Томат Ляна характеристика та опис сорту :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Томати » Томат Ляна характеристика та опис сорту

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Томат Ляна характеристика та опис сорту

Томат Ляна

Про сорті

Багато городників дуже кортить якомога раніше отримати урожай. Для цього вони саджають на своїх ділянках ранні помідори. Серед таких сортів все більше і більше уваги городників падає на томат «Ляна». Цей помідор відноситься до детермінантний, високоврожайних.

Якщо правильно його вирощувати, то можна отримати з 1 м2 8-9 кг високоякісних помідор. Дуже багато городники вибирають даний сорт, так як цей томат відрізняється від усіх інших своєю низькорослістю.

Його рослина дуже рідко перевищує позначки 50 см. Це звільняє людину від необхідності вчасно підв'язувати рослина до опори. Цей сорт стійкий до таких хвороб, як верхова гниль і альтернаріоз (макроспоріоз).

Товарні якості

З даної рослини можна зібрати невеликі плоди округлої форми яскраво-червоного забарвлення. В середньому, маса одного помидорчика становить 60-80 м Ці плоди щільної консистенції і мають шкірку середньої жорсткості.

Такі помідори можна відрізнити від інших приємним ароматом і солодкуватим смаком. Плоди відмінно зберігаються і добре транспортуються.

У таких томатах містяться вітаміни В1, В2, С, РР), фолієва кислота, провітамін А, біотин, мінеральні речовини (натрій, фосфор, цинк, мідь, залізо, сірка, магній, фтор, йод). У даному сорті велику кількість каротинів, яке скорочується в процесі тривалого зберігання вже стиглих томатів.

Ось тому помідори потрібно своєчасно збирати, а потім переробляти. Томат «Ляна» є універсальним сортом. Його плоди можна сміливо вживати як в свіжому вигляді, так і в переробленому.

Характерним для томата «Ляна» є те, що його можна переробляти в будь-якій стадії дозрівання. Цей помідор має відмінний смак і високу поживність.

Американські сорти томатів (помідор) у вересні

Особливості агротехніки:

Це теплолюбна рослина. Його слід вирощувати розсадним способом, хоча його можна висаджувати безпосередньо у відкритий грунт. Так само томат «Ляна» відмінно зарекомендував себе і при вирощуванні в парниках і теплицях.

Щоб отримати міцну і здорову розсаду, насіння слід висадити в торф'яні горщики або спеціальні ящики з поживним субстратом. Найкраще це зробити в лютому-березні. Висаджувати розсаду можна тоді, коли їй виповниться 50-60 днів з моменту посіву.

Пересадку саджанців проводять наприкінці травня за схемою 60х70 см. Але можна розсаду висадити і раніше. Тільки для цього потрібно зробити своєчасні укриття з плівки. Сорт стійкий до перепадів температури, зростає на пухких, легких, родючих ґрунтах.

Краще, якби до помідор там росли коренеплоди, бобові, капуста. Добре росте на захищених від вітрів ділянках. Томат потребує частого пасинкуванні.

Для того, щоб сформувався хороший кущик, потрібно залишати не більше 2 основних стебел. Від появи перших сходів до отримання перших плодів проходить близько 110 днів. Томат «Ляна» потребує розпушуванні грунту, мінерально-органічних підгодівлі і регулярного поливу.

Томат Ляна - ранній сорт дозрівання

Автор: dolphi86 | Коментарів 0Download Original] "class =" imagefield imagefield-lightbox2 imagefield-lightbox2-resizeimgpost-500-500 imagefield-field_imgblogpost imagecache imagecache-field_imgblogpost imagecache-resizeimgpost-500-500 imagecache-field_imgblogpost-resizeimgpost-500-500 ">

Томат Ляна детермінатний. Один з найбільш ранніх сортів, плоди якого дружно дозрівають. З одного квадратного метра при правильному догляді можна зібрати до 8 кг помідорів, дуже урожайний. Плоди мають круглу форму і приємний солодкий смак, маса одного помідора до 70 - 80 гр.

Протистоїть багатьом шкідників і хвороб. Добре транспортується і зберігається. Томат Ляна корисний для здоров'я, так містить більше кількість корисних властивостей.

У ньому є мінеральні солі, вітаміни С, В1, В2, органічні кислоти і фолієва кислота, сірка, мідь, йод, цинк та інші мікроелементи. Каротин у великій кількості міститься в стиглих томатах, а в перезрілих різко скорочується.

Тому урожай помідорів треба збирати своєчасно, щоб не втратити частину корисних елементів для здоров'я. Потреба організму в цих овочах становить близько 200 гр.

