Пекінська качка вирощування і догляд :: Дачні поради - сайт для садівників і городників

 

Головна » Хвороби » Пекінська качка вирощування і догляд

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Пекінська качка вирощування і догляд

Пекінська качка

Симпатичне біле істота - пекінська качечка, не так часто зустрічається в подвір'ях середньої смуги. Вважається, що зміст цього птаха клопітно, так як вона ненажерлива, від неї багато шуму.

А даремно, пекінська качка швидше будь-який інший породи птахів набирає вагу, всеїдна, мало хворіє. Не дарма на батьківщині цієї породи - в Китаї, її зберігають у чистоті протягом багатьох століть. Справжня пекінська качка - великий птах.

Має довгий тулуб і масивні груди. Доросла птиця має вагу до чотирьох кілограмів. Така вага птах нагулює за два місяці з моменту свого народження, що як раз і забезпечується ненажерливістю птиці.

У цього птаха дуже висока стійкість до інфекційних захворювань, та й молодняк цієї породи також має більш високу виживаність в порівнянні з іншими породами птиці. Але південне походження породи позначається на умови утримання їх в середній смузі.

Пекінські качки, як каченята, так і дорослі птахи, дуже погано переносять зниження температури, особливо по ночах. Приміщення для їх утримання, на відміну від інших порід качок, має бути сухим, без протягів. Пол - теплим.

Крикливість цієї породи пояснюється досить збудливою нервовою системою. Тому пекінських качок потрібно оберігати від стороннього шуму і не турбувати без причини. Добре, якщо у качок буде водойма з рослинністю.

Це позбавить їх господарів від частих годувань.

Вирощування молодняку ​​пекінської качки

Пекінська качка - неймовірно красивий птах. Багато сільські жителі із задоволенням розводять її на своєму обійсті. Останнім часом і городяни, обзавівшись дачами все частіше виявляють бажання завести качечок.

Тим більше, що купити молодняк або качині яйця, для інкубатора, нині не проблема. Якщо ви вирішили, що прийшла пора і вам зайнятися птахівництвом, то уважно прочитайте поради фахівців. Це вам допоможе як слід підготуватися до прийому нових вихованців, а потім і виростити чудових пекінських качок.

Температурний режим

Відповідна температура в приміщенні - найважливіша умова змісту будь-якої домашньої птиці. Особливо вимогливі пташенята на перших етапах життя.

Якщо добовий молодняк пекінської качки буде вирощуватися без квочки, то потрібно враховувати крайню чутливість каченят до температурного режиму. Перший час доведеться підтримувати температуру 28-30 ° С цілодобово.

Для такого температурного режиму слід створити штучний обігрів, який можна забезпечити за допомогою простої грілки або електролампочки невеликої потужності. Щоб каченята НЕ обпеклися або перегрілися, грілку потрібно загорнути в рушник або будь-який інший досить щільний матеріал.

Загорнуту грілку укладають на дно в кут коробки або ящика, в якому містяться каченята. Електролампочки просто підбирають дослідним шляхом, визначаючи температуру. Точно також регулюють висоту, на якій ця лампочка встановлюється.

Такий режим важливо дотримуватися протягом 2-х тижнів. Далі переходять до змісту пташенят при кімнатній температурі. Якщо виводок - річний, а літо видалося теплим, то такий обігрів і зовсім не знадобиться.

Зміст зміцнілого молодняку ​​в пташнику

Приміщення для каченят пекінської качки має бути теплим, без вогкості і протягів, і світлим. Пол також повинен бути утепленим. Лаз з цього приміщення робиться на південну сторону, і він повинен щільно закриватися.

Як і раніше потрібно відстежувати температурний режим утримання каченят, але тепер уже важливі нічні температури. Не можна допускати різкого зниження температури в приміщенні каченят, так як це призводить до їх масової загибелі.

Як годувати пташенят

Вирощування молодняку пекінської качки завдання не складна, але все-таки вимагає уваги. Незабаром після того, як каченята вилупляться з яєць, обсохнуть і почнуть ходити, потрібно приступати до їх годівлі.

Тут не можна зволікати, оскільки запізнення з першим годуванням надалі негативно позначиться на зростанні молодняку. - Для перших годувань найкраще підходять дрібно нарізані зварені круто яйця. До них можна додавати кисле молоко, сир.

Уже в перші дні утятам в корм додають мелконарубленную зелень. Можна давати кропиву, кульбабу, конюшину. Як добавки підійде подрібнений варену картоплю. - Качатам з перших днів необхідні мінеральні підгодівлі.

