого зростання плоди до 50 гр.). Врожайність до 8 кг з куща. Плоди овальні, сливовидної.

Всі сорти пасинка, рекомендується вирощувати в 1-2 стебла (крім сорту «Попелюшка» і «Черрі"). Середня врожайність від 10 кг з куща до 3 кг з плодової кисті. Районовані сорти овочів:

  • Перець солодкий - Валентина - Районований, скоростиглий (до 90 діб), великоплідний, високоврожайний, низькорослий. Морква - Краснопільська - скоростигла до 70 діб. Високоврожайна. Кресс-салат - зелень - приправа для різних страв. Кріп - Уральський - при своєчасному видаленні парасольок - кущиться. Горох Іскра - Велетень - великоплідний, цукровий, високоврожайний, Часник Іскра - 3-х льоток, головка до 150гр. Добре зберігається в кімнатних условіяхБрошура: «Як без зусиль виростити великий урожай на садовій ділянці» Відеодиски: Агротехніка природного землеробства «Як не копати город, не смикати бур'яни і отримувати високі врожаї» Садовий дизайн «Природний стиль» Садовий дизайн «Водойми, струмки, басейни ц т. д.

Все насіння томатів і інших овочів - сортові. Гарантую 100% схожість і відповідність насіння назвою і властивостями сорту. Насіння зберігати в холодному місці до посіву.

Насіння підготовлені до посадки. Ось такі томата виростають з насіння, перерахованих тут сортів. Цю фотографію прислала садівник-любитель Торопова (Північ Свердловської області) Вартість будь-якого одного пакету - 25 руб.; довідкова література - 90 руб; диски DVD з "Агротехніка природного землеробства" і "Садовий дизайн" - 140 руб. / шт.

Замовлення можна відправити за адресою: 454014, м Челябінськ, Комсомольський пр., 78а, кв. 464. Александрову Миколі Андрійовичу.

Довідки за тел.: (з 01.11-до 15.03), 8-904-303-19-87. або електронною поштою sadovnik48 @ mail. ru Для цього: 1. Перерахувати за вказаною адресою грошовий переказ не менше 250 руб.

2. Вислати лист-заявку з зазначенням необхідного і точним зворотною адресою (бажано вказати контактний мобільний телефон). При отриманні бандеролі у вкладенні можлива заміна відсутніх сортів другімі.3. Насіння та інше висилається тільки по передоплаті.

Спеціалізація:

ПОМИДОР «ВОВА ПУТІН»

07.08.2002

З повагою і любов'ю до президента у російських громадян все в порядку. По крайней мере, немає числа картинам, листівкам і т. П. З зображенням Володимира Путіна.

Правда, сам президент неодноразово висловлював невдоволення таким способом висловлення поваги до його персони, але навряд чи хтось зважиться законодавчо заборонити наживатися заповзятливим ділкам на образі президента. Попит народжує пропозицію.

 Втім, іноді популярність президента набуває зовсім вже дивні форми. Живе в Челябінську селекціонер по імені Микола Єгоров. У дусі мічурінських традицій захоплюється селекционированием, а саме - вирощує помідори.

Челябінський самородок вивів уже 13 сортів томатів. Один з них йому особливо сподобався - плоди великі, розсада невибаглива і морозостійка.

Ця обставина навело Єгорова на думку про те, що новий сорт можна було б назвати на честь російського президента, а саме - «Вова Путін». З цією пропозицією Микола Єгоров і звернувся в російське патентне бюро.

Однак, за повідомленням ВВС, чиновники пориву ентузіаста не оцінили. Вони вирішили, що називати ім'ям російського президента фрукти і овочі - це раболіпство і підлабузництво.

Причому залишається неясним, чи самі патентознавці відрізняються таким вільнодумством або «зверху» на цей рахунок було спущено якесь розпорядження... Сам селекціонер з рішенням патентного бюро не згоден. За його власними словами, сорт «Вова Путін» - кращий в його колекції.

І заслуговує на те, щоб носити ім'я президента. Але поки це залишається тільки мрією... Колишній співробітник Челябінського управління Федеральної служби виконання покарань Микола Александров , вийшовши на пенсію з посади тюремника, захопився розведенням овочів.

Аляска хоче референдуму! Росія. Путін. США. Обама.

Після шести років наполегливої селекції йому вдалося вивести особливий сорт великоплідних томатів. Його він назвав на честь свого улюбленого російського політика - " Вова Путін ", передає місцевий ресурс Uralweb. ru. Насіння томатів "Вова Путін". © Фото з сайту Uralweb. ruПо словами самого селекціонера-любителя, в 2002 році, коли у нього з'явилися перші насіння "Вови Путіна" на продаж, замовлень було небагато, всього близько 50 на рік.

Але разом з популярністю російського президента серед громадян країни зростала і кількість бажаючих посадити його... у себе на дачі. Поштова скринька колишнього тюремника тепер буквально ломиться від листів, кількість яких зросла приблизно в 20 разів.