Щоб бути здоровим треба з'їдати всього навсього 3 помідори щодня. Томат Ляна відноситься до теплолюбних культур. 2 спосіб вирощування: розсадний і посівної в грунт. До якому душа більше лежить, той і застосовуйте на практиці.

Для розсади насіння висівають в горщики з живильним грунтом. Відповідний розмір 10 на 10 см. Час зростання розсади становить майже два місяці. Розсаду на постійне місце в город садять з 10 по 20 травня. Схема посадки 70 на 70 см.

Якщо ви посадите розсаду в першій декаді травня, то укрийте її плівкою до встановлення теплої погоди. Це дозволить отримати хороший урожай. Добрими попередниками є бобові культури і коренеплоди.

А ось посадка після картоплі, перцю, баклажанів відіб'ється негативно. Місце під посадку вибирайте сонячне і захищене від вітрів.

Рубрикація:

Відомості про сорт Дуже багато городники, прагнучи отримати, як можна раніше урожай, висаджують на своїх ділянках ранні помідори. Серед безлічі таких сортів все більшу увагу привертає томат «Ляна».

Він відноситься до детермінантний, високоврожайних помідорів. При правильній технології вирощування з 1 кв. м посадок цього томата можна зібрати 8-9 кг плодів високої якості.

Багато городників воліють даний сорт іншим раннім помідорам завдяки тому, що він відрізняється своєю низькорослістю. Його доросла рослина рідко перевищує у висоту 50 см, що звільняє людину від потреби весь час підв'язувати кущ до опори.

Сорт томата «Ляна» стійкий до таких захворювань помідорів, як верхова гниль і альтернаріоз (макроспоріоз). Товарні характеристики Томат «Ляна» показує дещо плоди округлої форми, пофарбовані в яскраво-червоний колір.

Середня маса кожного помидорчика коливається в межах 60-80 м Ці плоди мають щільну консистенцію і середньої жорсткості шкірку. Вони відрізняються відмінним солодкуватим смаком і приємним ароматом. Плоди відмінно транспортуються і добре зберігаються.

У них містяться вітаміни (В2, В1, С, РР), провітамін А, фолієва кислота, біотин, мінеральні речовини (фосфор, мідь, сірка, фтор, магній, залізо, цинк, натрій, йод). У даному сорті зазначено вміст великої кількості каротинів, яке в процесі тривалого зберігання стиглих томатів різко скорочується.

Саме тому плоди даного сорту помідорів слід своєчасно збирати і переробляти. Томат «Ляна» - універсальний сорт. Його плоди підходять для переробки та вживання в свіжому вигляді.

Для томата «Ляна» характерно те, що його помідори можна переробляти практично в будь-якій стадії дозрівання. При цьому вони мають високу поживність і відмінний смак. Томат «Ляна» теплолюбний, тому його краще вирощувати розсадним способом (при цьому виходить ранній урожай), хоча він прекрасно показав себе і при безпосередньому висіву насіння у відкритий грунт.

Також добре сорт себе зарекомендував і при вирощуванні в закритому грунті (теплицях і парниках). Для отримання міцної, здорової розсади насіння висівають в торф'яні горщики або ящики з поживним субстратом. Найкраще це робити в лютому-березні.

Краща розсада для висадки - та, вік якої становить 50-60 днів. Попередньо загартовані протягом тижня сіянці висаджують на ділянку в кінці травня за схемою 60х70 см.

Можна висадити розсаду ще раніше, але в цьому випадку над рослинами слід зробити тимчасові плівкові укриття. Сорт стійкий до перепадів температур. Помідори «Ляна» чудово ростуть на легких, пухких, родючих ґрунтах.

Кращі для них попередники - бобові, коренеплоди, капуста. Цей сорт помідорів відмінно росте на захищених від вітрів сонячних ділянках. Він потребує постійного пасинкуванні.

Для формування хороших кущиків слід залишати не більше 2 основних стебел. Від появи сходів до отримання перших плодів проходить всього близько 110 днів. Ця рослина потребує розпушуванні грунту, регулярного поливу, минерало-органічних підгодівлі.

Додати коментар


Що робити якщо переросла розсада огірків

Ожиномалина догляд і вирощування

Сорт помідорів бичаче серце

Жовтіють листя у розсади баклажан

Стаканчики для розсади купити

Полив помідор в теплиці через пластикові пляшки

Як правильно поливати томати в теплиці

Правила вирощування полуниці

Пасинкування помідор бичаче серце відео

Формування індетермінантних томатів у теплиці

Фізаліс вирощування і догляд фото