Найкраще давати стовчену яєчну шкаралупу, підійде вапняк і деревний попіл. - Коли пташенята підростуть, і їх можна буде випускати на вигул, то дуже до речі доведеться, якщо поруч виявиться зарослий невеликий ставок.

Пташки дуже ненажерливі, а такий водойма дозволить скоротити наполовину годівлі. Якщо ж водойми поруч немає, то утятам потрібно давати вологі мішанки. Їх роблять із суміші мелконарубленную зелені, дробленого зерна або комбікорму. Все це розбавляється чистою водою.

Мінеральні підживлення постійно обов'язкові.

Пекінські, Руанські, крижні, качки Муларди і інші породи вирощуємо без проблем!

ПредісловіеМногіе фермери розглядають утководство як найбільш оптимальний і прибутковий вид бізнесу, будь це качки Муларди, вирощування індійських бігунів або Пекінських качок. НЕОБХІДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Утятина надзвичайно ніжна, смачна, соковита і поживна, а сам процес вирощування є практично безвідходним: пух молодий особини дуже дорогий, послід використовується як високоякісне добриво, а печінку реалізується в основному в ресторани за хорошою ціною.

Вибираємо каченят

Вирощування каченят

Мій секрет утримання качок взимку.

Купувати пташенят треба ранньою весною - в цей час найбільш вигідні ціни на птицю. Готове м'ясо буде вже до середини квітня, коли ціни на качатину ще дуже високі, що істотно підвищує рентабельність утководства. При виборі каченят слід звертати увагу на наступні пункти:

 • Місце покупки. Краще скористатися послугами інкубатора, де є документи на птицю і сертифікати на діяльність - ціна на 5-10% вище, але є хоч якісь гарантії. Рухливість і активність птиці. Вибирайте найбільш гучних і активних особин, які мають блискучий пух (свідчить про хорошу вітамінізації організму), сухі попки. Гарний апетит. Якщо ви берете пташенят, насипте їм корм, вони повинні з апетитом його вжити. І це не залежить від того, наїлися вони чи ні до цього. Буквально через 5 хвилин після їжі малюк буде знову клювати корм, якщо він здоровий.
 • Транспортувати потомство треба в саморобному боксі - картонній коробці з отворами з усіх боків для вентиляції. Пташенята бояться високих температур і можуть задихнутися при нестачі кисню. Якщо їхати довго, раз на 1 годину можна зупинитися і відкрити коробку, щоб утениші подихали повітрям на вулиці.

  Установка огорожі і щільність посадки каченят

  Цифровий брудер для домашньої птиці

  Вирощування каченят в домашніх умовах вимагає спеціально обладнаного місця. Потрібно дві окремі огорожі, де будуть міститися утениші і дорослі особини (поєднувати їх разом не варто, особливо, якщо густота особин на 1кв. М більша, так як існує ризик тисняви ​​каченят).

  Щільність посадки тижневих пташенят в клітці не повинна перевищувати 18-25 особин на 1кв. м., а й простора загородки їм не потрібна - тоді вони будуть довше набирати вагу. Якщо проводиться вирощування качок на м'ясо (а не для отримання яєць), найкраще використовувати максимальну щільність особин на одиницю площі. Так як крижні є відносно спокійною птахом і не літають, для них підійде звичайна перегородка з дерева або каркасна конструкція з опорами і натягнутою металевою або пластиковою сіткою. Коли починають нестися качки, краще буде розсадити їх у більш просторе приміщення з густотою не більше 5-6 особин на 1м2.Установка недорогий огорожі робиться наступним чином:

 • Через кожні 4-5 метрів забивається прут товщиною в 8мм, можна більше. Натягується поліетиленова сітка з щільністю не менше 90г / м2, щоб здорова особливо не порвала потім її. Підсипається земля на край сітки, щоб птах не пролізла внизу.
 • Якщо качки починають літати (деякі породи), пір'я на крилах необхідно підрізати. Врахуйте, що качки Муларди не вимагають обов'язкового водойми і критого приміщення.

  Якщо ж ви хочете вирощувати більш примхливі породи, такі як Мускуская качка або Пекінська, то в першу чергу треба подбати про критому приміщенні. Зміст на вулиці може згубно вплинути на здоров'я птиці в холодну пору року (температура вночі повинна бути не менше + 10С) .Якщо ви збираєтеся продавати не тільки м'ясо і яйце качки, але і перо, необхідний постійний доступ до водойми.

