Червоний велетень добриво для томатів :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Томати » Червоний велетень добриво для томатів

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Червоний велетень добриво для томатів

Біомастер Добриво Червоний велетень для томатів

  • Currently 3.40 / 5

Опис товару

«Червоний велетень» Комплексне добриво для томатів, весна-літо

Шунтукскій велетень

Омплексное, безхлорне добриво, призначене для добрива томатів у відкритому і закритому грунті від посадки до плодоутворення. Забезпечує збалансоване харчування. Підвищує приживлюваність розсади.

Зменшує поражаемость рослин бактеріальними і грибковими захворюваннями, підвищує врожайність. Імуностимулюючий профілактичний комплекс "Рубін 5" для профілактики фітофторозу і кореневої гнилі в подарунок! Активна органіка - це унікальний комплекс біологічно активних речовин і стимуляторів росту, що надають комплексну дію на грунт, покращуючи її фізичні, хімічні, біологічні та протекторні властивості. Сорт салатного призначення для плівкових укриттів. Салатний.

Рекомендується для вживання в свіжому вигляді і переробки на соки. Середньостиглий (110 днів). Рослина індетермінантна, сільноветвістое, індетермінантна, висотою 1,5-1,8 м. Листя велике, зелений. Суцвіття просте. Плодоніжка з зчленуванням.

Плід плоскоокруглої, гладкий, середньої щільності. Забарвлення незрілого плоду зелена з зеленою плямою біля плодоніжки, зрілого - червона. Число гнізд більш 6. Маса плода 200-300 г (до 500 г).

Смак відмінний, солодкий, з соковитою кавунової м'якоттю. Урожайність товарних плодів під плівковими укриттями 7 кг / кв. м. ПЕРЕВАГИ томатів ЧЕРВОНИЙ ВЕЛЕТЕНЬ : висока врожайність, відмінні смакові якості, тривалий період плодоношення.

Вимагає підв'язки і формування рослин. Томат Червоний велетень включений в Держреєстр по Російської Федерації для вирощування у відкритому грунті і під плівковими укриттями в ЛПГ.

Томат Червоний Велетень з / г (ч \ б)

Середньостиглий (110 днів) сорт салатного призначення для плівкових укриттів. Рослина сильноросла, сільноветвістое, індетермінантна, висотою 1,5-1,8 м. Вимагає підв'язки і пасинкування.

Плоди червоні, великі, плоско, м'ясисті, солодкі, з соковитою кавунової м'якоттю, масою до 500 г. Цінність сорту: висока врожайність, відмінні смакові якості, тривалий період плодоношення. Рекомендується для вживання в свіжому вигляді і переробки на соки.

Вартість: (0.1 м) Ваша думка: Ще ніхто не залишив свій відгук про товар. Ви можете бути першим. Написати відгук

Щоб залишити відгук, увійдіть або зареєструйтеся на сайті Posev. by