Цікаво, що замовлення приходять не тільки з Росії, але і з усією території колишнього СРСР. Пенсіонер запевняє, що найбільше число іноземних охочих дістати "Вову Путіна" до себе на дачу пишуть з України. Селекціонер визнається, що помідори "Вова Путін" в його теплиці ростуть в абсолютно спартанських умовах: поливають їх рідко, а не удобрюють і зовсім ніколи.

Проте, кущі томатів розвиваються, навіть незважаючи на це, а плоди виходять великими і соковитими. © Відео - телеканал LifeNews Визнали заслуги городника-любителя і в уральському відділенні російської Академії наук.

На думку вчених, селекционировать великоплідний томат в умовах суворого уральського клімату є дійсно великою заслугою. Щоб засвідчити це, Миколі Александрову навіть видали відповідний диплом. А ось запатентувати свій сорт томатів колишній тюремник так і не зміг.

Справа в тому, що російське законодавство забороняє реєструвати в якості торговельних марок імена політичних діячів та історичних персонажів без їх згоди. Чи дасть таку згоду російський президент Володимир Путін , поки не відомо.

Виділіть будь-який фрагмент прямо в тексті статті і натисніть Ctrl + Insert або скопіюйте готовий код:

<Div style = "border: 1px solid # DDD2B7; padding: 10px; background-color: # FCFBF8;"> <table width = "100%"> <tr> <td style = "vertical-align: top; padding - bottom: 10px; border-bottom: 1px solid # D7D7D7; font-size: 20px; color: black; "> <a href="http://www.1tv. ru"> <img src =" http: // img2.1tv. ru / images / one / print_logo. jpg "style =" vertical-align: middle; margin-right: 5px; " alt = "" /> </a> Розділ: Новини </ td> </ tr> <tr> <td style = "vertical-align: top; padding-top: 5px;"> <div style = "float: left; width: 100px; height: 75px; margin: 5px 10px 0px 0px; border: 1px solid # E3E6EA; padding: 3px; "> <a href =" http: //www.1tv. ru / news / social / 286623 "> <img src =" http: //img1.1tv. ru / imgsize100x75 / PR20150626085912. JPG "style =" display: block; " alt = "" /> </a> </ div> <div style = "margin-left: 118px;"> <h3 style = "font-size: 16px; color: # 4e4e4e; font-weight: normal; padding - bottom: 3px; font-family: Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif; "> <a href="http://www.1tv. ru/news/social/286623"> Володимир Путін проінспектує будівництво нових будинків для постраждалих від пожежі жителів Хакасії </a> </ h3> <div style = "font-size: 11px; color: # 666666; padding-bottom: 3px;"> 26.06.2015 </ div> <p id = "insert_blogs_aded02 "style =" padding: 0px; "> Про ліквідацію наслідків іншого стихійного лиха - природні пожежі - сьогодні будуть говорити в Хакасії. Цієї ночі в Абакан прибув Володимир... <a style = "color: # 065FD1;" href = "http: //www.1tv. ru / news / social / 286623"> Детальніше »</a> </ p> </ div> </ td> </ tr> </ table> </ div> ми дуже вдячні всім, хто використовує наші тексти в блогах і форумах. Будь ласка, поважайте працю журналістів: чи не передруковувати в блогах статті цілком (вони завжди доступні за цією адресою), не забувайте ставити посилання на повний текст на нашому сайті.
Розділ: Новини

Володимир Путін проінспектує будівництво нових будинків для постраждалих від пожежі жителів Хакасії

26.06.2015

Про ліквідацію наслідків іншого стихійного лиха - природні пожежі - сьогодні будуть говорити в Хакасії. Цієї ночі в Абакан прибув Володимир... Детальніше »

Цей прикол Путіна підняв на вуха весь Інтернет!

Про ліквідацію наслідків іншого стихійного лиха - природні пожежі - сьогодні будуть говорити в Хакасії. Цієї ночі в Абакан прибув Володимир Путін.

Він проведе нараду на тему, як республіка відновлюється після подій цієї весни, коли вогнем було знищено понад півтори тисячі будинків, без даху над головою залишилися понад 4,5 тисячі осіб. Глава держави особисто перевірить, як зводять нове житло для погорільців.

Про ліквідацію наслідків іншого стихійного лиха - природні пожежі - сьогодні будуть говорити в Хакасії. Цієї ночі в Абакан прибув Володимир Путін.

Він проведе нараду на тему, як республіка відновлюється після подій цієї весни, коли вогнем було знищено понад півтори тисячі будинків, без даху над головою залишилися понад 4,5 тисячі осіб. Глава держави особисто перевірить, як зводять нове житло для погорільців.


Пасинкування індетермінантних томатів відео

Вирощування редиски в домашніх умовах

Пасинкування помідор у відкритому грунті відео

Как подвязать томаты в теплице из поликарбоната

Кімнатні томати сорту

Схема посадки томатів у теплиці

Через скільки днів сходять насіння огірків

Баклажани розсада вирощування

Як запилюються помідори в теплиці

Чи можна поливати картоплю під час цвітіння

Що ще не пізно посадити в червні