  Якість пуху в такому випадку буде найвища (при обліку додавання вітаміну С і К в харчування) .Вентіляція приміщенню необхідна. Незважаючи на те, що птах стійка до захворювань, постійне перебування в закритому просторі великої кількості особин може привести до хвороб. Приміщення повинно провітрюватися хоча б раз на пару днів , або мати відкритий вихід на вулицю.

  Вирощування качок в домашніх умовах: годування і утримання

  Відео як розводити качечок

  Муларди - качки за два місяці!

  Годування каченят . Маленькі пташенята дуже сприйнятливі до захворювань, а також вибагливі до корму. Перші дні краще буде додавати кормові антибіотики, а саме:

 • Бацитрацин. Використовується для знищення паличок Кокка, сибіркових паличок. Додається 1кг на 100кг корму. Застосовувати для пташок від 1 дня і старше. Гризин. Загальна антибактеріальну дію, універсальний препарат. Додається 1кг на 100кг кормів, найкращий час - 1-2 тижневі особини.
 • Антибіотики допоможуть запобігти захворюванням, коли імунітет птиці тільки формується. Ніколи не давайте крижень борошняні і сухі корми, особливо малюкам. Січка, 4 номер крупи (0.5-1мм в діаметрі), висівки та інші аналогічні продукти утяткі не можуть жувати і часто давляться.

  Це може привести навіть до смерті птиці. Додавати такі корми в раціон треба тільки після їх замочування або змішування з іншими кормами до отримання вологою суміші.

  Качка домашня зростає набагато швидше, якщо годувати коренеплодами. У вигляді корму найкраще використовувати кукурудзяну крупу, відходи дрібної фракції з зерна, пшоно, дрібне овочі та зелень. Кормові добавки актуально давати до 2-3-х тижневого віку малюкам, далі рентабельність істотно знизитися.

  Для правильного раціону необхідно годувати малюків до 5 разів на день, птиця повинна з'їдати до 5-8% від своєї маси тіла. Т. е. На 100 особин віком до 1 тижня необхідно в день витрачати приблизно 5-7кг кормів. Можна купувати стартові корми для каченят до 1 тижня, після чого вже потроху переходити на звичайний корм. У процентному співвідношенні необхідно давати качкам:

  • Тварини і рослинні білки - 15% від маси корму; зерномучних корми - 45% від маси корму; коренеплоди і зелень - 20% від загального раціону; пекарські або пивні дріжджі - 3% від маси корму; риб'ячий жир - 1.5%; сінна борошно - 5%.

  Приблизно така пропорція кормів є оптимальною і її варто дотримуватися протягом усього періоду годування качечок. При досягненні потрібної маси качки краще буде збільшити порцію з борошна кормів для більшого набору м'яса і жирності птиці. Для правильної вітамінізації необхідно дотримуватися такої таблиці: Качка - дуже теплолюбива тварина.

  Пташенята до 1 тижня повинні міститися при температурі + 28-30С, після 5-7 днів утримання її можна опустити до + 25С, потім. Коли особини матимуть гарне оперення (2-3 тижні), температура знижується до + 18-20С і підтримується до повного дозрівання птиці.

  Використовувати можна будь-які обігрівачі, але краще інфрачервоні, щоб обігрів був глибокий і без протягу. Визначити оптимальну температуру для утримання утяток легко по самій птиці. Якщо вона збивається в групи - значить холодно, підвищуйте температуру.

  Якщо малюки виглядають здоровими і ведуть активний спосіб життя - температура оптимальна. При високій температурі птах «млява» і сидить окремо один від одного.

  Профілактика захворювань

  Незважаючи на те, що домашні качечки практично не хворіють, краще перестрахуватися і провести профілактику, тим більше, що вона взагалі безболісна і недорога. Для цього потрібно:

  • Провітрювати приміщення і дезінфікувати його кожні 2-3 тижні, тим більше перед самим поселенням пташенят. Побілка приміщення буде актуальною; робити обприскування формаліном для вбивання більшості хвороботворних бактерій; стежити за сухістю підстилки у крижні (найчастіше це стружка дерева, солома або подрібнений кукурудзяний стебло); розчин А, D3, Е по 4-6 крапель на 1 літр води істотно підвищує імунітет птиці. Виробляти таку процедуру необхідно не менше 1 разу на 2-3 тижні.

  Дорослі особини повинні споживати 1 раз на місяць Se по 1 ложці на 6 літрів води. Це допоможе істотно поліпшити обмін речовин. Домашні крижні повинні бути рухливі і проявляти активність в денний час - тоді можна стверджувати, що птах здорова.

  Якщо все зробити правильно, то гаги досягнуто оптимальної ваги вже за 5-7 тижнів. Особина вагою в 3-4кг є оптимальною для отримання м'яса. Якщо ж все-таки пташки хворіють, варто проспіваємо їх до 7 днів антибіотиками, про які ми згадували в цій статті в розділі вище. Якщо хвороби тривають, необхідно відвезти в лабораторію для дослідження причини.

  Поділитися: Головна> Весела ферма> Зміст фермерського господарства> Пекінські, Руанські, крижні, качки Муларди і інші породи вирощуємо без проблем! Схожі статті

  Головна »Статті» Птахівництво »Качки

  Качка пекінська

  Качка пекінська вважається найбільш затребуваною породою качок, що вирощуються в домашніх умовах, а високий показник якості м'яса є фактором для масштабного вирощування цих птахів.

  Особливості породи

  Вирощувати даний вид качок почали в Пекіні в 18 столітті, після чого в США почали проводити схрещування пекінської качки з ейльсбюрі. Відмінною особливістю є подовжений дзьоб і сплюснутий череп. У дорослих особин колір дзьоба часто світлий або блідий, а у молодняка - світло-оранжевий або жовтий. Чи не занадто довга шия злегка вигнута. Тулуб довгий і широке, випирає вперед, а до низу ущільнене, без наявності складок. Крила досить довгі, але вони щільно притиснуті до тіла. Забарвлення пір'я чисто-білий. Жива вага самок досягає 3 кг, а дорослих селезнів - до 4 кг. Каченята ростуть досить швидко і до 2 місяців вони набирають 2,5 кг живої ваги.

  Правила догляду за каченятами

  Для молодих каченят спеціально споруджують пташники, розраховані на 250 особин, що обігріваються спеціальними агрегатами. Опалення необхідно включати за добу до підсадки. Комфортна температура в брудергаузе для молодняка в момент підсадки становить 27 ° С, а біля самого обігрівального агрегату - 35 ° С. Через 5 днів після народження молодняку, територія загону розширюється і температура знижується примусово на 1 градус. Таке зниження температурного показника повинно відбуватися щодня. До віку 2 тижні, фоновий температурний режим повинен встановитися на постійній позначці - 16 ° С. На цьому етапі утятам доступна половина пташника, а на третьому тижні вони можуть вільно ходити по всій території брудергауза. Поїти каченят слід рясно, використовуючи для цього високотехнологічні колокольчіковие і краплинні поїлки. Застосування дзвоникових поїлки досить витратна справа через велику витрату рідини, але така система допоможе запобігти тепловий стрес. Одна така поільная система розрахована на 200 особин.

  Правила догляду за дорослими особинами

  Зміст підросли пекінських качок відбувається з розрахунком 4-5 особин на 1 м 2. Підлоговий спосіб годування прийнято вважати більш доцільним, так як суттєво збільшується площа годування. Птахи в такому випадку вживають корм одночасно, що сприяє більш раціональному витраті корму. З моменту народження і до 5-го дня каченят годують роздробленим кормом, після чого їм уже можна давати комбікорми. Розміри кормових гранул можна вибрати з тих, які пропоную найближчі заводи з виробництва комбікорму. Але вважається краще, якщо до 5 тижнів каченят годувати двохміліметрової гранулами, а після - трьох, четирехмілліметровимі. Оптимальне співвідношення води до корму становить 4: 1. Дорослі особини повинні вживати не менше 1 л рідини в день.

  Цілі розведення качок

  У разі відсутності планів будівництва м'ясопереробного заводу і зацікавленості в розведенні виключно цільного стада, з місячного віку качок слід обмежити в кількості їжі. Назад повертатися до колишнього режиму харчування можна після п'яти місяців. Застосування цих заходів допоможе контролювати початковий розмір яєць. Неабияк великі яйця, знесені перегодованими самками, можуть спровокувати її загибель через випадання яйцепроводу. Крім цього у відгодованих самок потомство має менший показник життєздатності.

  Хвороби

  З особливою уважністю слід поставитися до вибору підстилки для пташника. Відомо, що пекінські качки, набагато частіше страждають різними грибковими захворюваннями і дерматитами, ніж інші птахи. Тому для оформлення підстилки краще придбати тирсу або солому. Матеріал повинен бути добре просушений, щоб запобігти розвитку в підстилці грибків. Сирий послід, вивергався качками і розкиданий по підлозі, може спровокувати утворення опіків. Щоб цьому запобігти, фахівці рекомендують такі заходи:

  • Щодня посипати підлогу висушеної соломою; встановити високоякісну потужну вентиляцію; обмежити щільність качок на квадратний метр (не більше 5 особин); встановити досить поїлок, які мають функцію обмеження подачі рідини вночі.

  Вкрай важливо оберігати качку від захворювання лап. Але крім цього слід вчасно проводити вакцинацію птахів. У віці 10 тижнів птахам необхідно зробити щеплення від гепатиту, а в 20 тижнів - від пастерельозу. На розсуд власника пташника, проводиться вакцинація від пневмонії і сальмонельозу. Щеплення від пневмонії доцільно проводити тим птахам, які тісно сусідять з индюшиной фермою, так як саме індики більш схильні до цього захворювання.

  Пекінська качка: вирощування, утримання

  Порода пекінська качка - найпоширеніша. Ця качка швидко зростає, невимоглива до кормів, невибаглива до умов утримання, добре переносить холод. Це великий птах, вага дорослої качки досягає в середньому три з половиною кілограми, а селезня - чотири.

  Тулуб у неї довге, спина і груди широкі. За рік качка дає в середньому сто яєць, вага яйця близько дев'яноста грам. Пекінська качка вважається найкращою серед м'ясних порід.

   Якщо є бажання займатися розведенням птахів, то особливу увагу заслуговує порода пекінська качка. Зміст цих птахів не складне: при хорошому годуванні вони швидко ростуть. Через 45 - 50 днів вони можуть важити вже три кілограми, це в 50 разів більше їх початкового ваги.

  Вражаючі результати. М'ясо каченят менш жирне, ніж у дорослих особин. Через 60 - 70 днів, в залежності від великої кількості корму, у каченят починається перша линька.

  У цей період формуються внутрішні органи, з'являються зачатки нових пір'я, так звані пеньки. Під час линьки зростання каченят сповільнюється, хоча кількість кормів доводиться збільшувати в два рази. Багато птахівники тримають основну масу качок тільки до першої линьки.

  У качок обмін речовин відбувається досить інтенсивно. Кишечник у них недовгий, і корм проходить через нього порівняно швидко. Цілі зерна знаходяться в качці чотири години, а мелені - три.

  Маючи постійний корм, качки швидко набирають вагу. Вони всеїдні, їдять і рослинну, і тваринну їжу. Каченята під час росту зберігаються набагато краще, ніж курчата і индюшата. Вони стійкі до захворювань і інфекцій. Каченят без квочки виростити нескладно.

  Молодняк птиці у мене в господарстві

  Найголовніше тут на перших порах - підтримувати температуру близько тридцяти градусів тепла. Це можна зробити за допомогою простої гумової грілки, обернувши її ганчіркою. Також перші дні використовують електричну лампу.

  Після двох тижнів каченят містять при кімнатній температурі. Далі качок тримають в сараях або пташниках. Приміщення повинні бути сухі, чисті, світлі, вентильовані. Не повинно бути протягів, вогкості.

  На підлозі треба зробити підстилку з листя або соломи, підійдуть також тирсу. Періодично її треба міняти. Для маленьких каченят важливо, щоб в кормі містилися всі необхідні речовини. Найкращим першим кормом вважають дрібно порубані яйця, зварені круто.

  Також малюків годують розсипчастими кашами, сиром. Свіжу зелень треба давати постійно, це може бути кропива, кульбаба. Для насичення мінеральними речовинами зазвичай підгодовують яєчною шкаралупою.

  Протягом перших десяти днів каченят годують шість разів, далі поступово це число зменшують. Всі дорослі качки багато і часто їдять, в тому числі і порода пекінська качка.

  Вирощування її зазвичай відбувається біля природної водойми, там качки проводять багато часу і там же харчуються рослинністю. Завдяки цьому господар качок може витрачати на них значно менше кормів.

  Годують качок подрібненим зерном і комбікормом, додають посічену зелень. У пекінських качок є одна відмінна риса - підвищена нервова збудливість. Саме тому вони досить крикливі і можуть докучати постійним крекотом.

  Щоб уникнути такого, треба оберігати качок від зайвого шуму і стресу. Розведення качок в господарстві є вигідним заняттям, що дозволяє забезпечити себе смачним і корисним м'ясом. Не дивно, що на багатьох подвір'ях можна побачити пекінських качок. Їх розведення може принести прибуток, якщо вигодовувати їх на продаж, а також воно дуже доступно

  Оцініть статтю: